Dyskusja o sytuacji na świecie 182

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Uruchomiłem produkcję mieczników, lada dzień będę podsyłać te (jak wiadomo) surowo zakazane jednostki swoim sojusznikom. Wysyp rozbiórek a co za tym idzie sromotny rozpad AoS nastąpi w przeciągu najbliższych tygodni.
 
Ostatnia edycja:

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.259
Gratuluje keyom i ich nowemu ko akcji

Moze za 2000 straconych w idiotyczny sposób wiosek plemie aos nauczy sie bronic najbardziej prymitywnego podrzednego landingu do ogarniecia na zero z telefonu dzien przed w 3 godzinki
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.259
Wyobrazcid sobie miec konto tak wybitnie przedluzone od frontu, nieskonczonosc offa i mobila i sie wyjebac na landingu xD

Mordy wy nie musicie czekac 2 tygodnie co akcje, bo jak my na tej tyle wsi tracimy to nas można i trzeba jebać co 5, to może ten świat do sesji się skończy

@Kiedysiek gratuluje blaszki przyjacielu
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.259
Ładnie dzisiaj key :) te akcję muszą być męczące skoro takie Landingi co akcje.
obie strony robią landingi co akcje, to logiczne że co akcje będą landingi, nie wiem czy to takie męczące

jak dla mnie - jak ktoś traci wioski na landingu to wina gracza, jak ktoś traci wioski na 1 linii bo nie ma obstaw to wina rady (nie, nie jestem i nie bede w radzie tutaj)
czy to takie trudne poświęcić parę godzin na przygotowanie konta dzień przed, ogarnąć banalne do ogarnięcia rzeczy i być w dniu akcji mając 3 szare komórki przy tym co się robi?

jak stracisz na takim landingu 5, 10, 20 wsi no kurde zdarza sie cos se nie przygotowales, miales pecha, nie masz rąk bywa
ale stracić na tym całe konto to jest jebany żart z innych ludzi w plemnieniu

tylko że tutaj obie strony tego świata mają coś do powiedzenia, bo nie jeden się wywalał na tym samym i za każdym razem wywalenie się na czymś takim to śmiech na sali
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.259
a jak key po dzisiaj zrobi na mnie akcje i zloze sie na landing to prosze sie smiac ze mnie ile wlezie

ja to zawsze mysle ze trzeba walczyc o kazda wioske i nawet 5 straconych to jest za dużo i niepotrzebnie, ale jak widać tutaj w sumie gracze obu plemion mają inną wizję co do tego co można a czego nie można w obronie XDD
 
Do góry