Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
na 137 p na wyrównanym froncie dostawało baty, potem SSS trochę dyplomację odwróciło i ich uratowało
Ty jesteś serio totalnym debilem.
Ale w sumie czego się spodziewałem od chłopa który wysyłał jakies idiotyczne filmiki ze sracza ...
W dobie ostatniej afery Pandora to Ciulusek może jednak zawiń manatki bo jeszcze będziesz jak Baxton.
KIEDY P! miało wyrównany front? Od początku świata mieliśmy front dookoła.
I z frontem dookoła rozjechaliśmy Stefany :)
Niestety stwierdzam, że jesteś nieobiektywny
P na światach na których grało (śledziłem 137 i 182) było zdecydowanym faworytem i jedyna szansa na ich pokonanie to koalicja słabszych plemion, tutaj trafiło się pechowo bo liczyły się 4 plemiona i gdyby któreś zdecydowało się na dyplomacje z P to dostałoby wpierdol w finale

Na 200 uważam, że będzie inaczej bo najmocniejsze będą plemiona hieny - N i APK
potem P, SPEED, Witam czy Forza
Szczerze powiedziawszy to jednak grałem z tymi ekipami w sojuszu albo z niektórymi w jednym plemieniu.
I wniosek mam taki z eNkami bym z przyjemnością zagrał - w sumie kiedyś miałem propozycję nawet, żebym ruszył z nimi na nowym świecie w przyszłości.
Hien nawet nie znam :)
A z resztą plemion myślę, że w sytuacji 1vs1 na etapie kilkuset wsi i w momencie, kiedy rada miałaby czas i przede wszystkim chęci to byśmy wygrali - szanuje i APK i SPEED, ale wiem co moi ludzie potrafili robić.
Na tym świecie to wszystko już się skumulowało - ba nawet na wygranym 170 było to już widać. Ale błędem był start na tym :) Cóż człowiek uczy się na błędach.
Wątpię, żebyśmy kiedykolwiek ruszyli jako P! - bo grać, żeby grać na pół gwizdka to nie ma sensu.
Może w jakiejś ekipie zagramy. Ale to już się zobaczy co i jak.
 
Do góry