Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.276
CIESZCIE SIĘ ŻE WITAM TU NIE GRA
Noo to prawda pewnie każdy się cieszy że nie musi z nimi na świecie grać.
Co 2/3 dni bana na 24h dostawać bo akurat akcja Witam leci to aż nudne się staje, oczywiście support odbanuje i przeprosi xd Jeszcze pamiętajcie żeby zmieniać hasła jak gracie przeciwko Witam, bo wam się zalogują na konto i skasują plemię dzień przed ich akcją. Nigdy nie wiadomo co te ścieki polskich plemion zrobią tak na prawdę.
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
871
Noo to prawda pewnie każdy się cieszy że nie musi z nimi na świecie grać.
Co 2/3 dni bana na 24h dostawać bo akurat akcja Witam leci to aż nudne się staje, oczywiście support odbanuje i przeprosi xd Jeszcze pamiętajcie żeby zmieniać hasła jak gracie przeciwko Witam, bo wam się zalogują na konto i skasują plemię dzień przed ich akcją. Nigdy nie wiadomo co te ścieki polskich plemion zrobią tak na prawdę.

Kolega widzę w jaskini mieszka :D

Opis idealnie pasuje do plemienia BELL
 

Deleted User - 849162972

Guest
Pajac będzie Witam obrażał.

Wystarczy spojrzeć na Twój podpis

Screenshot_20231024-115242~2.png

Wow naucz mnie, jak wszędzie zbierać mele na ryj?

Teraz już wiadomo skąd bolące dupsko. Kto Cię pojechał na 186 ? Witam?
Iks de
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.276
Pajac będzie Witam obrażał.

Wystarczy spojrzeć na Twój podpis


Wow naucz mnie, jak wszędzie zbierać mele na ryj?

Teraz już wiadomo skąd bolące dupsko. Kto Cię pojechał na 186 ? Witam?
Iks de
Opowiedz mi proszę, jak to jest być zjebanym? Ciężko się żyje w społeczeństwie? Kopią cię może na ulicy? Albo twój stan ci może utrudnia wykonywanie podstawowych czynności takich jak sranie lub zmywanie?
 

Deleted User - 849162972

Guest
Opowiedz mi proszę, jak to jest być zjebanym? Ciężko się żyje w społeczeństwie? Kopią cię może na ulicy? Albo twój stan ci może utrudnia wykonywanie podstawowych czynności takich jak sranie lub zmywanie?

Jeśli chcesz zrobić ze mną wywiad, to wystosuj oficjalne zaproszenie, zrób wspaniałą oprawę i być może zechcę z Tobą porozmawiać.
A jak narazie rozkazuję Ci zamknąć mordę na temat Witam.
Idź dalej zbierać mele na ryj
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.276
A to chociaż napisz jednym zdaniem dla polskiej młodzieży, czego unikać żeby nie stać się takim jak ty. Na pewno nie urodziłeś się taki. Jeżeli tak, to bardzo mi przykro. Wiem że nie wybieramy miejsca urodzenia.
Z drugiej strony jeżeli taki się urodziłeś, to sam powinieneś zauważyć że mocno odstajesz od norm społecznych w wielu kategoriach i trzymać te wady dla siebie. Ty natomiast decydujesz się codziennie na pokazywanie siebie publicznie. Dużo twoja osoba od pracy klauna się nie różni, tyle że tobie za to nie płacą.
 

Deleted User - 849162972

Guest
A to chociaż napisz jednym zdaniem dla polskiej młodzieży, czego unikać żeby nie stać się takim jak ty. Na pewno nie urodziłeś się taki. Jeżeli tak, to bardzo mi przykro. Wiem że nie wybieramy miejsca urodzenia.
Z drugiej strony jeżeli taki się urodziłeś, to sam powinieneś zauważyć że mocno odstajesz od norm społecznych w wielu kategoriach i trzymać te wady dla siebie. Ty natomiast decydujesz się codziennie na pokazywanie siebie publicznie. Dużo twoja osoba od pracy klauna się nie różni, tyle że tobie za to nie płacą.

A skąd wiesz?

Poza tym napisałem Ci, zasłuż sobie na wywiad, to go otrzymasz.

A teraz morda kapciu
 

Deleted User - 849162972

Guest
Napiszmy to sobie wyraźnie i jasno - nikt nie będzie obrażał Wielkiego Witam
 

Deleted User - 849162972

Guest
@BulwaZaglady znany bardziej jako @BulwaŻenady jak się rozpisał.
Referat
Jeszcze gdyby to był ktoś poważny, to by można przeczytać. A tak?
Lepiej łapać wiatr
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Ale kto cię pytał o jakieś bell? Wpierdalasz się z butami jakimś ściekami Witam na forum świata gdzie nawet nie grają. Zgadzam się z twoim postem a ty coś o bell mówisz xd Idź z lustrem sobie pogadaj może tak ci będzie łatwiej
śmietnik z os XD fajnie się klękało przed WIELKIM WITAM na 174 i 186 co pajacu, kolanka dalej bolą widzę dlatego się tak tu produkujesz?
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.276
śmietnik z os XD fajnie się klękało przed WIELKIM WITAM na 174 i 186 co pajacu, kolanka dalej bolą widzę dlatego się tak tu produkujesz?
Ta bezkitu fajnie się klękało przed wITAM na 174, nie wiem gdzie tam graliście nawet a na 186 niestety doświadczyłem waszego włamu na konto i skasowania plemienia przeciwnika 20 godzin przed akcją, bardzo szlachetny ruch dzięki któremu mogłem sobie wziąć przerwę od gry na czas obrony na studiach, dzięki!
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
871
Ta bezkitu fajnie się klękało przed wITAM na 174, nie wiem gdzie tam graliście nawet a na 186 niestety doświadczyłem waszego włamu na konto i skasowania plemienia przeciwnika 20 godzin przed akcją, bardzo szlachetny ruch dzięki któremu mogłem sobie wziąć przerwę od gry na czas obrony na studiach, dzięki!
Mordo ale over nie grał w WITAM tylko w fIESCIE więc nie do nas pretensje, że Wam skasował to gówno xD
 
Do góry