Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Deleted User - 849162972

Guest
Cokolwiek o Kiedyśku nie mówić, to wróżbita dobry. Łapka w górę, nie pomylił się

byłem już w Jutrze jak black zaczął wojne , teraz z wami pojedzie a w szczególności z kłamcą i nieudacznikiem z poprzednich światów @markopolo19


A że to wykolejeniec i powinien zostać pojechany, to wiadomka.
Wróg Black Snowa zjechany bez udziału Black Snowa.
Nowe, nie znałem.

Cieszta się, że na tym świecie nie gra potężny @mefisto75 ROCCAT Rokush , bo by tupnął nogą i pozamiatane.
@Kocham Lolitki a Tobie w piekle kociołek szykujemy
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.234
nie ma co się podniecać dzisiejszą akcją, jakby kiedysiek wstał rano to by wyczarował 300 zagród deffa do swoich frontówek, w końcu wiedział że na niego lecimy. odblokował funkcję mefedronowego czarodzieja, który daje ci 300 zagród w stykowe w dniu akcji, niestety działa tylko do 10, a kiedysiek wstał o 11 :(

btw @boguś987 @Artemida i lewy X przesyłał wam jakieś rapki z dzisiaj? tam się takie cuda działy XDDDD polecam
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
nie ma co się podniecać dzisiejszą akcją, jakby kiedysiek wstał rano to by wyczarował 300 zagród deffa do swoich frontówek, w końcu wiedział że na niego lecimy. odblokował funkcję mefedronowego czarodzieja, który daje ci 300 zagród w stykowe w dniu akcji, niestety działa tylko do 10, a kiedysiek wstał o 11 :(

btw @boguś987 @Artemida i lewy X przesyłał wam jakieś rapki z dzisiaj? tam się takie cuda działy XDDDD polecam
A miałem propozycje zasta żeby zobaczyć na chwile, ale odpuściłem XD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
W SUMIE TO SIE NIE DZIWIE ZE ZADNA Z TYCH EKIP NIE CHCIALA 1V1 Z P XDD

PATRZAC NA POZIOM TO BY SIE SKONCZYLO PO JEDNEJ AKCJI XD
 
Do góry