Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
Czyli twoim zdaniem wypisywanie do ludzi w nocy zeby sprawdzić czy są aktywni jest okej ? Atakowanie w nocy a pisanie do ludzi i sprawdzanie ich aktywności to dwie różne rzeczy xd szanujmy się trochę bo to tylko gra
Według mnie to i to jest częścią tej gry, straciłeś wioskę i beczysz :/


Jak możesz mówić o szacunku jak grasz w mag, a to jest brak szacunku do samego siebie.

Tak wgl to niezła akcja, chyba najtęższe głowy z mag w końcu wzięły się do rozpisywania... Nie mogło pójść gorzej, kins albo arcwelan musieli maczać w tym palce
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Według mnie to i to jest częścią tej gry, straciłeś wioskę i beczysz :/


Jak możesz mówić o szacunku jak grasz w mag, a to jest brak szacunku do samego siebie.

Tak wgl to niezła akcja, chyba najtęższe głowy z mag w końcu wzięły się do rozpisywania... Nie mogło pójść gorzej, kins albo arcwelan musieli maczać w tym palce
tak samo jak blokada ciebie to element gry
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Niewątpliwie najciekawszym eventem świata 182 jest Symfonia Ognia i Mrozu, którą tworzymy z Ochroniarzem Wioski. To już kolejny z kolei szturm na Tron Mrozu.
Straciliśmy plac [*] i jeden (1) poziom murka, co o niczym nie przesądza. Przegrałem bitwę, ale wojna wciąż pozostaje nierozstrzygnięta... Kolejny raport z frontu Pippin - Key już wkrótce...
bitwa o tron mrozu ii.png
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.920
Niesamowite żeby akcja plemienia posiadającego 14k wsi kończyła sie 28 przejęciami XD z czego 19 odbitych hit
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.920
cipcin we tam dupe juz zamknij bo ci sie ulewa
Marnujesz potencjał na sranie żarem łukasza rozładowując atmosferę swoimi gówno postami
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
cipcin we tam dupe juz zamknij bo ci sie ulewa
Marnujesz potencjał na sranie żarem łukasza rozładowując atmosferę swoimi gówno postami
nie piszę dla ciebie spierdonie, a prowadzę Kroniki Wojny na Obrzeżach. Gdy świat dobiegnie końca, informacje o tym jak w pojedynkę złomowałem key a w szczególności Ochroniarza Wiosek znajdą się w szkolnych podręcznikach.
 
Do góry