Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
631
Jak myślicie, kto zasługuje na tytuł frajera dnia?
Moje parę propozycji:

1. @Aegnor darmiarz co u niego na koncie gra kosowniczka z mniam, który po dostaniu samych fejków dzisiaj dał sobie wjebać kilka diod na zielonych grubych tak dla zabawy XDDD No najwyraźniej wpierdolenie 600 darm nie wystarczyło by odblokować umiejętności w tej grze

2. @Podeszwa krzykacz forumowy, co zapierdolił do swoich diod i frontówek takie monstrualne ilości deffa, że jakby one były pod terenami KEY to by pewnie z kilkanaście+ wiosek mniej stracili, no ale wiadomo dioda pODESZWY >>>> 20 diod KEY

3. Jakikolwiek debil co ustawił logo plemienia mAG, które pokazuje jakie kurwa odklejusy tam grają, bo z AoSem który mają tak zjadać są w wojnie do tej pory jakieś +5 po 3 akcjach pełnym potencjałem tylko na AoS, a przy okazji dostają eurowpierdol z KEY. Poziom odklejenia w tym plemieniu to jest naprawde poziom kurwa światowy

4. @Kins and Fabcio naczelny dzban polskich plemion, co pierwszy siedział na fo jak przyjął do mordy kutasy matiego i mankovskiego przy okazji podziału świata, a jak się okazało że mAG to darmiarze, bociarze i debile bez pomysłu na grę i strategii to zamknął mordę i nie wychodzi z nory, bo ma za bardzo wybujałe ego

5. hUJSQA co kolejną akcję na mAG siedzi i daje się ruchać w dupę by rozproszyć uwagę ""frontowców"" mAG przed obroną akcji

oznaczam kolegów możecie się pośmiać z wpierdolu jaki dostaje mAG i pomóc w wyborze (@KRZYSZTOF III OSTRY @Kanarinios. @Choriel @BNK KRUL @Leandere @Snuffy83 @Grzy8ek @William Marshal @Sayyid x deska @mlgbrutale @nüPPo @z0rd @Buczek ten od płytek @boh12prawdziwy)

mAGI DO KNAGI
Jesteś kurwą, że mnie nie oznaczyłeś, ok?
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
myślałem, że niżej upaść się nie da niż gra w kEY ale gra w kEY i bUCZKACH jednocześnie to już przesada...
To ogarnij twoje zjebane warzywa w plemieniu bo Wioska która w celach nie była wasz warzywniak stracił a grube szły ponad 24h xd tylko przypomnij kolegom o botach bo to mega widoczne jest XD
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
KIJ! IDE PO WAS
ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

DeletedUser209423

Guest
Magi rządziły Key
No przynajmniej dopóki Husqa liczył, że jedno z nich zlituje się nad Pee XD XD XD XD

A że dostał na dziurę, to sławnych dowodów nigdy nie zobaczyliśmy
 

gordasz

Łucznik
Wynik reakcji
348
mAGOM się nie nudziło

no dopóki nie zaczęli dostawać wpierdolu stulecia

wtedy to jednak jest to nudne XDDDDDDDDD
Czyli dobrze rozumiem:
- P dostaje wpierdol
- część kasacja, wielkie zarządzanie burzenia wsi i trzymanie na moralach po czym oddali darmy zeby dojechać Key i Aos - wtedy magi fajne, oddamy wam ale walczcie.
- Przykład, wielka beka z z Redbula ktoremu Kanar z wielkiego P oddawał darmy zeby jechać Key i Aos xDDDDDD Po miesiącu burzenia wsi, żeby poźniej spokojnie menadżer mógł odbudować na czas xDDD
- Gdzie wtedy była Wasza rada i swietne pomysły <glaszcze><glaszcze><glaszcze><glaszcze><piwo><przytul>A no liczyliscie ze sie ktos zlituje nad biednymi? A tu jebanko w przedbiegach :D
- w miedzy czasie jednak stwierdzją ze warto powbijać na konta po przeciwnej stronie i pomoc jechać mag bo Arhelan w sumie zly
- mag dostaje wpierdol to jechanie i wyzwiska, beka na FO głównie z P którzy dostali jako pierwsi i pozniej pooddawali darmy xD
- lamenty na Fo jakie P wspaniale a jakie Magi chujowe xDDDDD

Hahahaha, no dobrze ze to sie zapisuje w historii, ze największe przegrywy najwięcej mają do powiedzenia :d Myślałem ,ze to nasza specjalnosc ale husqa chyba stoi dlugo juz na wietrze, powiewa piekna chorągiewa, jednak wielu rzeczy nie widziałem w tej grze jeszcze :D

Troche jeszcze wyzwisk i napinania zostało, bo duzo wsi jeszcze do zjedzenia -500 czy -2500, co za roznica :d chwile zejdzie zeby zdobyć tą mase.
Tak tak, Mag chujowe, klękają, wszyscy chujowi P Najlepsze - wiem to wszystko.

Zdradzam sekret : Ktos musi przegrac zeby ktos mógł wygrac :x:x:x
 
Do góry