Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Czyli dobrze rozumiem:
- P dostaje wpierdol
- część kasacja, wielkie zarządzanie burzenia wsi i trzymanie na moralach po czym oddali darmy zeby dojechać Key i Aos - wtedy magi fajne, oddamy wam ale walczcie.
- Przykład, wielka beka z z Redbula ktoremu Kanar z wielkiego P oddawał darmy zeby jechać Key i Aos xDDDDDD Po miesiącu burzenia wsi, żeby poźniej spokojnie menadżer mógł odbudować na czas xDDD
- Gdzie wtedy była Wasza rada i swietne pomysły <glaszcze><glaszcze><glaszcze><glaszcze><piwo><przytul>A no liczyliscie ze sie ktos zlituje nad biednymi? A tu jebanko w przedbiegach :D
- w miedzy czasie jednak stwierdzją ze warto powbijać na konta po przeciwnej stronie i pomoc jechać mag bo Arhelan w sumie zly
- mag dostaje wpierdol to jechanie i wyzwiska, beka na FO głównie z P którzy dostali jako pierwsi i pozniej pooddawali darmy xD
- lamenty na Fo jakie P wspaniale a jakie Magi chujowe xDDDDD

Hahahaha, no dobrze ze to sie zapisuje w historii, ze największe przegrywy najwięcej mają do powiedzenia :d Myślałem ,ze to nasza specjalnosc ale husqa chyba stoi dlugo juz na wietrze, powiewa piekna chorągiewa, jednak wielu rzeczy nie widziałem w tej grze jeszcze :D

Troche jeszcze wyzwisk i napinania zostało, bo duzo wsi jeszcze do zjedzenia -500 czy -2500, co za roznica :d chwile zejdzie zeby zdobyć tą mase.
Tak tak, Mag chujowe, klękają, wszyscy chujowi P Najlepsze - wiem to wszystko.

Zdradzam sekret : Ktos musi przegrac zeby ktos mógł wygrac :x:x:x
Co ty pierdolisz debilu ja zawsze byłem 200% antymAG a jak nie byłem to tylko dla dobra plemienia (jakies 5 dni XDDDD), stary cie w dupe nie wyruchał że piszesz takie pierdoły?

A czemu P! > mAG jezeli chodzi o to co pokazali na tym swiecie? Na 55:15 (P! vs key mAG) P! było na plus, a mAG mając 45% świata na taką masę dostaje absolutny kurwa wpierdol. Różnica klas. Zresztą nie ma co gadać o P! bo na 182 to była taka patologiczna rodzina gdzie 30 osób grających dzień i noc ciągnęło za sobą 30 debili co na obrone i pilnowanie konta przy diodach sie nie pisali. A co pisali i co robili moi koledzy to nie wiem, ja zawsze jechałem te kurwy bociarskie co jedyne poważne plemie na tym świecie rozjebali kretem w radzie xD

Ja teraz gram w AoS bo chce walczyć z patologią bociarską z mAG i jestem graczem AoS a nie P!
Co nie oznacza że miło oznaczyć kolegów z P! i im pokazać jaki wpierdol dostają goście, co nas tutaj najbardziej wyzywali (aos nie wyzywał wcale, z key chyba tylko kiedysiek)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.588
Czyli dobrze rozumiem:
- P dostaje wpierdol
- część kasacja, wielkie zarządzanie burzenia wsi i trzymanie na moralach po czym oddali darmy zeby dojechać Key i Aos - wtedy magi fajne, oddamy wam ale walczcie.
- Przykład, wielka beka z z Redbula ktoremu Kanar z wielkiego P oddawał darmy zeby jechać Key i Aos xDDDDDD Po miesiącu burzenia wsi, żeby poźniej spokojnie menadżer mógł odbudować na czas xDDD
- Gdzie wtedy była Wasza rada i swietne pomysły <glaszcze><glaszcze><glaszcze><glaszcze><piwo><przytul>A no liczyliscie ze sie ktos zlituje nad biednymi? A tu jebanko w przedbiegach :D
- w miedzy czasie jednak stwierdzją ze warto powbijać na konta po przeciwnej stronie i pomoc jechać mag bo Arhelan w sumie zly
- mag dostaje wpierdol to jechanie i wyzwiska, beka na FO głównie z P którzy dostali jako pierwsi i pozniej pooddawali darmy xD
- lamenty na Fo jakie P wspaniale a jakie Magi chujowe xDDDDD

Hahahaha, no dobrze ze to sie zapisuje w historii, ze największe przegrywy najwięcej mają do powiedzenia :d Myślałem ,ze to nasza specjalnosc ale husqa chyba stoi dlugo juz na wietrze, powiewa piekna chorągiewa, jednak wielu rzeczy nie widziałem w tej grze jeszcze :D

Troche jeszcze wyzwisk i napinania zostało, bo duzo wsi jeszcze do zjedzenia -500 czy -2500, co za roznica :d chwile zejdzie zeby zdobyć tą mase.
Tak tak, Mag chujowe, klękają, wszyscy chujowi P Najlepsze - wiem to wszystko.

Zdradzam sekret : Ktos musi przegrac zeby ktos mógł wygrac :x:x:x
Ja akurat specjalnie redbullowi oddalem tyle wsi, bo wiedzialem ze u niego z aktywnoscia jest slabo i gracz z niego tez nie za dobry.
Tak myslalalem, ze akurat jak dam mu duzo swoich wiosek to go nie sciagniecie z frontu.
Drugi byl ten Aegnor, konto cale offowe tez wiedzialem ze splynie predzej czy pozniej bo tak sie nie da grac xD
I co sie stalo? spadl na strzala ponoc na pierwszej akcji :p
Wiec mysle, ze plan zrealizowany ;)
 

gordasz

Łucznik
Wynik reakcji
348
Nie musisz krzyczeć czy tam próbować, sluch mam dobry :D

55:15, na plus, czy inne procenty co to za pierdolenie xDMasz racje, absolutny kurwa wpierdol to wpierdol, bez tlumaczenia, ze 30 sie dzieci rodziły i 30 musiało sie spinać. Jak nie wiesz co robili Twoi koledzy xD no czyli sami się zaoraliście w przedbiegach, 5 kolegow do gry nie wystarczy.


@Kanarinios. przynajmniej brzmi jak plan :D Fakt.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Nie musisz krzyczeć czy tam próbować, sluch mam dobry :D

55:15, na plus, czy inne procenty co to za pierdolenie xDMasz racje, absolutny kurwa wpierdol to wpierdol, bez tlumaczenia, ze 30 sie dzieci rodziły i 30 musiało sie spinać. Jak nie wiesz co robili Twoi koledzy xD no czyli sami się zaoraliście w przedbiegach, 5 kolegow do gry nie wystarczy.


@Kanarinios. przynajmniej brzmi jak plan :D Fakt.
Ale zrozum ze mam to w pizdzie i całe to walenie konia mAG nad upadkiem P! jest chuja warte jak tak czy tak oni upadną zaraz po nas xD

I upadną w o wiele, wiele gorszym stylu. Nie pokazali na 182 absolutnie nic poza butą, arogancją i tym, że plemie może mieć najlepsze własnoręcznie pisane boty, ale jak nie ma tam nikogo co troche myśli nad strategią to i tak dostanie wpierdol.

Boty od wszystkiego, stałe poprawki, jakieś ficzery na życzenie, baza od rozczytywania akcji, a na koniec nie ma komu grać, nie ma komu myśleć i nie ma komu bronić
Mimo że ataki opisze bocik, jak sie mu powie wrzuci co do ms wojska czy programik rozczyta akcje
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.588
Nie musisz krzyczeć czy tam próbować, sluch mam dobry :D

55:15, na plus, czy inne procenty co to za pierdolenie xDMasz racje, absolutny kurwa wpierdol to wpierdol, bez tlumaczenia, ze 30 sie dzieci rodziły i 30 musiało sie spinać. Jak nie wiesz co robili Twoi koledzy xD no czyli sami się zaoraliście w przedbiegach, 5 kolegow do gry nie wystarczy.


@Kanarinios. przynajmniej brzmi jak plan :D Fakt.
Takie bylo zalozenie, aegnor mial cale konto offowe.

A redbull byl bardziej z tylu i nigdy nie widzialem od niego atakow zbytnio na nas to wiedzialem, ze z aktywnoscia raczej cienko u niego.
 

gordasz

Łucznik
Wynik reakcji
348
Staram sie własnie zrozumieć to napinanie xdd chociaz wlasnie chciałem tylko nakreślic, ze sie napinasz a Ciebie niestety tez wszyscy maja w pizdzie. Wiec mi kazesz rozumiec cos czego Ty nie rozumiesz <tanczy>
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Staram sie własnie zrozumieć to napinanie xdd chociaz wlasnie chciałem tylko nakreślic, ze sie napinasz a Ciebie niestety tez wszyscy maja w pizdzie. Wiec mi kazesz rozumiec cos czego Ty nie rozumiesz <tanczy>
Czemu?

Bo nienawidzę bociarstwa i oszukiwania, przez które plemiona nawet post-s100 upadają i zniechęcają masę uczciwych starych wyjadaczy

Dlatego z patologiami pokroju mAG trzeba walczyć

Jak dla mnie jak oszukujesz w grze internetowej to masz taką moralność że bez wahania dałbyś w morde dziecku żeby zabrać mu lizaka. Ja ostatni raz czitowałem w minecrafcie jak miałem 8 lat, ale niektóre dorosłe typy (połowa mAG) napierdalają na takich programach, że jakieś 50 światów temu nikomu się to wcale nie śniło i nie widzą w tym nic złego.

Walka z mAG to walka o przeżycie gry plemiona.pl
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
@Podeszwa na bunkrach na kilkadziesiąt offów, a kolegom 200 wiosek pada hahahahha XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nikt się nie pytał Cię o zdanie. Po zmianie avka dalej jesteś gównem, a nawet większym niż zwykle.

RW też mi ładnie podskoczyło i multum klinów siadło pięknie, ale co może o tym wiedzieć gość, który nie istnieje na tym świecie.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Jak myślicie, kto zasługuje na tytuł frajera dnia?
Moje parę propozycji:

1. @Aegnor darmiarz co u niego na koncie gra kosowniczka z mniam, który po dostaniu samych fejków dzisiaj dał sobie wjebać kilka diod na zielonych grubych tak dla zabawy XDDD No najwyraźniej wpierdolenie 600 darm nie wystarczyło by odblokować umiejętności w tej grze

2. @Podeszwa krzykacz forumowy, co zapierdolił do swoich diod i frontówek takie monstrualne ilości deffa, że jakby one były pod terenami KEY to by pewnie z kilkanaście+ wiosek mniej stracili, no ale wiadomo dioda pODESZWY >>>> 20 diod KEY

3. Jakikolwiek debil co ustawił logo plemienia mAG, które pokazuje jakie kurwa odklejusy tam grają, bo z AoSem który mają tak zjadać są w wojnie do tej pory jakieś +5 po 3 akcjach pełnym potencjałem tylko na AoS, a przy okazji dostają eurowpierdol z KEY. Poziom odklejenia w tym plemieniu to jest naprawde poziom kurwa światowy

4. @Kins and Fabcio naczelny dzban polskich plemion, co pierwszy siedział na fo jak przyjął do mordy kutasy matiego i mankovskiego przy okazji podziału świata, a jak się okazało że mAG to darmiarze, bociarze i debile bez pomysłu na grę i strategii to zamknął mordę i nie wychodzi z nory, bo ma za bardzo wybujałe ego

5. hUJSQA co kolejną akcję na mAG siedzi i daje się ruchać w dupę by rozproszyć uwagę ""frontowców"" mAG przed obroną akcji

oznaczam kolegów możecie się pośmiać z wpierdolu jaki dostaje mAG i pomóc w wyborze (@KRZYSZTOF III OSTRY @Kanarinios. @Choriel @BNK KRUL @Leandere @Snuffy83 @Grzy8ek @William Marshal @Sayyid x deska @mlgbrutale @nüPPo @z0rd @Buczek ten od płytek @boh12prawdziwy)

mAGI DO KNAGI
Mag ma Blacka, aos-key husqe
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Nikt się nie pytał Cię o zdanie. Po zmianie avka dalej jesteś gównem, a nawet większym niż zwykle.

RW też mi ładnie podskoczyło i multum klinów siadło pięknie, ale co może o tym wiedzieć gość, który nie istnieje na tym świecie.
Jade z wami bez pytania o zdanie. Z takimi pizdami jak ty, co ma bunkry na 100+ offa zabetonowane jak tylko się da, a koledzy tracą 200 wsi xD
mAG jedyne plemie co przegrywając na froncie, będąc w mniejszości stać na wjebanie kilkunastu+ zagród do diodki pODESZWY, choć twoje frontowe też były zabetonowane jak tylko można. No cóż, wielki frontowiec bez bunkrów nie pociągnie, rozumiem.

No zajebiście ci RW podskoczyło jak byłeś 23 w wojnie pod tym względem wczoraj. Poza tym nawet nie podejrzewam że w tych wioskach stoi tylko twój deff bo taki głupi to nawet mAGus nie będzie
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Jade z wami bez pytania o zdanie. Z takimi pizdami jak ty, co ma bunkry na 100+ offa zabetonowane jak tylko się da, a koledzy tracą 200 wsi xD
mAG jedyne plemie co przegrywając na froncie, będąc w mniejszości stać na wjebanie kilkunastu+ zagród do diodki pODESZWY, choć twoje frontowe też były zabetonowane jak tylko można. No cóż, wielki frontowiec bez bunkrów nie pociągnie, rozumiem.

No zajebiście ci RW podskoczyło jak byłeś 23 w wojnie pod tym względem wczoraj. Poza tym nawet nie podejrzewam że w tych wioskach stoi tylko twój deff bo taki głupi to nawet mAGus nie będzie
Aos jebnęło prawie 300 offów w 10 moich wiosek. Widocznie stwierdzili, że jestem kluczowym elementem na tym froncie. Przecenili moją rolę i jednocześnie stracili cały potencjał offowy, a mogli zyskać gdzie indziej multum wiosek tak jak zrobiło to kEY.

My z Aos prowadzimy równą walkę i wykrwawiamy się ile da, a kEY leci po łatwe zwycięstwo.
 
Do góry