Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Ale co nas magi obchodza? Przeciez Wy tylko byliscie nam potrzebni zeby pozbyc sie Playerków i tyle. Im szybciej to uswiadomicie i zaczniecie dojadac reszte wiosek, tym szybciej wojne zaczniemy. Zadne wysrywy na FO nie zmienia tego faktu.

@RedBullRACING
Niektórzy grają sami na koncie i wolą nie pchac się tam gdzie w natłoku życia osobistego, którego posiadam na dłuższą metę by nie podołali. Mamy frontowców którzy mają ten czas i mogą siedzieć, a jak bedzie trzeba juz to tez wskocze. Dla mnie zadnego problemu nie ma :) Bedac dalej nie tylko sie wysyla deffa. Mozna tez np. wskoczyc na zasty frontowcom Naszym czy AoS jak ktos bedzie potrzebowal :)
O 13:15 w niedziele napisałeś, że to wina naszego dyplomaty, że źle ogarnął umowę (swoją drogą była dobrze dopracowana).
O 13:45 w niedziele napisałeś, że od początku chcieliście nasz wycyckać z tymi wioskami i chodziło Wam tylko o pomoc w pokonaniu Pe (czyli to już nie wina naszego dyplomaty?)

My 2 miesiące nie budzimy się, tylko walczymy z Wami o dotrzymanie umowy i trzymamy się swojego, a Ty w 30 min zmieniasz zdanie.
Na początku myślałem, że to tylko Wasi radni idą w zaparte, a Wy "musicie" trzymać ich stronę, ale widać, że powoli całe Key wychodzi na typowych analfabetów umysłowych.
 
Ostatnia edycja:

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
636
No i co się spinasz

To już nawet Kins po wielu godzinach się zczail, że baituje.

A Ty cały poranek spędziłeś na analizowaniu moich postów by mi dokopać. Przykro mi, że prowadzisz takie życie.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Nie wiem po co ludzie z Key tutaj przychodzą i próbują kogokolwiek przekonać, że 1+1=3.

Pokracznie argumentują te twierdzenie, ośmieszają się i na końcu jedyne co potrafią napisać to "jebać MAG" jako ich as z rękawa.

No i to my jesteśmy śmieszni, bo walczymy o to abyście wywiązali się z umowy? Szydzicie z nas i lecicie w chuja od miesięcy, licząc na wojnę z gigantyczną przewagą w wioskach. Wbijacie ewidentnie kosę w całe trójprzymierze podcierając sobie dupę naszą wspólną umowa. Jak nawet nas pokonacie i przejmiecie więcej terenu to też napiszecie AoS, że nie ma sensu już dzielić się wioskami i będziecie walczyli 60/40?

Już dawno powinniśmy z Aos wjechać w Key i pozbyć się pasożyta, którym jesteście. Choćby po tych wpisać na FO widać z kim warto się ugadywać, a kto jest amebą umysłową i trzeba się go pozbyć. Już nie mówiąc o tym, że AoS przejęło równiótko 25% wiosek i czeka cierpliwie, a Wy macie 5.6% więcej, sracie żarem i plujecie jadem :)
 
Wynik reakcji
47
Nie wiem po co ludzie z Key tutaj przychodzą i próbują kogokolwiek przekonać, że 1+1=3.

Pokracznie argumentują te twierdzenie, ośmieszają się i na końcu jedyne co potrafią napisać to "jebać MAG" jako ich as z rękawa.

No i to my jesteśmy śmieszni, bo walczymy o to abyście wywiązali się z umowy? Szydzicie z nas i lecicie w chuja od miesięcy, licząc na wojnę z gigantyczną przewagą w wioskach. Wbijacie ewidentnie kosę w całe trójprzymierze podcierając sobie dupę naszą wspólną umowa. Jak nawet nas pokonacie i przejmiecie więcej terenu to też napiszecie AoS, że nie ma sensu już dzielić się wioskami i będziecie walczyli 60/40?

Już dawno powinniśmy z Aos wjechać w Key i pozbyć się pasożyta, którym jesteście. Choćby po tych wpisać na FO widać z kim warto się ugadywać, a kto jest amebą umysłową i trzeba się go pozbyć. Już nie mówiąc o tym, że AoS przejęło równiótko 25% wiosek i czeka cierpliwie, a Wy macie 5.6% więcej, sracie żarem i plujecie jadem :)
AoS sra na was z góry na dół xD
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
No i co się spinasz

To już nawet Kins po wielu godzinach się zczail, że baituje.

A Ty cały poranek spędziłeś na analizowaniu moich postów by mi dokopać. Przykro mi, że prowadzisz takie życie.
A Ty całe święta spędziłeś na pisaniu bzdur na FO. Każdy ma jakieś hobby.
 
Do góry