Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
W takim razie przeanalizujmy gówno, które wy tutaj już zrobiliście.
Skoro jesteście tacy do umów to przedstawię wam jak sie zachowywaliście.
Po tym poście też powiesz o mag, że jest gówno plemieniem?

"A wyśmiewać to mogę jedynie ciebie, za te próby siania jakiejś zmyślonej propagandy bez żadnych dowodów. <hahaha>"

Skoro było Ci tak śmiesznie to zobaczymy jak będzie teraz.
Wyśmiałeś mnie, bo byłeś pewny, że nic nie mam, ale tak jak pisałem posiadam dowody na wiele waszych grzeszków ;)
Także zobaczymy czy to fałszywa propaganda i brak dowodów.

Śmieszne to jest to, że tą odpowiedź usunąłeś kilka godzin po tym jak odpowiedziałeś Moxi. Wspominał o tym dziś Boguś.
Kilka screenów pokazujących jak mag i dyplomata mag szanuje umowy, ich wymówki i zachowanie.
Pamiętaj, że stwierdziłeś, iż oni go złamali, bo zaatakowali pierwsi.



Jesteś nadal pewny, że to oni pierwsi zaatakowali?





Takie zabawne było, że przegrywają ten świat i świetnie sie bawiłeś łamiąc to co podpisałeś, dodatkowo atakując z zasta w swojego ponowca.
Skoro wymyśliłeś sobie zasade, że atak na ponowca to koniec pona, w takim razie również skosowaliście Chaosy.

Mam przychodzić z rapkami i screenami jak latają na nas ataki z waszej strony? Bo wy bardzo szybko przyszliście.
A może zasada tutaj kto pierwszy zaatakował i koniec sojuszu? Według waszych standardów.
Przychodzicie płakać, że coś sie stało zachowując sie jak sami widzicie. Tylko teraz wam nie jest do śmiechu jak wcześniej szapriemu ;)

Więc skończcie płakać i wyzywać, tylko weźcie sie za gre.
Miłego
Typie gadasz coś o naszym zachowanie, a sam umów nie szanujesz XD
To co to mówi o tobie?
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Tylko to wy płaczecie o umowy, a nie my.
Wy przylecieliście tutaj na FO
Typie nie odpisywałeś nic na nasze wiadoości przez 3 tygodnie, a potem powiedziałeś, że nic nie oddacie i nie dostosujecie się do umowy?
Twoi gracze kompletnie nic nie wiedzieli, a jak udowodniliśmy to, to zacząłeś odwracać kota ogonem chaosem XD
A potem się dziwisz, że plujemy jak masz kompletnie gdzieś tą umowę bo ( wymowki twoje )

Trudno byście płakali o umowę, jak zajebaliście 5% wiosek xD
 
Wynik reakcji
47
Typie nie odpisywałeś nic na nasze wiadoości przez 3 tygodnie, a potem powiedziałeś, że nic nie oddacie i nie dostosujecie się do umowy?
Twoi gracze kompletnie nic nie wiedzieli, a jak udowodniliśmy to, to zacząłeś odwracać kota ogonem chaosem XD
A potem się dziwisz, że plujemy jak masz kompletnie gdzieś tą umowę bo ( wymowki twoje )

Trudno byście płakali o umowę, jak zajebaliście 5% wiosek xD
Jakbyśmy mieli totalnie gdzieś umowę to byśmy w was już dawno wjechali xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Nie do mnie sapaj, nie ja to ustalałem xD zresztą trzeba być niezłe niedojebanym żeby się o 5% pomylić we wstępnym liczeniu, rozumiem 200 wiosek ale nie kurwa 5% xD
No ty mi odpisałeś, wiec ja odpowiedziałem Tobie
Z tego co czytałem, bo nie było mnie przy tym, to liczył Mankovsky mniej więcej, bo reszta miała się po prostu wymienić wioskami, każdemu pasowało, a że wy jako kEY mieliscie inne plany to no cóz, reszta była uczciwa, a wy na tyle co wam pasuje xD
 
Wynik reakcji
47
No ty mi odpisałeś, wiec ja odpowiedziałem Tobie
Z tego co czytałem, bo nie było mnie przy tym, to liczył Mankovsky mniej więcej, bo reszta miała się po prostu wymienić wioskami, każdemu pasowało, a że wy jako kEY mieliscie inne plany to no cóz, reszta była uczciwa, a wy na tyle co wam pasuje xD
We 3 to ustalali ( Matik, szarpi i mankovsky), nikt ich nie gonił z tym, nie trzeba być arcymatematykiem żeby policzyć to z niewielką tolerancją błędu. Nie jestem pewien czy dobrze liczę ale to jest gdzieś 1800 wiosek więcej. Trzeba być imbecylem żeby to podpisać, widocznie szarpi tego nie liczył..
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
We 3 to ustalali ( Matik, szarpi i mankovsky), nikt ich nie gonił z tym, nie trzeba być arcymatematykiem żeby policzyć to z niewielką tolerancją błędu. Nie jestem pewien czy dobrze liczę ale to jest gdzieś 1800 wiosek więcej. Trzeba być imbecylem żeby to podpisać, widocznie szarpi tego nie liczył..
Nie jest to ułatwo ustalić, bo kwestia zagęszczenia jest problematyczna, nie ma programu który Ci to policzy ot tak
Wszyscy chcieli mniej więcej granice jednak, by potem nie było takich sytuacji, ale jako, że byliśmy dogadani od dłuższego czasu to każdy nie miał problemu, że bedzie wymiana, liczone było na uczciwość ( błąd, bo ktoś sie jednak wyłamał)
Jak zauważyliśmy błąd, od razu napisaliśmy, a reszta cyrku była już tu napisana
Jak szukasz winnych to wejdź w profil kEY i zobacz kto jest dyplomatą
Bo reszta sie dostosowała do umowy, my z AOS mamy praktycznie idealną i nie było większych zgrzytów
 
Wynik reakcji
47
Nie jest to ułatwo ustalić, bo kwestia zagęszczenia jest problematyczna, nie ma programu który Ci to policzy ot tak
Wszyscy chcieli mniej więcej granice jednak, by potem nie było takich sytuacji, ale jako, że byliśmy dogadani od dłuższego czasu to każdy nie miał problemu, że bedzie wymiana, liczone było na uczciwość ( błąd, bo ktoś sie jednak wyłamał)
Jak zauważyliśmy błąd, od razu napisaliśmy, a reszta cyrku była już tu napisana
Jak szukasz winnych to wejdź w profil kEY i zobacz kto jest dyplomatą
Bo reszta sie dostosowała do umowy, my z aos mamy praktycznie idealną i nie było większych zgrzytów
wszyscy trzej są winni, nie opowiadaj mi o trudności w ustalaniu, dla chcącego nic trudnego
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.134
Rozumiem, że nie usunięcie wsi z fejkomatu czy atakowanie gracza, który celowo burzy swoje wioski wiedząc, że zaraz będzie przejęty jest powodem, dla którego nie dotrzymacie podziału 50:50, a nie to, że chcecie po prostu zacząć z przewagą 2k wsi? Jak zapowiadałeś mi na pw te screeny to serio myślałem, że masz coś mocnego.

Podpisałeś się Matik pod czymś to tego przestrzegaj. To, że Szapri kiedyś coś odwalił nie zwalnia Cię z tego, że Twój podpis widnieje pod podziałem 50:50.
Nie respektowanie umowy sprawia, że Ty i Twoja banda wpadacie do tego samego wora ekip chorągiewek co robią sobie z buzi dupę i gadają co chcą byle osiągnąć swój cel.
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
W takim razie przeanalizujmy gówno, które wy tutaj już zrobiliście.
Skoro jesteście tacy do umów to przedstawię wam jak sie zachowywaliście.
Po tym poście też powiesz o mag, że jest gówno plemieniem?

"A wyśmiewać to mogę jedynie ciebie, za te próby siania jakiejś zmyślonej propagandy bez żadnych dowodów. <hahaha>"

Skoro było Ci tak śmiesznie to zobaczymy jak będzie teraz.
Wyśmiałeś mnie, bo byłeś pewny, że nic nie mam, ale tak jak pisałem posiadam dowody na wiele waszych grzeszków ;)
Także zobaczymy czy to fałszywa propaganda i brak dowodów.

Śmieszne to jest to, że tą odpowiedź usunąłeś kilka godzin po tym jak odpowiedziałeś Moxi. Wspominał o tym dziś Boguś.
Kilka screenów pokazujących jak mag i dyplomata mag szanuje umowy, ich wymówki i zachowanie.
Pamiętaj, że stwierdziłeś, iż oni go złamali, bo zaatakowali pierwsi.



Jesteś nadal pewny, że to oni pierwsi zaatakowali?





Takie zabawne było, że przegrywają ten świat i świetnie sie bawiłeś łamiąc to co podpisałeś, dodatkowo atakując z zasta w swojego ponowca.
Skoro wymyśliłeś sobie zasade, że atak na ponowca to koniec pona, w takim razie również skosowaliście Chaosy.

Mam przychodzić z rapkami i screenami jak latają na nas ataki z waszej strony? Bo wy bardzo szybko przyszliście.
A może zasada tutaj kto pierwszy zaatakował i koniec sojuszu? Według waszych standardów.
Przychodzicie płakać, że coś sie stało zachowując sie jak sami widzicie. Tylko teraz wam nie jest do śmiechu jak wcześniej szapriemu ;)

Więc skończcie płakać i wyzywać, tylko weźcie sie za gre.
Miłego
XD
Po 1, żadnego posta nie skasowałem, przeszukaj jeszcze raz, a napewno znajdziesz go tam gdzie był xd

Po 2, te screeny - to przecież ataki na wioski po uwu bodajże, które już leciały zanim wioski przejęli. No pewnie było pare wyjątków ze atak poleciał jak już wioska była przejęta pare godzin, bo z rozpiski ktos wysłał nie patrząc. No ale wszystko można wyczytać z tych rozmów. Po co się ośmieszasz? xD

Może się odnieś do tego posta, gdzie tylko wasza wersja "aktualizacji umowy" się różni, bajerancie xd
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
We 3 to ustalali ( Matik, szarpi i mankovsky), nikt ich nie gonił z tym, nie trzeba być arcymatematykiem żeby policzyć to z niewielką tolerancją błędu. Nie jestem pewien czy dobrze liczę ale to jest gdzieś 1800 wiosek więcej. Trzeba być imbecylem żeby to podpisać, widocznie szarpi tego nie liczył..
To chcesz mi powiedzieć że @Mankovsky jest imbecylem bo źle policzył? xD
 
Do góry