Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
A jak AoS się na to wszystko zaopatruje w ogóle?. Na razie widzę tylko wzajemne obrzucanie się błotem przez graczy MAG i KEY. Skoro KEY skosowało MB(Nie pisze, że tak jest bo tu nie gram) to może wypadałoby by AoS jakoś na to zareagowało skoro tutaj są najbardziej uczciwym plemieniem?. Mogliby pozwolić nawalać się KEY i MAG przez parę tygodni nim np. MAG nie odrobiło tych 5% i wtedy zacząć koalicyjną bitkę 50:50.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
A jak AoS się na to wszystko zaopatruje w ogóle?. Na razie widzę tylko wzajemne obrzucanie się błotem przez graczy MAG i KEY. Skoro KEY skosowało MB(Nie pisze, że tak jest bo tu nie gram) to może wypadałoby by AoS jakoś na to zareagowało skoro tutaj są najbardziej uczciwym plemieniem?. Mogliby pozwolić nawalać się KEY i MAG przez parę tygodni nim np. MAG nie odrobiło tych 5% i wtedy zacząć koalicyjną bitkę 50:50.
Jak @Kocham Lolitki dostanie możliwość bicie kEY, to nic już go nie zatrzyma xD
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
A jak AoS się na to wszystko zaopatruje w ogóle?. Na razie widzę tylko wzajemne obrzucanie się błotem przez graczy MAG i KEY. Skoro KEY skosowało MB(Nie pisze, że tak jest bo tu nie gram) to może wypadałoby by AoS jakoś na to zareagowało skoro tutaj są najbardziej uczciwym plemieniem?. Mogliby pozwolić nawalać się KEY i MAG przez parę tygodni nim np. MAG nie odrobiło tych 5% i wtedy zacząć koalicyjną bitkę 50:50.
Gorzej jakby nam doszło kolejne 5% XD
 

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
A jak AoS się na to wszystko zaopatruje w ogóle?. Na razie widzę tylko wzajemne obrzucanie się błotem przez graczy MAG i KEY. Skoro KEY skosowało MB(Nie pisze, że tak jest bo tu nie gram) to może wypadałoby by AoS jakoś na to zareagowało skoro tutaj są najbardziej uczciwym plemieniem?. Mogliby pozwolić nawalać się KEY i MAG przez parę tygodni nim np. MAG nie odrobiło tych 5% i wtedy zacząć koalicyjną bitkę 50:50.
Stefany pierwszy raz doszły do takiego etapu gry, dopiero w google wpisują co to jest klin/antyklin a Ty chcesz by się wypowiadali na tematy dyplomatyczne świata?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.882
Czyli co, chaos (ten czlon gdzie jest moxi i jony) to byl ukryty czlon key tak naprawde, wiec to magusy wbily kose keyom.
Wiec keye maja czyste rączki i w ramach rekompensaty za taki czyn ze strony mag pozwolili sobie na przewage w postaci 2k wsi nad nimi pomimo tego, ze wczesniej juz byla umowa 50/50 pomiedzy key/aos vs mag?

Komediaaa

Alez przemyslane, kunszt dyplomatyczny w wykonaniu matika.
Szapri ograny dyplomatycznie, wrecz oczarowany (A zdawalo sie, ze powinno byc odwrotnie.)
Mankovski to debil, to akurat wiadomo nie od dzis zreszta i nie potrafi liczyc?
 
Ostatnia edycja:

Mankovsky

Pikinier
Wynik reakcji
107
Dobra, skończcie już pierdolić o tej granicy, bo już rzygać się chce. Nie zaglądam tutaj, ale co chwilę ktoś do mnie wypisuje.

Granica, którą ja wyliczyłem była "pierdolnięta" o +- 300-400 (bo nie policzyłem wiosek niespodzianki xD) i uświadomił mnie o tym dopiero Szapri jakiś czas temu.

My i mag mieliśmy ustaloną wcześniej granicę o czym świadczy liczba wiosek Aos czyli +- 25% świata, więc tutaj nie ma LIPY.

NATOMIAST Key i mag się boksowało dalej, ostatecznie nie liczyłem jakie mogą być różnice w wersji ostatatecznej bo swoje miałem wyliczone. Liczyłem, że się dogadają między sobą. Tak się jedna nie stało.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
nie możecie się nie wiem
zacząć nakurwiać pizdy?
moim marzeniem jest burzenie kinsa i klinowanie kurew bociarskich
jebać mAG!
NATOMIAST Key i mag się boksowało dalej, ostatecznie nie liczyłem jakie mogą być różnice w wersji ostatatecznej bo swoje miałem wyliczone. Liczyłem, że się dogadają między sobą. Tak się jedna nie stało.
dla mnie? bardzo kurwa dobrze, jebać mAG nie ważne kto wygra świat, ważne żeby ta zakała jebana plemion go przegrała
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.882
nie możecie się nie wiem
zacząć nakurwiać pizdy?
moim marzeniem jest burzenie kinsa i klinowanie kurew bociarskich
jebać mAG!

dla mnie? bardzo kurwa dobrze, jebać mAG nie ważne kto wygra świat, ważne żeby ta zakała jebana plemion go przegrała
Kins zasysa ostro jak wejda pierwsze burzaki, potwierdzone info bo przy mnie tak robil na 3-4 linii nawet.
W sumie nawet przed burzeniem juz mial obstawe w wioskach, gdzie realnie nie powinno jej byc.
Coz, wtedy mogli sobie na to pozwolic :p
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
1680554033745.png
karma wraca skurwysyny z mAG
matematyka daje, matematyka odbiera

na miejscu KEY napisałbym że jesteście kurwami bez honoru, więc honorem nie wycierajcie sobie mordy
podziwiam matiego że w ogóle chce z wami tutaj pisać XD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
Kins zasysa ostro jak wejda pierwsze burzaki, potwierdzone info bo przy mnie tak robil na 3-4 linii nawet.
W sumie nawet przed burzeniem juz mial obstawe w wioskach, gdzie realnie nie powinno jej byc.
Coz, wtedy mogli sobie na to pozwolic :p
Powiesz mi czemu miałbym tego nie robic, skoro mogliśmy sobie na to pozwolić?
Miałem dawać sobie burzyć wsie, skoro mieliśmy na to deffa?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.882
Powiesz mi czemu miałbym tego nie robic, skoro mogliśmy sobie na to pozwolić?
Miałem dawać sobie burzyć wsie, skoro mieliśmy na to deffa?
No wlasnie napisalem wyzej, ze mogliscie sobie na to pozwolic.
Teraz moze byc juz ciezej z tym :p
W sumie to tylko Ty, Szapri i Arhelan mieliscie tak daleko obstawe xD
 
Do góry