Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Mmm miód na me oczy <3
Masz pan dowód !? XD

Nie gramy w tą grę 1,2 czy nawet 10 raz. Wiemy jak ta gra wygląda od dłuższego czasu :) To coś jak z tymi typami na koksowanymi , nikt nigdy dupy nie igłą nie walił. Każdy wie jak jest a zwłaszcza w u graczy P!

To że masz kreta i miałes też wiem dawno, to tym bardziej pokazuje waszą nieudolność - Kolejny dowód hipokryzji zarzucasz mi brak honoru a sam wstawiasz na Siebie papier.

O jebany jeszcze mi do portfela zaglada moge i 10k dać , lewaku wstrętny.

Powiem krótko, ten świat mnie nauczył że trzeba mieć ostro wyjebane i się bawić także bella pisz a ja będę tańczył.
Screenshot_267.png

Myślę, że nie jesteś nie trzeźwy czy oszalałeś - myślę, że jesteś niedojebany.
Róźnica jest taka typie, że ja nikomu nigdy nie zarzucam, że gra kretami - ba od początku świata mówie, że krety to też gra - bo były, są i będą. Tak samo było na wojnach - WYWIAD ^^
I nie jestem hipokrytą, bo nie pieprze o tym że gram bez kretów ...
Ty owszem - wjeżdzasz na nas cały czas że nieczysto gramy, tymczasem wstawiam Ci screeena gdzie robisz to samo.
 

DeletedUser209423

Guest
View attachment 45651

Myślę, że nie jesteś nie trzeźwy czy oszalałeś - myślę, że jesteś niedojebany.
Róźnica jest taka typie, że ja nikomu nigdy nie zarzucam, że gra kretami - ba od początku świata mówie, że krety to też gra - bo były, są i będą. Tak samo było na wojnach - WYWIAD ^^
I nie jestem hipokrytą, bo nie pieprze o tym że gram bez kretów ...
Ty owszem - wjeżdzasz na nas cały czas że nieczysto gramy, tymczasem wstawiam Ci screeena gdzie robisz to samo.

O cyrk
Chłop co pożyczał od ludzi po 100 zł i blokował ich numery telefonów gdy dopominali się zwrotu, teraz proponuje im 130 zł za diodę pisząc, że dla niego to nic.
O boże skisne
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
902
Proponuję, bo się nakradł od innych (nie koniecznie w grze), więc próbuje tutaj odbudować swój PR. Niebywale niedojebana postać w świecie społeczności plemion, za moich czasów takim imbecylom zakładało się homonto i oralo nimi pole, bo nie oszukujmy się - ma o jeden zwój mózgowy więcej od konia, a to tylko po to, by po umyciu podłogi wody z wiadra nie wypić :)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.934
Piękna sprawa ze najbardziej zaruchany magiczny bot dalej nie wykrywalny przez support xD
Na zagranicznych muszą sie starac robic mase botów czy kupować te po 15$ a u nas chlop wpisze bot do plemion w google bierze i jest prograjkiem
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Co typy się prują o to że kase za diody proponowałem XD - Co najmniej jakbym to waszą używał :D
Moja kasa i mogę sobie z nią robić co tylko mi się podoba XD

Ja prdl XD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
No właśnie problem taki, że nie Twoja
No kurwa może twoja XD
Weź typie wypierdalaj :)

raz 100 zł pożyczyłem na 111 świecie i będziesz pierdolił teraz jak pojeb jakiś XD - Kasa zwrócona, przeprosiłem błędy młodości :)

Walentynki są więc bierz swoją żonkę a nie siedzisz na FO.
Ja właśnie uciekam tobie też polecam przegrywie życiowy ;)
 

DeletedUser209423

Guest
@Blejkoo jak pospłacasz długi będzie Twoja

Doprecyzuj wszystko. Pożyczyłeś, po czym blokowałeś numery tel żeby tylko nie oddać.
Z wypowiedzi ludzi jakie tu były, wynika, że to nie była jednorazowa akcja.

Zatem...chyba nie błędy młodości a zwykły kant
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
@Blejkoo jak pospłacasz długi będzie Twoja

Doprecyzuj wszystko. Pożyczyłeś, po czym blokowałeś numery tel żeby tylko nie oddać.
Z wypowiedzi ludzi jakie tu były, wynika, że to nie była jednorazowa akcja.

Zatem...chyba nie błędy młodości a zwykły kant
Daj jeden dowód.
Przestań juz farmazonic ile mozna:p
Konkrety.

Jesteś potrzebujący? Brakuje ci czegoś? Ze masz taki jad ze w grze pixelowej oferuje MOJE pieniądze?

Prowdze fundacje chętnie pomogę.
 
Do góry