Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
To już 10 lat minęło ? To na jakim świecie to było
133 świat więc nie 10 lat XD

Śmieszne speed pokroju filcoka zrobiło na mnie zbiorke bez mojej zgody, wpłaciły 3 osoby tam jakieś 170/200 zł wyszło potem się o tym dowiedziałem na messku i kasę zwróciłem - Chłop który ją założył wbił nam kosę i poszedł do speed - My świat przegraliśmy a speed wygrało - tak to był etap końcowy walk. Przedewszystkim przez ten syf przegraliśmy świat bo spora część osób wtedy uwierzyła w te brednie że z jakąś kasą uciekłem -- Gdzie były to śmieszne ilości , jak kraść to miliony :) A wiadomości na messku do teraz znalazłbym że ci co wpłacili hajs zwrócony mieli, a temten jeszcze pewnie go zajebał.

A ci nadal kocopoły speedowskie ciągną, wyjebane jajko niech se piszą :D

Pokazali jacy są mocni gdzie ja full random skład tak jak tutaj ich biłem ;) Ale oczywiście dla tych szczochów jak i dla P! wygrana w grze pixelowej jest ponad wszystko i jak widać posuwają się do wszystkiego.
Tak jak np na świecei 150 gdzie filcok z marshallem inne plemie usuneli ;)
I wiele innych przykładów by się znalazło.


Jedyną kasę komu wisiałem to świat 111 , gdzie za cholere tego nie pamiętałem - ale od razu jak się o tym dowiedziedziałem zwróciłem :)


Ile to jeszcze będzie wałkowane aj karamba :D
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.991
133 świat więc nie 10 lat XD

Śmieszne speed pokroju filcoka zrobiło na mnie zbiorke bez mojej zgody, wpłaciły 3 osoby tam jakieś 170/200 zł wyszło potem się o tym dowiedziałem na messku i kasę zwróciłem - Chłop który ją założył wbił nam kosę i poszedł do speed - My świat przegraliśmy a speed wygrało - tak to był etap końcowy walk. Przedewszystkim przez ten syf przegraliśmy świat bo spora część osób wtedy uwierzyła w te brednie że z jakąś kasą uciekłem -- Gdzie były to śmieszne ilości , jak kraść to miliony :) A wiadomości na messku do teraz znalazłbym że ci co wpłacili hajs zwrócony mieli, a temten jeszcze pewnie go zajebał.

A ci nadal kocopoły speedowskie ciągną, wyjebane jajko niech se piszą :D

Pokazali jacy są mocni gdzie ja full random skład tak jak tutaj ich biłem ;) Ale oczywiście dla tych szczochów jak i dla P! wygrana w grze pixelowej jest ponad wszystko i jak widać posuwają się do wszystkiego.
Tak jak np na świecei 150 gdzie filcok z marshallem inne plemie usuneli ;)
I wiele innych przykładów by się znalazło.


Jedyną kasę komu wisiałem to świat 111 , gdzie za cholere tego nie pamiętałem - ale od razu jak się o tym dowiedziedziałem zwróciłem :)


Ile to jeszcze będzie wałkowane aj karamba :D
Usunęli wariatow bo wariaci sami dali założyciela marshallowi. Sami się prosili mimo ze kilka osób mówiło ze marshall to kret xD
Wiec wariaci sami siebie moga za to obwiniać, nie wiem po co znów takie gowno wyciągasz.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Usunęli wariatow bo wariaci sami dali założyciela marshallowi. Sami się prosili mimo ze kilka osób mówiło ze marshall to kret xD
Wiec wariaci sami siebie moga za to obwiniać, nie wiem po co znów takie gowno wyciągasz.

nie wyciągam tylko dałem jeden z wielu przykładów, wiem że mówili bo sam im to pisałem :)
 

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry

Czy Peee już pokonało Mag i Key, czy nadal mam czekać?

@z0rd
@BulwaZaglady
@Szeryf z Nottingham

Co jest kumple? Znowu kłamaliście?

Wy miernoty
Szczekaliście dzień dnia, jeden przez drugiego.
Hau hau
Obrażali, znieważali, wyśmiewali.
A teraz dostali dzwona i pozamykali mordy we wszystkich sobie znany językach

HA HA HA
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Pokazali jacy są mocni gdzie ja full random skład tak jak tutaj ich biłem ;) Ale oczywiście dla tych szczochów jak i dla P! wygrana w grze pixelowej jest ponad wszystko i jak widać posuwają się do wszystkiego.
Tak jak np na świecei 150 gdzie filcok z marshallem inne plemie usuneli ;)
I wiele innych przykładów by się znalazło.



Jedyną kasę komu wisiałem to świat 111 , gdzie za cholere tego nie pamiętałem - ale od razu jak się o tym dowiedziedziałem zwróciłem :)


Ile to jeszcze będzie wałkowane aj karamba :D
Screenshot_266.png

Mam nadzieję, że ten screen zamknie Ci wreszcie ten ryj.
Nie wchodzę już tutaj ale z miłą chęcią wyjaśnie takich jak Ty obrońców honoru (sranie w banie, szkoda że suport na tym świecie nie istaniał) - a screenów mam dość sporo, więc stwierdzę fakt - jestes hipokrytą.
Ale najbardziej pocisnąłem bekę, jak obiecałeś 100 złotych osobie która przejmie najwięcej wsi XD No osobiście się popłakałem ile można zrobić dla pikseli.
 

DeletedUser209423

Guest
View attachment 45607

Mam nadzieję, że ten screen zamknie Ci wreszcie ten ryj.
Nie wchodzę już tutaj ale z miłą chęcią wyjaśnie takich jak Ty obrońców honoru (sranie w banie, szkoda że suport na tym świecie nie istaniał) - a screenów mam dość sporo, więc stwierdzę fakt - jestes hipokrytą.
Ale najbardziej pocisnąłem bekę, jak obiecałeś 100 złotych osobie która przejmie najwięcej wsi XD No osobiście się popłakałem ile można zrobić dla pikseli.

Widać, że nie wchodzisz na forum skoro nazywasz @Blejkoo obrońcą honoru.
Ha ha ha
Blejkoo obrońcą honoru. Chłop, który pożyczał od ludzi kasę i blokował ich na tel, żeby uniknąć zwrotu.
Ale jaja
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
View attachment 45607

Mam nadzieję, że ten screen zamknie Ci wreszcie ten ryj.
Nie wchodzę już tutaj ale z miłą chęcią wyjaśnie takich jak Ty obrońców honoru (sranie w banie, szkoda że suport na tym świecie nie istaniał) - a screenów mam dość sporo, więc stwierdzę fakt - jestes hipokrytą.
Ale najbardziej pocisnąłem bekę, jak obiecałeś 100 złotych osobie która przejmie najwięcej wsi XD No osobiście się popłakałem ile można zrobić dla pikseli.

Mmm miód na me oczy <3
Masz pan dowód !? XD

Nie gramy w tą grę 1,2 czy nawet 10 raz. Wiemy jak ta gra wygląda od dłuższego czasu :) To coś jak z tymi typami na koksowanymi , nikt nigdy dupy nie igłą nie walił. Każdy wie jak jest a zwłaszcza w u graczy P!

To że masz kreta i miałes też wiem dawno, to tym bardziej pokazuje waszą nieudolność - Kolejny dowód hipokryzji zarzucasz mi brak honoru a sam wstawiasz na Siebie papier.

O jebany jeszcze mi do portfela zaglada moge i 10k dać , lewaku wstrętny.

Powiem krótko, ten świat mnie nauczył że trzeba mieć ostro wyjebane i się bawić także bella pisz a ja będę tańczył.
 
Ostatnia edycja:
Do góry