Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
ja sam nie wierze w co mówię ale najchętniej oddałbym wioski mag... może mi nie po drodze, ale koniec końców jako jedyni zachowali się normalnie na tym świecie
szkoda że zaraz po P! to oni najbardziej na tym wszystkim tracą

jak dla mnie wszystko tylko nie wioski dla kosowników z aos, a dawanie wiosek key to dawanie wiosek aosom

Ty jesteś odklejony gościu. Był pon, teraz trzymamy się wypowiedzenia i wojna. O czym ty pierdolisz?
 
Wynik reakcji
2.626
to nie jest koncert zyczen przeciez, oddamy wsie tej ekipie do ktorej nam blizej jest i najmniej do nas spinała i nie ugadywala innych ekip na nas, czyli na pewno KEY nie dostanie tych wiosek :D
Luz jak tak chcecie :) ja gram tutaj od jakichś 2 tygodni więc nie wiem jakie tam dyskusje i historie były wcześniej :) Nie słyszałem tez o jakimś ugadywaniu aos żeby dołączyli bo nie widzę sensu w tym bardzo dla nas
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.226
Ty jesteś odklejony gościu. Był pon, teraz trzymamy się wypowiedzenia i wojna. O czym ty pierdolisz?
O niczym kosowniku, ale wiedz że to co sobie z keyami zaplanowaliście jak sie zapinaliście w dupe razem pod prysnicem w choroszczy nie wyjdzie

P! wciska usuń konto i nagle dalej trzeba grać XDDD a nawet jak wyjdzie to 1v1 od key dostaniecie potężnie
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
A co ma ogólny bilans do tendencji? Sami pisaliście ze przeciwko Key i Mb raczej szans nie macie i statystki to potwierdzają od nowego roku. Ot tendencja. Niekorzystna dla Was.
no nadal gadasz bez sensu xd straciliśmy wyspę na niebronionym koncie od nowego roku i to tyle xd a tak to przejmujecie jedna wioskę dziennie faktycznie tendencja spadkowa, która zmusza aos do reakcji bo inaczej stracą jak to napisales „łatwe wioski”
 

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry

Tak tylko zostawię

....…....…..…………........

Jedynie znowu krętactwo może was uratować. Tylko tym razem za sterami Key czy Mag musieliby siedzieć idioci, żeby znowu wam pomóc. Mają niebywałą okazję zniszczyć Pee.
A i Stefany w odpowiednim czasie jestem pewien, że przyłączą się do konsumpcji
Coraz mocniej skłaniam się ku spojrzeniu na mapę i ciekawą opcją byłoby trójprzymierze.
Trójmorze ładniej brzmi, ale nie mamy morza.

Stefany - Key - Mag

Uczciwie podzielić teren, a potem stoczyć równą walkę. Nie głupie. Chyba


A teraz możecie dalej się pośmiać jak to Black wypisuje farmazony.


Pozdrawiam
 
Do góry