Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Szanowni Państwo

Dziś mnie nie będzie, bo jestem obsrany przed @Blejkoo, który wstawi moje foty, których nigdy nikomu nie pokazywałem.
Najwidoczniej ten geniusz informatyki, który słynie z ponadprzeciętnej inteligencji zhakował mój telefon, jestem cały w panice.

Przy okazji pragnę zaznaczyć, że jeśli dziś @kris00 pokaże wam kolejne ciekawostki, to ponownie skisniecie ze śmiechu.

Pozdrawiam i biorę leki uspokajające
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
W sumie poniosło mnie, magowie jak większość tu:

dużo wiosek - zero umiejętności xD

Kiedy ta wasza akcja, chyba że mnie chcecie pokonać zanudzając na śmierć.
Obiecywaliscie że dopiero zaczniecie bić, zaproszenie mam wam wysłać ?
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Nie lubię czekać i boję się że jak będziecie wysyłać tyle fejkow to nie wyrobicie z rekrutacja offów :(
Choć coś mi śmierdzi offami na jutro
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
108
ale ty jestes cymbal stary, odniosles sie wlasnie do bardzo podrzednej rzeczy, jednoczesnie pokazales jaki jestes inteligentny. w majtkach mam wiecej cm niz ty iq.

SPIERDOLIŁEŚ Z PIENIĘDZMI (POŻYCZKAMI) TY TĘPOTO. NIE CHODZIŁO MI O LUDZI!!!

nawet na screenie, ktory tam wrzucilem jest wyraznie napisane, ze chlop do ciebie dzwonil a ty nie odbierales xD kasy oddac innym zamiaru nie miales.

nawet nie chce mi sie juz dopytywac ciebie o co ci chodzi w punkcie 2 xd
Podobna sytuacje mieliśmy na jednym ze światów co chłop pozbierał kase a premki nie wysłał dopiero gdy zaczęliśmy pisać do jego znajomych na fb to szukał głupich wymówek itp każdy kto gra trochę dłużej i udziela się na forum to wie jaka łajza jest blejko kurestwo w internecie powinno być nagradzane ostrym wpierdolem teraz się głupio tłumaczy bo chce jeszcze pograć i stara się wybielić lecz większość pluje na znajducha
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Podobna sytuacje mieliśmy na jednym ze światów co chłop pozbierał kase a premki nie wysłał dopiero gdy zaczęliśmy pisać do jego znajomych na fb to szukał głupich wymówek itp każdy kto gra trochę dłużej i udziela się na forum to wie jaka łajza jest blejko kurestwo w internecie powinno być nagradzane ostrym wpierdolem teraz się głupio tłumaczy bo chce jeszcze pograć i stara się wybielić lecz większość pluje na znajducha
no wlasnie o tym mowie, chlop nie odpowiada na polowe zarzutow nawet i tylko pierdoli kocopoly, zeby sie wybielic.

zeby bylo ciekawiej; dzis w nocy napisala do mnie kolejna osoba, ktora zostala kilka lat temu oszukana przez naszego blejka. ale to szczegoly przedstawimy potem jak beda chetni do dalszego 'zlomowania' najwiekszej ŁACHMYTY w historii polskiego community Tribal Wars.

jednak to forum ma duza moc :)
 

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
Super mogę się przenieść na Arkadię - nie mam z tym problemu,
Osiągnąłem na plemionach wszystko :) Tak jak pisałem możecie się śmiać, bo jeżeli przegramy to przegramy pierwszy raz od ładnych paru lat na świecie bez farmy, co niektórzy w tym czasie przegrali 10 światów ... :)
Cisnę bekę z takich petów jak Ty. Nie przejąłeś nawet 1 wsi na froncie do tego czasu, nie zrobiłeś totalnie nic - a przepraszam kilka razy przyjąłeś burzenie.

Przegram to pogaratuluję zwycięzcy i tyle - w życiu jak coś przegrałem to zawsze wyciągałem wnioski, w grzę robiłem to samo. Tutaj przez mój wyjazd do Niemiec zawaliłem Nam dyplomację i przyznaje się do tego.

ej, ale Ami to Wam z 8 wiosek zabrał xD

edit, 7 wiosek jednak i dziś jedną stracił haha
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.512
Na 133 też kojarzę jakas akcja z Blejkoo była. Fajnie jakby ktoś tam grający opowiedział xD Ja tylko z FO kojarzę, ale podobno ludzie z jego plemienia trochę mu wpłacili pieniedzy :D
 

DeletedUser209423

Guest
Super mogę się przenieść na Arkadię - nie mam z tym problemu,
Osiągnąłem na plemionach wszystko :) Tak jak pisałem możecie się śmiać, bo jeżeli przegramy to przegramy pierwszy raz od ładnych paru lat na świecie bez farmy, co niektórzy w tym czasie przegrali 10 światów ... :)
Cisnę bekę z takich petów jak Ty. Nie przejąłeś nawet 1 wsi na froncie do tego czasu, nie zrobiłeś totalnie nic - a przepraszam kilka razy przyjąłeś burzenie.

Przegram to pogaratuluję zwycięzcy i tyle - w życiu jak coś przegrałem to zawsze wyciągałem wnioski, w grzę robiłem to samo. Tutaj przez mój wyjazd do Niemiec zawaliłem Nam dyplomację i przyznaje się do tego.

Najśmieszniejsze jest to, że wygrałem z Pee bez jednego pika.

To Ty zniszczyłeś Pee, swoją głupotą. Swoim zrobieniem z gęby dupy. A nie żadnymi Niemcami.

Dzień w którym podpisałeś się z Jutrem, zniszczył Twój projekt. Możesz teraz wracać do przeszłości, to bez znaczenia co wygraliście. Na koniec spuściłeś wszystko w kiblu.
Nie ma już Peee.
Jest synonim żenady i tchórzostwa.

Mogłeś zakończyć z klasą, to pogubiłes się w kłamstwach
 
Do góry