Dyskusja o sytuacji na świecie 182

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Ze o jakie pieniadze co znów farmazonisz? XDDDD
Tą 100? Dawno to oddałem, od razu gdy gosc napisal.
tak tak, kazdy farmazoni tylko nie ty xD

jednak kazdy tutaj kto mial z toba cos do czynienia wie, ze najwiekszym farmazonem i obludnikiem jestes ty.

tak sie sklada, ze kolejna osoba sie do mnie zglosila wczoraj po twoim upadku.

nie bylo ci wstyd, ze twoj ojciec i twoja ciocia musieli sluchac przez telefon jaka zakala, oszustem i zlodziejem jestes? wtedy tez oddales co zajebales, bo zostales przycisniety do sciany, a nie z wlasnej woli xD
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Możecie ta prywatę gdzieś indziej załatwiać?
Nie interesują mnie wasze ciocie i ojcowie.
A tym bardziej czy ktoś komuś pożyczył 100 zł. Ja wam mogę pożyczyć szczęścia zdrowia i to wszystko. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wie komu może pożyczyć hajs xD
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Możecie ta prywatę gdzieś indziej załatwiać?
Nie interesują mnie wasze ciocie i ojcowie.
A tym bardziej czy ktoś komuś pożyczył 100 zł. Ja wam mogę pożyczyć szczęścia zdrowia i to wszystko. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wie komu może pożyczyć hajs xD

Ale przyznaj, że zabawnie się to czyta. Pytanie czy glupsi są Ci co pożyczyli siano, czy frajerem jest ten co nie oddaje, czy obie odpowiedzi są prawidłowe?
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Jak macie za dużo siana drodzy przyjaciele, proszę zróbcie zrzutkę i mi dajcie. Jak nie zapomnę to oddam za dekadę
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
tak tak, kazdy farmazoni tylko nie ty xD

jednak kazdy tutaj kto mial z toba cos do czynienia wie, ze najwiekszym farmazonem i obludnikiem jestes ty.

tak sie sklada, ze kolejna osoba sie do mnie zglosila wczoraj po twoim upadku.

nie bylo ci wstyd, ze twoj ojciec i twoja ciocia musieli sluchac przez telefon jaka zakala, oszustem i zlodziejem jestes? wtedy tez oddales co zajebales, bo zostales przycisniety do sciany, a nie z wlasnej woli xD
Co ty czlowieku pierdolisz.
Dowody. Bo wszyscy się zgłaszają kurwa druzyne piłkarska juz nazbierales.
Do mnie odezwaly się dzis po tym co piszesz też osoby że mam ci wybaczyć bo kanapki ci w szkole kradli , a jak wracales do domu to gwint ktoś ci urwał.

A zeby bylo malo kolejna osoba się odezwała twierdząc że jestes moim fanem i masz wszedzia w domu moje zdjecia. Miło mi to słyszeć.

A potem kolejna osoba się odezwala że sąsiadowi 400 zl zajebales , oddawaj siano.

A potem sasiad się odezwal że jednak 700.

Tyle warte są twoje slowa ha tfu.

Wrzucam Cię do ignorowanych nie ma sensu dalej czytać tego co piszesz, nie wiem skąd sobie wziąłeś teraz ta historię no ale cóż.

100 wisialem gosciowi ktory przez 7 lat niepotrafil się o niej przypomnieć, nagle wziąłeś się ty i zacząłeś moje prywatne dane udostępniać oczerniac mnie i obrażać.
100 została od razu zwrócona gdy się dowiedziałem ze faktycznie tak jest.

Wiec sklej pizde huj wie kim jesteś i pierdolnij głowa w ściane wwymyślajac kolejne farmazony.
Kolo huja mi to lata także żegnam.
 
Ostatnia edycja:

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
A reszta? Bo ja o Tobie co swiat slysze, ze okradles i okradasz XDD

A dowodów 0.
Dlatego nie zamierzam karmić dalej troli.
Niech sobie piszą co chcą:)

Zresztą ostatnio na 133 mialem taka sytuację więc tez nie pierdol.

Teraz jakas wsza się przyplatala bo dostalo jego smieszne wwpierdol tu i farmazoni, jaki gość musi być smutny. A jeszcze 2 osoby mu przyklaskuja to pokazuje zjebane comunnity tej gry. Chlop wrzuca prywatne dane,oczernia a jebusie twojego pokroju się z tego ciesza XD

No ale niech sobie pisze jak mu to sprawia przyjemność. :)
 
Ostatnia edycja:

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.009
A dowodów 0.
Dlatego nie zamierzam karmić dalej troli.
Niech sobie piszą co chcą:)

Zresztą ostatnio na 133 mialem taka sytuację więc tez nie pierdol.

Teraz jakas wsza się przyplatala bo dostalo jego smieszne wwpierdol tu i farmazoni, jaki gość musi być smutny. A jeszcze 2 osoby mu przyklaskuja to pokazuje zjebane comunnity tej gry. Chlop wrzuca prywatne dane,oczernia a jebusie twojego pokroju się z tego ciesza XD

No ale niech sobie pisze jak mu to sprawia przyjemność. :)
Przeciez sam sie przyznales, ze typ Ci stowe pozyczyl i sie zawinales XD nawet jego nr tel zablokowales jak dzwonil do Ciebie.

Serio jestes az tak odklejony?
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
637
Sam fakt, ze nie oddal pieniedzy tylko czeka az sobie gosc przypomni swiadczy o tym, ze pozyczkobiorca nie mial zamiaru tych pieniedzy oddac dopoki pozyczkodawca nie zacznie go windykowac.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
Sam fakt, ze nie oddal pieniedzy tylko czeka az sobie gosc przypomni swiadczy o tym, ze pozyczkobiorca nie mial zamiaru tych pieniedzy oddac dopoki pozyczkodawca nie zacznie go windykowac.
Ty zapomniałem co było 6 lat temu czy tam 7 XD
Ale ok mogę przyznać się do błedu, kasę zwróciłem zapomniałem kompletnie o tej sytuacji, średnio pamiętam co było rok temu a gdzie 6 :)

Moja wina - W ramach zadość uczynienia zaproponowałem temu Panu wtedy że przeleje mu więcej w ramach rekompensaty ale nie chciał.

Dla mnie temat skończony, jak chcecie piszcie sobie o tym dalej ale bez głownej gwiazdy :*
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Co ty czlowieku pierdolisz.
Dowody. Bo wszyscy się zgłaszają kurwa druzyne piłkarska juz nazbierales.
Do mnie odezwaly się dzis po tym co piszesz też osoby że mam ci wybaczyć bo kanapki ci w szkole kradli , a jak wracales do domu to gwint ktoś ci urwał.

A zeby bylo malo kolejna osoba się odezwała twierdząc że jestes moim fanem i masz wszedzia w domu moje zdjecia. Miło mi to słyszeć.

A potem kolejna osoba się odezwala że sąsiadowi 400 zl zajebales , oddawaj siano.

A potem sasiad się odezwal że jednak 700.

Tyle warte są twoje slowa ha tfu.

Wrzucam Cię do ignorowanych nie ma sensu dalej czytać tego co piszesz, nie wiem skąd sobie wziąłeś teraz ta historię no ale cóż.

100 wisialem gosciowi ktory przez 7 lat niepotrafil się o niej przypomnieć, nagle wziąłeś się ty i zacząłeś moje prywatne dane udostępniać oczerniac mnie i obrażać.
100 została od razu zwrócona gdy się dowiedziałem ze faktycznie tak jest.

Wiec sklej pizde huj wie kim jesteś i pierdolnij głowa w ściane wwymyślajac kolejne farmazony.
Kolo huja mi to lata także żegnam.
jakim ty jestes dzbanem to jest niepojete. wystarczy zebys juz zamknal ryj i nic nie pisal, a ty dalej szczekasz na tym forum i sie jeszcze bardziej pograzasz. "kolo huja ci to lata", ale jednak odpisujesz na 10 zdan xd

kolejna sprawa; gdzie tepaku udstepnilem twoje dane? 2 dni temu pisalem, ze nigdzie ich nie udostepnilem to nic mi nawet nie odpisales, az nagle teraz sie obudziles i mnie pomawiasz xD sam swoj adres napisales tutaj, juz nie pamietasz?

jesli chodzi o dowod to myslisz, ze ktos by sobie zmyslil cala historie i mi ja opisywal w 2 obszernych wiadomosciach? wbije na kompa i napisze do poszkodowanego.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
jakim ty jestes dzbanem to jest niepojete. wystarczy zebys juz zamknal ryj i nic nie pisal, a ty dalej szczekasz na tym forum i sie jeszcze bardziej pograzasz. "kolo huja ci to lata", ale jednak odpisujesz na 10 zdan xd

kolejna sprawa; gdzie tepaku udstepnilem twoje dane? 2 dni temu pisalem, ze nigdzie ich nie udostepnilem to nic mi nawet nie odpisales, az nagle teraz sie obudziles i mnie pomawiasz xD sam swoj adres napisales tutaj, juz nie pamietasz?

jesli chodzi o dowod to myslisz, ze ktos by sobie zmyslil cala historie i mi ja opisywal w 2 obszernych wiadomosciach? wbije na kompa i napisze do poszkodowanego.

jesli chodzi o dowod to myslisz, ze ktos by sobie zmyslil cala historie i mi ja opisywal w 2 obszernych wiadomosciach? wbije na kompa i napisze do poszkodowanego. - No robisz to cały czas tutaj . Wgl idąc twoim tokiem rozumowania wystarczy że ktoś napisze obszerną wiadomość np na Siebie że kogoś nie zabił to kurwa co niewinny? Albo napisze wiadomość na kogoś to ta inna osoba jest winna?

Co nie udostępniłeś moich danych ? Kto wrzucał na profil plemienia miejsce gdzie mieszkam, zdjęcie mojego taty . Albo kto miał mojego starego instagrama w profilu ? No chyba nie ja. Ha tfu :) - Sam fakt ze nic mi tym nie robisz więc powinnienem to olać od razu, ale nie znoszę takiego zachowania jeżeli ty masz ze 30 lat i tak postepujesz to jesteś ultra zjebem genetycznym. BLACK jest normalniejszy niż ty.

Masz rację trzeba spierdalać z tego zjebanego comunnity, nie dziwota że tak mało osób gra w tą grę skoro wchodzi jakiś random i bez podstaw potrafi kogoś oczerniać a banda kilku troglodytów cieszy do tego mordę i mu przyklaskuje. Niby to tylko gra, niby to tylko forum i jakieś śmieszkowanie ale pewnych granic nie powinno się przekraczać. Jak mniemam jesteś dorosła osobą jak kanar i tych pozostałych co mu przyklaskują, więc tym bardziej dziwi mnie fakt takiego zachowania. Nie potrzebnie tutaj dalej dyskutuje bo was tylko tym żywię a wy Się nakręcacie jak 16latki na e39 :)
 
Ostatnia edycja:

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
jesli chodzi o dowod to myslisz, ze ktos by sobie zmyslil cala historie i mi ja opisywal w 2 obszernych wiadomosciach? wbije na kompa i napisze do poszkodowanego. - No robisz to cały czas tutaj . Wgl idąc twoim tokiem rozumowania wystarczy że ktoś napisze obszerną wiadomość np na Siebie że kogoś nie zabił to kurwa co niewinny? Albo napisze wiadomość na kogoś to ta inna osoba jest winna?

Masz rację trzeba spierdalać z tego zjebanego comunnity, nie dziwota że tak mało osób gra w tą grę skoro wchodzi jakiś random i bez podstaw potrafi kogoś oczerniać a banda kilku troglodytów cieszy do tego mordę i mu przyklaskuje. Niby to tylko gra, niby to tylko forum i jakieś śmieszkowanie ale pewnych granic nie powinno się przekraczać. Jak mniemam jesteś dorosła osobą jak kanar i tych pozostałych co mu przyklaskują, więc tym bardziej dziwi mnie fakt takiego zachowania. Nie potrzebnie tutaj dalej dyskutuje bo was tylko tym żywię a wy Się nakręcacie jak 16latki na e39 :)

juz ci pisalem na temat dowodow to tutaj 3 razy, ale widocznie nie dociera, wiec cofnij sie o kilka stron do tylu.

myslisz, ze zmyslalbym cos na twoj temat w tej grze, bo dostalem wpierdol od twoich kolegow jak mieliscie przewage wiosek 6:1? wpierdol w tej gierce dostalem juz z 10 razy i dostane kolejne 10 i o nikim nigdy nie wypowiadalem sie na forum.

moje wypociny maja na celu ostrzec innych. bedziesz liderem plemienia zlozonego z ludzi z lapanki jeszcze wiele razy, moze ktos zapamieta co sie tutaj dzieje i bedzie ostrzegal innych.

community jest zjebane przez takich ludzi jak ty, a nie jak ja. ja nie mam niczego sobie do zarzucenia, nigdy nikogo nie oszukalem nawet na zlotowke.
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
dodam jeszcze, ze tak samo szczekales o te dowody ze stowa i potem udawales wielkie zdziwienie jak zostaly ci pokazane xd daj spokoj juz i zamilcz.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
dodam jeszcze, ze tak samo szczekales o te dowody ze stowa i potem udawales wielkie zdziwienie jak zostaly ci pokazane xd daj spokoj juz i zamilcz.

Bo nie pamiętałem nie dziwne skoro tyle lat minęło , przyznałem się do błędu typie.
Dobra weź już spierdalaj wrzucam w ignora i się baw, możesz drążyć jeszcze 100 stron temat :p
 
Do góry