Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
A: Centrum dowodzenia pedalsów

B: Halo, pedalsy

A: Tak, pedalsy

B: Proszem pana mówi Buczek , Lipinki Łużyckie, Łączna 43. Łączna tutaj jak sie wjeżdza, zaraz

koło poczty objazd TUTAJ. ZGŁASZAM. Wybuch, front ktoś nam podpalił front.

A: Co podpalił?

B: Nie wiem kto

A: Ale co podpalił?

B: No nie wiem kto, ktoś podpalił

A: Nie kto tylko co!

B: Słucham?

A: Co podpalono?

B: Mówi Buczek

A: Tak, ale co się stało?

B: Front jest podpalony, i front już prawie się dopala.

A: Ten z KEY tak?

B: Lipinki Łużyckie, Łączna 43, za pocztą wkoło.

A: A deff idzie?

B: Słucham?

A: DEFF IDZIE!

B: No ktoś podpolił ja nie wiem kto.

A: A deff ?!

B: Słucham?

A: Czy deff jest, czy idzie?

B: Ja nie wiem kto podpalił..... ale ktoś podpalił.

A: Front tak?

B: Jest deff........ jest deff. Przyszedł deff.

A: Dobrze.

B: Ale....

A: Jak jest to dobrze, jak jest deff to dobrze no

B: Nie broni, bo za mało.

A: ZA MAŁO??!

B: Front sie dopala. No ja nie wiem Lipinki Łużyckie, Łączna 43.

A: No dobrze, jest deff tam na miejscu?

B: Słucham?

A: Czy jest tam ten deff na miejscu?!

B: Na miejscu ja jestem.

A: A deff?!

B: No kanara nie ma w domu.
Pierwsza akcja key udana i juz happy, szkoda ze na wczesniejszych swiatach nie byles taki wyszczekany i nic nie pokazywales, nawet rozbiorki za warzywienie lapales.


Graty akcji dla Key i Mag, dla dzieciakow typu lysy warning srodkowy palec oczywiscie xD

Ciezko sie bronic wobec takiej przewagi, do zobaczenia mam nadzieje za jakis czas jeszcze.
Zobaczymy co tam wodzowie w P! Wymysla i jakie kroki dalej poczynia.

Ja mysle, ze pilka nadal w grze i gdyby nie ten gosc z vege, czy uj wie skad na tym buczku to by bylo lepiej.
Wyszlo jak wyszlo, nie ma co sie z tego tlumaczyc bo to ich blad, ze wpuscili takiego typa.
Mimo wszystko gratki.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.042
XDDDD nawet @Keymil LoveOrHate przyszedł wbic szpile i skopać lezącego
Nikogo nie kopie. Ciesze się że p! Przegrywa bo bardzo mi tam kilka osób nie podpasowalo ale potrafię docenić ich skilla i już pisałem wiele razy że mają najlepszy skład i największych zapaleńców na plemionach , tylko nigdy nie chciałbym u nich grać bo nie ma tam atmosfery i jedności . Spiny radnych którzy znają się prawie 10 lat tylko to potwierdzają :) prawda jest taka że w równej walce na key czy mag te plemiona wytrzymałyby max 3 akcje i już front byłby przełamany , no ale niestety taka rola faworytów że muszą przeważnie walczyć z większością świata
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Nikogo nie kopie. Ciesze się że p! Przegrywa bo bardzo mi tam kilka osób nie podpasowalo ale potrafię docenić ich skilla i już pisałem wiele razy że mają najlepszy skład i największych zapaleńców na plemionach , tylko nigdy nie chciałbym u nich grać bo nie ma tam atmosfery i jedności . Spiny radnych którzy znają się prawie 10 lat tylko to potwierdzają :) prawda jest taka że w równej walce na key czy mag te plemiona wytrzymałyby max 3 akcje i już front byłby przełamany , no ale niestety taka rola faworytów że muszą przeważnie walczyć z większością świata.

Zgadzam sie.

Podobna sytuacje speed mialo troche na classicu, tez musieli walczyc z przewaga i to spora.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.042
No tylko tam była reguła zagrody a więc nie dało się zniwelować ogromnej przewagi wiosek a u was nie może być rotacji a pewnie byście trochę podziałali deffowcami z innych członów . Ciężko się teraz na plemionach bronić jak są takie małe człony
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
No tylko tam była reguła zagrody a więc nie dało się zniwelować ogromnej przewagi wiosek a u was nie może być rotacji a pewnie byście trochę podziałali deffowcami z innych członów . Ciężko się teraz na plemionach bronić jak są takie małe człony
No i mają jednak swoją wartość, więc ludzie od nich nie odchodzili, a oni często rekrutowali i tu zapewne też moglby trochę sobie pomóc rekrutacją, a przez blokadę składów nie mogli tego zrobić.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Przecież tylko stwierdziłem, że rekrutacja by wam tu mocno pomogła, pewnie mniam byście mogli dzięki temu przełamać i by wam to pomogło szybciej dostać sie do obrzeż i od razu by ta gra mogła dla was lepiej wyglądać.
Mniam w sumie juz bylo przelamane przy tej ostatniej akcji praktycznie, tylko wcisneliscie sie wy pomiedzy wodke a zakaske i sie problem pojawil :D
 
Do góry