Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Deleted User - 849095943

Guest
CODZIENNA PRZYPOMINAJKA:

@Bl-ack Sno-w OBŚLIZGŁY GRACZ jUTRA POTRAKTOWANY ROZBIÓRKĄ, W RAMACH ZEMSTY CAŁY ŚWIAT 182 PROBOJE UKRYĆ SWOJĄ MIŁOŚĆ DO jUTRZAKOW OBRAŻAJĄC ICH NA FO, NA NASTĘPNYM ŚWIECIE PEWNIE ZNOWU BĘDZIE BŁAGAŁ O ZAPKE DO NICH. OBECNIE SWÓJ BÓL PRÓBUJE PRZEKUĆ W NIENAWIŚĆ DO P HEJTUJAC TO WSPANIAŁE PLEMIĘ 24/7 , TAK NA PRAWDĘ TEZ CHCE ZAPKE DO P .

PARSZYWY HIPOKRYTA, PROSTAK, EŁNUCH
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Wasi najlepsi frontowcy są na froncie z UWU, trochę zajmie zanim ich zjecie i przeskoczycie na front z nami/MNIAM. Chyba, ze nie będziemy się bili i polecicie na stefany.

Pytanie kto szybciej zostanie zjechany do 0: UWU, KEY czy Chaos
Jak na to, że ostatnie światy grałeś czysty piach, to śmiesznie widzieć, jakiego zaczynasz zgrywać tu kozaka, jak cała robotę będą robić za Ciebie inni.

Do końca roku jeszcze 2 tyg, uwu przyjmie jeszcze parę akcji od nas, więc spokojnie będziemy mogli ustawić graczy na was.
 

DeletedUser209423

Guest
Większość szczekających z Key czy z Mag to są gracze którzy po 3 czy 4 miesiącu większości światów mają wioskę 26pkt na obrzeżach. Blejko czy reszta jak co świat w pewnym momencie znikną. A jak się trafiła jakaś wygraną to albo na giełdowym albo w topowych ekipach typu P czy Speed. Dlatego Black niech korzysta jako guru tego zacnego grona bo ono się będzie szybko kurczyć.

Jeśli ktokolwiek tu szczeka, to Twój kumpel spaślak BulwaŻenady czy klepiciel kotletów zordon.

A ode mnie się proszę odczepić, krów razem nie pasaliśmy.

Jeśli dla Ciebie o autentyczności czyjejś wypowiedzi decyduje to, ile kto ma punktów, to znaczy, że jesteś zakompleksioną stulejką, która pozycją rankingową dodaje sobie otuchy. I to wszystko w niszowej gierce online.
Wybacz
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
A Ty znowu ukręciłeś sobie tezę, której ja nie przedstawiłem i z nią walczysz.
Boksuj się boksuj, wygląda śmiesznie.

Ani razu nie napisałem, że Mniam nie miało prawa zmienić strony. Napisałem, że i tak zostaną pojechani i że są zdecydowanie przereklamowani w ostatnich dniach.

A ten memla posta na 15 zdań, do swoich urojeń, cyrkowiec.

--

No proszę zordon już nawet zaczyna wnikać w prywatne życie Key. A nawet w sprawy seksualne. Szybko poszło.
Całe Pee
Oblechy, tchórze, co tylko potrafią na forum atakować i obrażać.
Choć tu też się sami orają
XD jakie to prawdzie nikt nie pisze o tym że nie mieli prawa zmienić a ci tylko o tym XD
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ale czemu ich uważam za frajerów.

1. Oferowałem im pomoc nie raz, nie dwa - zawsze byłem wobec nich fair ( pomoc offowa, pomoc na zastach, nawet konta ode mnie dostali pod zagęszczanie terenu) -
2. Od początku świata narracja że są tutaj po to by bić P!, tony wiadomości przepisanych co robimy jak działamy itd. Po czym i tak na końcu dogadują się z plemieniem które chcieli zjechać od początku. XD
3. Ubili nam offy i karety na wioskach które nam sami dali by zmniejszyć front HA TFUUUUUUUUUUU(Frajerskie zachowanie?) a za 36h juz byli podpisani z wami.
4. Gdy już było wszystko dogadane z przejęciami wiosek , my mieliśmy ustawiony front pod was i miało iść wypowiedzenie te cipolongi się sprzedały.


I ty nie pisz o żadnym Torcie chłopie bo już to widzę jak Pedalsy grają z Mniam tutaj do końca świata XD XD
My byliśmy wobec nich fair od samego początku.
Ale oczywiście bajdurzysz znów o key, co mnie interesuje key. Wiem jak frajersko zachowali się wobec nas na każdym świecie te nicki będą jechane.
Fair mówisz. a ten wasz śmieszny sojek nie zakładał jakiejś współpracy którą mieliście w dupie bo PON z P! był zwyczajnie dla was wygodny? fuzjowaliście sobie ćwiartkę, zjadaliście Jutro które rzuciło kontami i siebie nawzajem podczas gdy Mniam dostawało łomot 2x na tydzień.

akurat propozycja "fuzjosojuszu" wyszła od nas ale szczerze to dziwiło mnie dlaczego Mniam wcześniej nie próbowało z własnej inicjatywy odwrócić dyplo i otworzyć sobie z wami front zanim jeszcze tak obrośliście w piórka. dłuuuuuga granica z której tak naprawdę gówno mieli bo ani ofa ani defa do walki z P!, walczyli z P! nie dla siebie tylko po to by kupić czas dla was i Keyom po to byście tam siebie nawzajem w spokoju zjadali czy jak w przypadku Key po to by mogli siłować się z własnymi obrzeżami.

czy to z Vege czy z Mniam, kto będzie chciał grać ten będzie grał choćby i do końca.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jeśli ktokolwiek tu szczeka, to Twój kumpel spaślak BulwaŻenady czy klepiciel kotletów zordon.

A ode mnie się proszę odczepić, krów razem nie pasaliśmy.

Jeśli dla Ciebie o autentyczności czyjejś wypowiedzi decyduje to, ile kto ma punktów, to znaczy, że jesteś zakompleksioną stulejką, która pozycją rankingową dodaje sobie otuchy. I to wszystko w niszowej gierce online.
Wybacz
ale do starszych to z szacunkiem

matka cię nie nauczyła chamie przebrzydły? czy może ze swojej ekipy wyniosłeś takie maniery parszywy jutrzaku?
 
Wynik reakcji
1.235
Ja tak tylko nadmienię bo nie wiem czy ktoś to zauważył a tak sobie tylko czytam w międzyczasie ... ale generalnie to MAG będzie miało teraz front po całej długości. Rozumiem, że uWu klęka ale siła kolejnych uderzeń w uWu będzie maleć, bo trzeba będzie to podzielić też na MNIAM i P!. Poza tym idzie przerwa świąteczna, czas na szybką reorganizację. Nie wiem czy jest sens tak stawiać mniam na pozycję "z deszczu pod rynnę"
 

DeletedUser209423

Guest
Fair mówisz. a ten wasz śmieszny sojek nie zakładał jakiejś współpracy którą mieliście w dupie bo PON z P! był zwyczajnie dla was wygodny? fuzjowaliście sobie ćwiartkę, zjadaliście Jutro które rzuciło kontami i siebie nawzajem podczas gdy Mniam dostawało łomot 2x na tydzień.

akurat propozycja "fuzjosojuszu" wyszła od nas ale szczerze to dziwiło mnie dlaczego Mniam wcześniej nie próbowało z własnej inicjatywy odwrócić dyplo i otworzyć sobie z wami front zanim jeszcze tak obrośliście w piórka. dłuuuuuga granica z której tak naprawdę gówno mieli bo ani ofa ani defa do walki z P!, walczyli z P! nie dla siebie tylko po to by kupić czas dla was i Keyom po to byście tam siebie nawzajem w spokoju zjadali czy jak w przypadku Key po to by mogli siłować się z własnymi obrzeżami.

czy to z Vege czy z Mniam, kto będzie chciał grać ten będzie grał choćby i do końca.

Śmieszne
Teraz jednak Mniam dostawało łomot?
A Twój kolega @Sayyid pisał, że super sobie radzili i brawo dla nich.
Który to już raz łżecie?

I zordon tym razem przebrany za Matkę Teresę z Kalkuty, to też piękny widok.
Jak się troszczy o Mniam, które nie miało żadnych korzyści. No społecznik niesamowity. Teraz za to Mniam ma masę korzyści. Są nadal na odstrzał, tylko tym razem będzie bardziej bolało, bo stanie się to na późniejszym etapie. Biznes życia normalnie.

Jedynym beneficjentem tej fuzji jesteście wy. I przestań stękać, bo aż ulewa się od tych bzdur
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
Ja tak tylko nadmienię bo nie wiem czy ktoś to zauważył a tak sobie tylko czytam w międzyczasie ... ale generalnie to MAG będzie miało teraz front po całej długości. Rozumiem, że uWu klęka ale siła kolejnych uderzeń w uWu będzie maleć, bo trzeba będzie to podzielić też na MNIAM i P!. Poza tym idzie przerwa świąteczna, czas na szybką reorganizację. Nie wiem czy jest sens tak stawiać mniam na pozycję "z deszczu pod rynnę"

jeden z tych frontów można spokojnie zamrozić mordeczko u mnie w członie jest tyle deffa że oho ;d
Opcji jest wiele ;)
 

DeletedUser209423

Guest
Peee to po prostu cudowna ekipa.

Nie wiem czy jestem tu potrzebny, bo tam jeden coś napisze a drugi przychodzi i go wyjaśnia.
Współpraca wzorowa
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Ja tak tylko nadmienię bo nie wiem czy ktoś to zauważył a tak sobie tylko czytam w międzyczasie ... ale generalnie to MAG będzie miało teraz front po całej długości. Rozumiem, że uWu klęka ale siła kolejnych uderzeń w uWu będzie maleć, bo trzeba będzie to podzielić też na MNIAM i P!. Poza tym idzie przerwa świąteczna, czas na szybką reorganizację. Nie wiem czy jest sens tak stawiać mniam na pozycję "z deszczu pod rynnę"
Kwestia w jakiej pozycji kondycyjnej będzie uwu po nowym roku, bo przecież trwa wypowiedzenie między nami, wiec uwu na razie musi liczyc tylko i wyłącznie na siebie.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ja tak tylko nadmienię bo nie wiem czy ktoś to zauważył a tak sobie tylko czytam w międzyczasie ... ale generalnie to MAG będzie miało teraz front po całej długości. Rozumiem, że uWu klęka ale siła kolejnych uderzeń w uWu będzie maleć, bo trzeba będzie to podzielić też na MNIAM i P!. Poza tym idzie przerwa świąteczna, czas na szybką reorganizację. Nie wiem czy jest sens tak stawiać mniam na pozycję "z deszczu pod rynnę"
MAGI są pewni siebie, mają prawo

Black coś bredzi o mrożeniu frontu Mag-Uwu ale to można między bajki włożyć bo Magowie sami pisali że otwarcie frontu po całej długości to ICH decyzja.
 

DeletedUser209423

Guest
Kwestia w jakiej pozycji kondycyjnej będzie uwu po nowym roku, bo przecież trwa wypowiedzenie między nami, wiec uwu na razie musi liczyc tylko i wyłącznie na siebie.

Aha
Czyli dojeżdżacie Uwu

Powodzenia

@Peee - możecie odpalać fajerwerki, nawet przed 1 stycznia
 

DeletedUser209423

Guest
MAGI są pewni siebie, mają prawo

Black coś bredzi o mrożeniu frontu Mag-Uwu ale to można między bajki włożyć bo Magowie sami pisali że otwarcie frontu po całej długości to ICH decyzja.

Jeśli ktoś kupi ten Twój tekst, którym próbujesz wjechać im na ambicję, to szczere kondolencje ode mnie.


To, że nazywasz to brednią jest wystarczającym dowodem czego się obawiacie
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jeśli ktoś kupi ten Twój tekst, którym próbujesz wjechać im na ambicję, to szczere kondolencje ode mnie.


To, że nazywasz to brednią jest wystarczającym dowodem czego się obawiacie
ale to żaden mój tekst bo właściwie to tylko przywołuję to co można tutaj przeczytać w wypowiedziach Magów.
 
Do góry