Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Tak samo P i mniam są w różnych członach, też przepływu deffa między nimi nie będzie.
Można tak dywagować w obie strony.
Różne są warianty rozwiązania sytuacji i możecie tylko gdybać jak je rozwiążemy.

No, tylko w Mniam - Pee przepływ żaden niepotrzebny, bo tam liczy się tylko jeden człon
 

Louis x Patchker

Pikinier
Wynik reakcji
63
MAGI są pewni siebie, mają prawo

Black coś bredzi o mrożeniu frontu Mag-Uwu ale to można między bajki włożyć bo Magowie sami pisali że otwarcie frontu po całej długości to ICH decyzja.
potężne uWU to nie jest nawet w 40% KEY(poparz na osiągniecia graczy jasna dupa XDD), więc to wy się wjebaliśćie w wojne na 2 fronty change my mind
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Przestań już pisać o tym Mniam, frajerskim plemieniu plis.
Widzisz jedną strone medalu co jest bardzo smutne.
0 obiektywizmu .

Jak dla mnie mogą sobie grać nawet z burkina faso.
Ale styl w jakim to zrobili i co przy tym zrobili jest poniżej mułu.
Zostanie to zapamiętane.

Zresztą Siebie warci jesteście, jeszcze 100 stron temu wyzywaliście MNIAM i się śmialiście jakie to są żenujące osoby gdy była akcja z 1337 które sami skosowali. ;)
Jak się człowiekowi potrafi zmienić światopogląd w kilka chwil ha ha.
Przez takich jak wy ta gra upadła , 0 zasad, 0 jakiegoś honoru. Ktoś poświęcał na grę mnóstwo czasu rano się mógł obudzić bez wiosek bo jakaś frajernia by wygrać świat w grze komputerowej i matke by sprzedała.
XD żebyś nie spierdolił jak na 170 z frontu.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale BNK ŻUL to taka upośledzona wersja @makaoq6
Chłop chce być na siłę śmieszny, ale robi to tak sztucznie, że jest tylko cieniem kosownika makao.
JA JESTEM IKONĄ PLEMION POLSKICH OBECNIE

TY Z TYM TWOIM ŻAŁOSNYM NAŚLADOWANIEM SMUTECZKA TO MOŻESZ NA ŚWIATACH Z FARMA ZABŁYSZCEC CO NAJWYŻEJ , TU JESTEŚ TYLKO ZWYKŁYM KLAUNEM

JA SZCZEKAM ALE NA KAŻDYM ŚWIECIE GRAM NA FRONCIE , KTO CHCE MOŻE WBIĆ I MNIE ROZJEBAC A TY NIESTETY TYLKO SZCZEKASZ KIEPIE
 
Do góry