Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
JA JESTEM IKONĄ PLEMION POLSKICH OBECNIE

TY Z TYM TWOIM ŻAŁOSNYM NAŚLADOWANIEM SMUTECZKA TO MOŻESZ NA ŚWIATACH Z FARMA ZABŁYSZCEC CO NAJWYŻEJ , TU JESTEŚ TYLKO ZWYKŁYM KLAUNEM

JA SZCZEKAM ALE NA KAŻDYM ŚWIECIE GRAM NA FRONCIE , KTO CHCE MOŻE WBIĆ I MNIE A TY NIESTETY TYLKO SZCZEKASZ KIEPIE

Buuu coraz słabiej.
Zwieracze Ci nie trzymają

No napisz coś śmiesznego, może coś w typie - idziemy po was Jutrzaki
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale BNK ŻUL to taka upośledzona wersja @makaoq6
Chłop chce być na siłę śmieszny, ale robi to tak sztucznie, że jest tylko cieniem kosownika makao.
Myślałem że ciężko być jednocześnie opluty i osrany, ale wywalenie przez Jutrzaki z plemienia jest jednoznaczne z tym.
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.515
A ty jakie masz blaszki XD? Speed, Speed, pE i 178 wygrany ZEROWYM wysiłkiem podpisując się w 70% świata
Uwu uwu powiadają że inteligentny z Ciebie młodzieniec więc widzisz że napisałem o szczekających i znikających a ja ani jedno ani drugie. Mam blaszki 2x z APK raz z wielkim GO i TI ktore nie miało 70% spodpisując sojusz, więc po co te klamstwa :( Z P blaszkę taką w 100% Pedalska mam nadzieję tu zdobyć. Raz się wygrywa raz się przegrywa i nie w tym rzecz bo to tylko gra ale jak ameba która dostaje silowki ostatnio na 178 bez żadnych argumentów w kółko obraża jednak dużo lepszych i bardziej doświadczonych graczy to jest to słabe i nie rozumiem co to ma na celu nie zależnie po której gra stronie.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.573
@TOCZEKs nie odpowiadaj dla idiotów bo zejdziesz do ich poziomu a i tak będą mieli przewagę nad tobą (z doświadczeniem nie wygrasz oni pracują na to latami :D
No chlop dawal odpowiedzi "no i co", wiec kto tu jest idiota? I udziela idiotycznych odpowiedzi, byle nabic posta?

Teraz we dwojke wlasnie wy wyszliscie na idiotow ze swoja rozmowa na poziomie, graty idealnie sie wpasowujecie tutaj do tych trolli co maja ujemne iq
 
Do góry