Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.379
na tym etapie gry tu już nie ma faworytów, to jest ścisły TOP, TOP...
każda wioska barbarzyńska jest tutaj na wagę złota, najmniejszy skrawek obrzeży to przewaga, o którą plemiona ościenne będą skakać sobie do gardeł..
co tu dużo mówić szykują się wielkie emocje i każdy ma równe szanse chociaż wy zdecydowanie najmniejsze
Powoli sie klaruje sytuacja, mysle ze u nas nawet na lepsza korzysc, bo my wioski lykamy, a inni maja zrekrutowanych graczy.

A kebab tez top?
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
zaskakujące, że mimo takiej przewagi w ilości wiosek nie są w stanie Was przełamać
Jestem tylko ciekawa, co to będzie jak zmierzą się z wrogiem o takim samym potencjale :) Biją się tylko na jeden front z plemionami (Chaos+Klasyk) praktycznie dwukrotnie mniejszymi i to jeszcze stworzonymi w większości z rekrutacji, które biją się na dwa fronty.

Wynik po całym dniu wczorajszej akcji -17. Tylko progratulowac. Co akcja to gorszy wynik. Dobrze, że jeszcze umieją wlatywac w rozbiórki i zasty :) /Moxi
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
A kebab tez top?
no smaczny aczkolwiek zagalopowałem się i wziąłem ostry sos, co tylko utwierdziło mnie raz jeszcze w przekonaniu że albo mieszany albo łagodny trzeba brać, ostre sosiwo nie oddaje totalnie, wbrew temu co powie ci wielu pomyleńców (statystyczny fan ostrego sosu w kebabie to heteroseksualny mężczyzna CIS, wulgarny perwert)
ale do sedna przechodząc
kebab top, top.

pozdro kanarinio jeszcze kilka takich konwersacji i może nawet będziemy kochankami - Romeo i Julią, z dwóch odmiennych plemion wyznających różne filozofie gry, wbrew temu wszystkiemu pałającymi do siebie słodko-gorzką erozją uczuć....
200.gif
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.379
no smaczny aczkolwiek zagalopowałem się i wziąłem ostry sos, co tylko utwierdziło mnie raz jeszcze w przekonaniu że albo mieszany albo łagodny trzeba brać, ostre sosiwo nie oddaje totalnie, wbrew temu co powie ci wielu pomyleńców (statystyczny fan ostrego sosu w kebabie to heteroseksualny mężczyzna CIS, wulgarny perwert)
ale do sedna przechodząc
kebab top, top.

pozdro kanarinio jeszcze kilka takich konwersacji i może nawet będziemy kochankami - Romeo i Julią, z dwóch odmiennych plemion wyznających różne filozofie gry, wbrew temu wszystkiemu pałającymi do siebie słodko-gorzką erozją uczuć....
View attachment 43015
Czyli rura piekla po ostrym? :D
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
378
Jestem tylko ciekawa, co to będzie jak zmierzą się z wrogiem o takim samym potencjale :) Biją się tylko na jeden front z plemionami (Chaos+Klasyk) praktycznie dwukrotnie mniejszymi i to jeszcze stworzonymi w większości z rekrutacji, które biją się na dwa fronty.

Wynik po całym dniu wczorajszej akcji -17. Tylko progratulowac. Co akcja to gorszy wynik. Dobrze, że jeszcze umieją wlatywac w rozbiórki i zasty :) /Moxi

Tym razem się sprzedać nie możesz bo blokada składów, to i walka wyrównana .. do czasu :)

To chyba jedyny plus tych blokad, że takie łajzy jako radni nie przejdą do wroga
 

Deleted User - 849095943

Guest
@Wasyl1 MORDO CO TAM ? CZM ODDAJESZ WIOSKI ZA DARMO I ROBISZ POD GÓRKĘ SWOIM PRZYJACIOŁOM Z MNIAM ????

MÓWIŁEŚ ZE SIĘ DOPIERO ROZKRĘCASZ :(
 
Do góry