Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
527
A najlepsze że przycisk pedałów KONIEC GRY stefany mogą wcisnąć w każdym momencie, bo macie z 200 wiosek do obstawy, jak stefcie wcisną delete to macie jaja w ryju :D
Szczawiu (bo chyba nie masz więcej niz14 lat) Rozumiem ze Wy kazda wioskę przy Stefanach obstawiacie? Patrząc czysto obiektywnie, bardziej powinno im zależeć by wyczyścić swoje plecy (key) i mieć czyste obrzeża i cala ćwiartke (pamiętajmy ze wygra tylko 1 plemię bez fuzji) niz wbijać w p i wydłużać sobie przyszły front z key. Odniosę sie jeszcze płaczku do tego ze słabe p musi przejmować Vege - tu tez albo udajesz i siejesz byle propagandę, albo nie masz bladego pojęcia o co chodzi w tej grze. Obstawiałbym to pierwsze , ale doczytałem temat do końca i chyba serio nie wiesz czemu odcinamy was od vege. Jesteśmy tak słabi ze powiększamy sobie przyszły front - świadomie, a staramy sie odciąć was od łatwych. To pokazuje na prawdę nasza słabość.

Dodam ze Mniam dobrze się bronili, kilku graczy na prawdę na każdą akcje aktywni(nie wnikam czy zasty czy nie) jednak długo bez kontrofensywy bronić sie nie da, a systematyczność naszych akcji w końcu musiała przynieść skutek. Grubasów mało lata/latało stad wyniki niskie jak na potencjał, lecz spowodowane to jest tym ze jak wyżej wspomniałem staramy sie odciąć key od łatwych wiosek vege, oraz budujemy sobie w sprawnym tempie zaplecze na obrzeżach.


A jeszcze mi się przypomniało, czy Ty boromir14 nie miałeś wiosek przy nas na froncie? I czy nie uciekłeś na obrzeża, tak żwawo jak żwawo piszesz swoje wypociny z fo oddając wioski przy nas dzonemu?
 
Ostatnia edycja:

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.934
watpie bo raczej zamkniesz morde. póki co twoja gierka ogranicza sie do jedzenia darm, robienia w nich ofów i wysyłaniu na front więc ja niepotrzebnie otwierasz. ale spokojnie co swiat spotykam takich kozakow
To co sie jeszcze robi w tej gierce? :oops:
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
To co sie jeszcze robi w tej gierce? :oops:
jeszcze? dużo rzeczy można robić.

mozesz zapytać kolegów z Mniam to oni ci powiedzą co.

co do twojego kumpla borowik25 to faktycznie zapomniałem wspomnieć, że zanim zaczął tutaj szczekać to taktycznie zawrócił z frontu xD wiadomo najlepiej sie szczeka zza pleców kolegów.
 

DeletedUser209423

Guest
Mam dwa pytania

1. Co u pajaców z Jutra? Strasznie coś ich ubyło z mapy.
No dalej, dziamajcie mordami, co tak się zamknęliście? Wpierdziel taki, że aż serwer się zagrzał.
Od 1 dnia powtarzałem im, jak wszyscy, że nie ma szans to się udać.
No i się nie udało.

2. Widzę również, że Uwu prowadzone przez wielkiego wodza radzi sobie wybitnie.
Znowu chłopy tracą czas, bo wzięli na dowodzącego nieudacznika. Ten człowiek niczego nie rozumie, on patrzy na mapę i myśli, że to trzeba pokolorować. Zero strategicznego myślenia, nieudacznik jakich mało.
Od 1 dnia o tym wspominałem, Magi będą cienkimi pipkami, jeśli wejdą z nimi w jakiekolwiek dyplomatyczne relacje. Ich trzeba kolejny świat stłuc, żeby gracze pamiętali, że dowodzący nieudacznik nigdy ich nie poprowadzi do dalszego etapu. Bo jest zadufany w sobie i nie słucha mądrzejszych od siebie. Gdyby czytał to co pisałem, cała ćwiartka by była jego.

Poza tym pozdrowienia dla komuchów z supportu, którzy cenzurują login Black Snow i wszelkie kombinacje z nim powiązane:)
Miło mi
 
Wynik reakcji
717
Mam dwa pytania

1. Co u pajaców z Jutra? Strasznie coś ich ubyło z mapy.
No dalej, dziamajcie mordami, co tak się zamknęliście? Wpierdziel taki, że aż serwer się zagrzał.
Od 1 dnia powtarzałem im, jak wszyscy, że nie ma szans to się udać.
No i się nie udało.

2. Widzę również, że Uwu prowadzone przez wielkiego wodza radzi sobie wybitnie.
Znowu chłopy tracą czas, bo wzięli na dowodzącego nieudacznika. Ten człowiek niczego nie rozumie, on patrzy na mapę i myśli, że to trzeba pokolorować. Zero strategicznego myślenia, nieudacznik jakich mało.
Od 1 dnia o tym wspominałem, Magi będą cienkimi pipkami, jeśli wejdą z nimi w jakiekolwiek dyplomatyczne relacje. Ich trzeba kolejny świat stłuc, żeby gracze pamiętali, że dowodzący nieudacznik nigdy ich nie poprowadzi do dalszego etapu. Bo jest zadufany w sobie i nie słucha mądrzejszych od siebie. Gdyby czytał to co pisałem, cała ćwiartka by była jego.

Poza tym pozdrowienia dla komuchów z supportu, którzy cenzurują login Black Snow i wszelkie kombinacje z nim powiązane:)
Miło mi
jest i on
w końcu bo stypa była
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
jak doradzacie drodzy forumowicze iść dzisiaj na kebsa??
jeśli pójdę, może to zaważyć na losach świata 182, bo wówczas to mój szanowny coop, Myras, zajmować będzie się kontem w czas mojej klawiaturowej absencji.
rozważam mięso mieszane, kurczak wołowinka, w rollo, no i sos mieszany
 

DeletedUser209423

Guest
jest i on
w końcu bo stypa była

Chwilowo
Cenzoranci za chwilę znowu pousuwają moje posty.
Niech walczą z prawdą. Przegrają, tak jak przegrało z prawdą Jutro.
Kwestia czasu, z Jutrem walczyłem 5 długich lat i zwyciężyłem.
Dziś ta haniebna nazwa jest jedynie opluwana i wyśmiewana. Stało się.
A i co do ich umiejętności pomyłki nie było - nieudacznicy.

Ale starczy tego słodzenia sobie samemu.

Czas uświadomić wszystkich jakim nieudacznikiem jest szef UWU.
 
Wynik reakcji
717
Chwilowo
Cenzoranci za chwilę znowu pousuwają moje posty.
Niech walczą z prawdą. Przegrają, tak jak przegrało z prawdą Jutro.
Kwestia czasu, z Jutrem walczyłem 5 długich lat i zwyciężyłem.
Dziś ta haniebna nazwa jest jedynie opluwana i wyśmiewana. Stało się.
A i co do ich umiejętności pomyłki nie było - nieudacznicy.

Ale starczy tego słodzenia sobie samemu.

Czas uświadomić wszystkich jakim nieudacznikiem jest szef UWU.
ale który szef bo tam chyba ich kilku
 

DeletedUser209423

Guest
Mieć takiego wodza, to skarb.
Najpierw dwa światy pod rząd nikogo nie słucha, wykonuje absurdalne ruchy, przez co gracze dostają w łeb.
A po powtórzeniu błędów po prostu zawija ogon.
Teraz lepiej rozumiem dlaczego od początku skumał się z Jutrzakami. Ten sam typ dyletanctwa i nieudacznictwa
 

DeletedUser209423

Guest
Ej Ty nieudacznik @Danaan
Nadal kompleks Niemców czy już Ci lepiej?

Od razu można było rozczytać, żeś fan jaśnie panującego nam rządu, pewnie jakąś posadkę państwową za 3k klepiesz i latasz z hasłami zgodnymi z przekazem partii.

Tam widziałem jakieś polityczne pierdy produkowałeś. Ten sam poziom żenady co w prospołecznym bełkocie o konsolidacji na meczu.
Przypomnijmy! Kolega Danon, to ten kolega, który twierdził, że spotkanie się na meczu, wyrwanie krzeseł i nawalanie się nimi po łbie, konsoliduje społeczeństwo i tworzy naród.
Chłop niezrównoważony.
 
Do góry