Dyskusja o sytuacji na świecie 182

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Interes narodu? To są kur*y co pierwsze by kolaborowały z kacapami. I jeszcze te śmieszne hasełka typu #StopUkrainizacjiPolski... Odklejeni od rzeczywistości nie orientujący się w otaczającym ich świecie. Kiedy Braun znowu pojedzie do Moskwy cyknąć sobie fotkę z ruskim szpiegiem wydalonym z Polski? Brzydzę się takimi pożytecznymi idiotami Kremla.

PS. A co do ekonomii i samodzielnego utrzymania się i wspaniałego dobrobytu... Świat nie jest taki kolorowy. Oni zakładają uczciwość, pracowitość i idealność człowieka.

Bo tak powinno być- każdy powinien otrzymywać tyle na ile zarobił i zasłużył, każdy jest kowalem swojego losu. Zasiłek powinny otrzymywać rodziny w skrajnej sytuacji ubóstwa, wielodzietne rodziny oraz oczywiście niepełnosprawni A nie 500zl na każde dziecko . Nie uczy się ludzi odpowiedzialności i pracowitości totalnie , te socjale działają zupełnie odwrotnie i jeśli tego nie rozumiesz to jest bardzo źle. Czepiasz się jak a Danaan ruskich , że jakieś fotografie z ruskimi że korwin... kurwa to jest dwóch ludzi... Ale w Konfie jest Mentzen , Dziambor , Sośnierz , Bosak , Pejo i wielu wielu zdroworozsądkowo myślących ludzi, którzy mają swoje prywatne firmy i wiedzą jak powinno to wszystko wyglądać i Jebac cały PiS i platformę i za przeproszeniem DEBILI którzy oddają głos za nimi bo są współwinni tym co mamy dzisiaj.

Ukrainizacja Polski? Częściowo się zgadzam. Oczywiście pomóc uciekajacym przed wojną - ale dawać im większe prawa i przywileje niż nam w naszym kraju to jest hańba i opluwanie każdego z nas i naszych bliskich. Chcą być u nas ? Niech zapierdalają do roboty, ale większych lub równych praw absolutnie nie powinni dostawać. To co robi obecnie PiS to CELOWA CHĘĆ poroznienia nas z Ukrami bo kolejna rzeczą jaką zrobią to dadzą im prawa wyborcze zeby oczywiście na PiS zagłosowali za tą szczodrosc. Dzis pisy , platformy , psle wszystkir stare mordy zrobia wszystko by yylko wygrac kolejne wybory i mają w dupie to co sie stanie z nami. Proste i logiczne. Poznałem masę ukraincow i wiem jedno : fałszywi , mentalnie roszczeniowi i gotowi są nawet wsadzić Ci z uśmiechem nóż w plecy - oni to mają w genach tak samo jak my mamy narzekanie i kłócenie się o wszystko . Historia pokazuje ze bytowanie dwoch narodow na jednej ziemi źle sie kończy a my nie wyciagamy wnioskow. Jeśli ktoś widzi świat przez kolorowe okulary to oby miał okazję się obudzić i przejrzeć w porę na oczy.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Człowiek mądry dwa razy się zastanowi zanim się wypowie.
KayaNaPaczaju nie zastanawiał się wcale xd
A z tym bytowaniem dwóch narodów na jednej ziemii o czym mówił to w sumie się nie zgodzę.
Polacy to naród wyizolowany i bardzo ograniczony dlatego sporo Polaków myśli w kategoriach Paczaja ale na przykład w Holandii jest mieszanka narodowościowa, każdy żyje bez uprzedzeń.
Można by rzec, że każdy jest wolny od uprzedzeń i całkiem spoko jest.
Skoro wszyscy jesteśmy mieszkańcami jednej planety to dlaczego nie mielibyśmy mieszkać na jednej ziemii?
Jeśli człowiek zionie nienawiścią do drugiego człowieka to jest po prostu zdrajcą własnego gatunku a to się nie zdarza nawet wśród zwierząt do, których często lubimy się porównywać.
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Jesteś zwykłą nacjonalistyczną szmatą, nic dziwnego że głosujesz na konfederacje

Milcz lewackie ścierwo.
Człowiek mądry dwa razy się zastanowi zanim się wypowie.
KayaNaPaczaju nie zastanawiał się wcale xd
A z tym bytowaniem dwóch narodów na jednej ziemii o czym mówił to w sumie się nie zgodzę.
Polacy to naród wyizolowany i bardzo ograniczony dlatego sporo Polaków myśli w kategoriach Paczaja ale na przykład w Holandii jest mieszanka narodowościowa, każdy żyje bez uprzedzeń.
Można by rzec, że każdy jest wolny od uprzedzeń i całkiem spoko jest.
Skoro wszyscy jesteśmy mieszkańcami jednej planety to dlaczego nie mielibyśmy mieszkać na jednej ziemii?
Jeśli człowiek zionie nienawiścią do drugiego człowieka to jest po prostu zdrajcą własnego gatunku a to się nie zdarza nawet wśród zwierząt do, których często lubimy się porównywać.
Nie muszę się akurat nad tym zastanawiać. My Polacy jestesmy gospodarzem w swoim domu - tak jak Ukraińcy są gospodarzami u siebie , podobnie jak kazdy inny kraj. Mnie nie interesuje Holandia mnie interesuje Polska bo tutaj jest mój dom. Ja nie idę do sąsiada i nie wchodzę jak do siebie wymaga tego kultura. Nie jezdzę za granicę i nie domagam się bym miał takie same lub większe prawa jak gospodarz u którego jestem w gościach. Nie ma tutaj nic z nienawiści tylko takie są fakty.
Absolutnie nie odmawiam pomocy i gościny, ale są pewne granice wszystkiego.
Wyizolowane od własnej tożsamości to są coraz młodsze pokolenia i niebawem dadzą sobie zrobić i wcisnąć wszystko. Ani jedna skrajność ani druga nie jest niczym dobrym, ale w granicach rozsądku i przy zachowaniu właściwych postaw gospodarz - gość.
Podoba Ci się w Holandii ? To tam jedź i zostań nikt Ci nie broni jeśli nie podoba Ci się w Polsce .
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Milcz lewackie ścierwo.

Nie muszę się akurat nad tym zastanawiać. My Polacy jestesmy gospodarzem w swoim domu - tak jak Ukraińcy są gospodarzami u siebie , podobnie jak kazdy inny kraj. Mnie nie interesuje Holandia mnie interesuje Polska bo tutaj jest mój dom. Ja nie idę do sąsiada i nie wchodzę jak do siebie wymaga tego kultura. Nie jezdzę za granicę i nie domagam się bym miał takie same lub większe prawa jak gospodarz u którego jestem w gościach. Nie ma tutaj nic z nienawiści tylko takie są fakty.
Absolutnie nie odmawiam pomocy i gościny, ale są pewne granice wszystkiego.
Wyizolowane od własnej tożsamości to są coraz młodsze pokolenia i niebawem dadzą sobie zrobić i wcisnąć wszystko. Ani jedna skrajność ani druga nie jest niczym dobrym, ale w granicach rozsądku i przy zachowaniu właściwych postaw gospodarz - gość.
Podoba Ci się w Holandii ? To tam jedź i zostań nikt Ci nie broni jeśli nie podoba Ci się w Polsce .
Mi się wszędzie podoba, Polska to również piękny kraj i sporo dobrych ludzi ale uważam, że trochę otwartości i nowoczesnego podejścia by Polakom nie zaszkodziło a nawet wyszło na dobre.
Wszędzie się można czuć jak u siebie, 'granice' są niepotrzebne.
Z tymi przywilejami to w sumie nie wiem jak to jest, może faktycznie PiS coś tam manipuluje na swoją korzyść ale to nieistotne.
Pewnie mało kto by chciał być w skórze Ukraińców obecnie mimo wszystko.
Z każdym człowiekiem jednak można się dogadać przy odrobinie chęci.
Pozbądź się przekonania, że ktoś tam jest fałszywy to zapewne przestanie taki być.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Mi się wszędzie podoba, Polska to również piękny kraj i sporo dobrych ludzi ale uważam, że trochę otwartości i nowoczesnego podejścia by Polakom nie zaszkodziło a nawet wyszło na dobre.
Wszędzie się można czuć jak u siebie, 'granice' są niepotrzebne.
Z tymi przywilejami to w sumie nie wiem jak to jest, może faktycznie PiS coś tam manipuluje na swoją korzyść ale to nieistotne.
Pewnie mało kto by chciał być w skórze Ukraińców obecnie mimo wszystko.
Z każdym człowiekiem jednak można się dogadać przy odrobinie chęci.
Pozbądź się przekonania, że ktoś tam jest fałszywy to zapewne przestanie taki być.
NORMALNA RODZINA TO GDZIE MAMA I TATA A NIE ŻEBY TATA TACIE DO DUPY WSADZAŁ
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
I kolejny mit o Polakach jakoby nietolerancyjnych itp. itd. Ciężko o bardziej tolerancyjny naród, mam tu na myśli realia a nie sferę deklaracji. Polacy jako naród zaczęli się definiować w wielonarodowej I Rzeczpospolitej, i dobrze sobie przyswoili lekcję współżycia z innymi narodami. Uprzedzając zarzuty, przyswoili ją dobrze jak na ludzi z krwi i kości, a nie postacie pomnikowe. Gdzie była największa diaspora żydowska jak nie w Polsce? A co, Żydzi znowu tacy naiwni i głupi, że siedzieli na jednej ziemi z ultrasami narodowościowymi? :D I kto ich w końcu anihilował? Prawa kobiet, może niektórych zaskoczę, ale pierwsza w Europie jeśli chodzi o prawa wyborcze była Polska (chyba 1918 r.) Niektóre kraje przyznały kobietom prawa wyborcze bodajże w latach '60 lub na początku '70. :D Tzw. geje, choć do mnie przemawia bardziej tradycyjne określenie. Bodajże tylko w Polsce nie było za homoseksualizm kar przez całą naszą historię. W zachodniej Europie, naszej ziemi obiecanej, naszej nadziei, śnie, obiekcie naśladownictwa, skąd spływa do nas oświecenie i samo dobro, homoseksualizm bywał karany gardłem. Henryk Walezy kiedy usłyszał jakiś tumult na mieście, wyjął broń i był gotowy na obronę życia bo sądził, że idzie po niego tłum (był homoseksualistą). Musiałbym sprawdzić o co chodziło naprawdę, ale nie chce mi się bo jest 10.26 rano w sobotę. Walezy jeśli chodzi o swoje preferencje był w Polsce bezpieczny, ale odbierany był jako dziwak i straszydło. Bo u nas nigdy gejów się nie wieszało, bywali i są za to obiektem żartów.

Bierze mnie pusty śmiech jak jakiś Niemiec czy Holender zabiera się za uczenie Polaków tolerancji.
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Mi się wszędzie podoba, Polska to również piękny kraj i sporo dobrych ludzi ale uważam, że trochę otwartości i nowoczesnego podejścia by Polakom nie zaszkodziło a nawet wyszło na dobre.
Wszędzie się można czuć jak u siebie, 'granice' są niepotrzebne.
Z tymi przywilejami to w sumie nie wiem jak to jest, może faktycznie PiS coś tam manipuluje na swoją korzyść ale to nieistotne.
Pewnie mało kto by chciał być w skórze Ukraińców obecnie mimo wszystko.
Z każdym człowiekiem jednak można się dogadać przy odrobinie chęci.
Pozbądź się przekonania, że ktoś tam jest fałszywy to zapewne przestanie taki być.

To nie wypadkowa moich przekonań czy mitów, ale własnych doświadczeń kolego ;)
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Ale @KayaNaPaczaju to ciężki dzban. Jak tam byku, pamiętasz te zbrodnie Ukraińców hajpowane przez posłów konfy, których sprawcami okazywali się Polacy? Żona bosaka pracuje w ordo luris czy jak im tam, ale już chyba Rassija nie daje im pieniążków, bo mają problemy finansowe, a przepływy z Rosji mają udowodnione przez sieć spółek i fundacji w całej Europie. Czytałeś głupoty jakie Korwin wypisuje na twitterze na temat Ukrainy? A może czytałeś jakim cudem tyle fp i stron w sieci, po tym jak zaczeła się wojna przemalowali się z antyszczepionkowców na antyukrainców? Wyłącz TV włącz myślenie. Spróbuj połączyć kropki, ale działania tych najbardziej medialnych posłów konfy to mi ruskimi pachnie. A poza tym nie ma na kogo głosować, jak się jest normalnym człowiekiem bez ostrego zjazdu w prawo lub lewo xD Pokaż mordo tych Ukraińców co chcą więcej praw niż Polacy, bo ja na 100% miałem więcej do czynienia z Ukraińcami i nigdy czegoś takiego nie słyszałem xD Dla fanów Korwina:


Ale będziesz fikołki nakurwiał, żeby ustosunkować się do moich zarzutów xD




FStzw8RXoAAWDgS.jpg
 
Ostatnia edycja:

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Ja póki Kaczyński którego bardzo szanuję jako polityka, będzie miał coś do powiedzenia w PiS-ie a co za tym idzie trzymał niektórych za twarz, będę głosował za PiS-em.

Musiałem to napisać, i szkoda bo wygrzebałem się trochę reakcjami na moje posty z dołka. Jednak skończę na tym forum jak Bambus, przebijając wszelkie granice żenady jeśli chodzi o stosunek reakcji do ilości postów :D
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.515
Ja póki Kaczyński którego bardzo szanuję jako polityka, będzie miał coś do powiedzenia w PiS-ie a co za tym idzie trzymał niektórych za twarz, będę głosował za PiS-em.

Musiałem to napisać, i szkoda bo wygrzebałem się trochę reakcjami na moje posty z dołka. Jednak skończę na tym forum jak Bambus, przebijając wszelkie granice żenady jeśli chodzi o stosunek reakcji do ilości postów :D
Jacek Sasin to ty grasz w plemiona?
 
Do góry