Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Jak nie ma plemienia które was pociągnie na plecach, to już zaczyna się płacz.
Ale w końcu sie chociaż fo ożyło.
Jeszcze kangurek niech wpada xD
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Mieliście u nas kreta, ponad 2x wiekszą masę i dalej nie możecie nic robić.
ale to nie wynika z waszej potegi tylko ze slabosci jutra xd
nie ujmujac wam,ale kazdy kto siedzi w srodku to widzi jak to wyglada a zarazem zna tez przyczyny
jutro na tym swiecie to poki co jeden wielki niewypal,a wy z tego korzystacie;)
robię ją jak zwierz musi prosić mnie o przerwy
skonczyles gierke tu czy przeskoczyles do kogos na coopa?
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
ale to nie wynika z waszej potegi tylko ze slabosci jutra xd
nie ujmujac wam,ale kazdy kto siedzi w srodku to widzi jak to wyglada a zarazem zna tez przyczyny
jutro na tym swiecie to poki co jeden wielki niewypal,a wy z tego korzystacie;)
Kwestia dopasowania się do przeciwnika, imo wiele plemion zwyczajnie tej maty nieważne jak słabo rozpisywanej mogłoby nie przetrzymać, zresztą byłeś położeniowo koło nas, to sam widziałeś, że tak łatwo to nie ma xd
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.151
ale to nie wynika z waszej potegi tylko ze slabosci jutra xd
nie ujmujac wam,ale kazdy kto siedzi w srodku to widzi jak to wyglada a zarazem zna tez przyczyny
jutro na tym swiecie to poki co jeden wielki niewypal,a wy z tego korzystacie;)

skonczyles gierke tu czy przeskoczyles do kogos na coopa?
klepnąłem darme tylko bo nie mam czasu aktualnie grać
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Kwestia dopasowania się do przeciwnika, imo wiele plemion zwyczajnie tej maty nieważne jak słabo rozpisywanej mogłoby nie przetrzymać, zresztą byłeś położeniowo koło nas, to sam widziałeś, że tak łatwo to nie ma xd
a tak btw to na prawde uwierzyliscie ze ktos wbil na waszego dsc pod moim nickiem i ze to niby ja?xd
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Śmieszna osoba jesteś ty bo i tak świata nie wygrasz , playersi szybko was zmiotą wiec nie płacz tylko później i nie znikaj z forum jak wpierdol dostaniecie
Śmieszne to jest to że z początkowych ambicji na wygranie świata zostało tylko liczenie na p! że nas zatrzyma xd

ale to nie wynika z waszej potegi tylko ze slabosci jutra xd
nie ujmujac wam,ale kazdy kto siedzi w srodku to widzi jak to wyglada a zarazem zna tez przyczyny
jutro na tym swiecie to poki co jeden wielki niewypal,a wy z tego korzystacie;)
Widzę, że u was wszyscy wiedzą że jUTRO jest słabe, ale nikt z tym nic nie zrobi, mimo że tak pierdolicie od miesiąca xD Nadal macie przewagę wiosek i już chcecie kasację klikać, nie śmierdzi trochę hipokryzją? Fajnie było się śmiać z magów co kliknęli kasację przy 40:60 na waszą korzyść?
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Śmieszne to jest to że z początkowych ambicji na wygranie świata zostało tylko liczenie na p! że nas zatrzyma xd


Widzę, że u was wszyscy wiedzą że jUTRO jest słabe, ale nikt z tym nic nie zrobi, mimo że tak pierdolicie od miesiąca xD Nadal macie przewagę wiosek i już chcecie kasację klikać, nie śmierdzi trochę hipokryzją? Fajnie było się śmiać z magów co kliknęli kasację przy 40:60 na waszą korzyść?
?xd
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.172
Wgl hit dziś był, około 21 wysłałem 2 grube żeby się rozbiły na wiosce JUTRA wchodzę około 12:00:00 na zasta (Mineło dobre 14h od przejęcia) i wioska u mnie nadal XD - tam atak szedł z 50 pikami XD XD

wioska pomiędzy samymi jutrzakami XD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
i to on byl faktycznie i zmienil potem nick na mero? bo ja nie w temacie tylko jednego screena widzialem
Tak.
Potem jeszcze na jakis nick zmienił.
A mógł jeszcze chwilę na naszym dc, ale niestety brak wychowania się pokazał, jak graliśmy wbił na nasz kanał, siedział w ciszy i wyszedł, a mógł pogadać :(
 
Do góry