Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
356
Jak myślicie jutro wystartuje jeszcze kiedyś pod swoją "marką "?
Nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał pod tą marką jeszcze wystartować. Starałem się bronić tego składu, ale rada (mimo, że jest ich z 15) zlewa wszystko ciepłym moczem. Z ciekawości pokisiłem deffa przez tydzień, uzbierało się 30k, nikt się nie odezwał, rozbiórki nie dostałem, pewnie jeszcze do końcowego składu by zaprosili xd Farsa
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał pod tą marką jeszcze wystartować. Starałem się bronić tego składu, ale rada (mimo, że jest ich z 15) zlewa wszystko ciepłym moczem. Z ciekawości pokisiłem deffa przez tydzień, uzbierało się 30k, nikt się nie odezwał, rozbiórki nie dostałem, pewnie jeszcze do końcowego składu by zaprosili xd Farsa
produkujesz deffa, masz go dostępnego, ale bez opcji wyslania, nieważne, jest dostępny, czyli jesteś aktywny, broniłes skladu, wiec podbijałeś ego aspola, to jest git, nadajesz sie, przyjęty do końcowego xD
Tylko teraz nieładne zachowanie na fo, więc 50/50
 
Wynik reakcji
356
produkujesz deffa, masz go dostępnego, ale bez opcji wyslania, nieważne, jest dostępny, czyli jesteś aktywny, broniłes skladu, wiec podbijałeś ego aspola, to jest git, nadajesz sie, przyjęty do końcowego xD
Tylko teraz nieładne zachowanie na fo, więc 50/50
Organizacyjnie niestety bardzo dużo brakuje w ekipie Jutra. Radni zmieniali się co parę dni, a najbardziej mnie rozbawiały grupówki przychodzące po każdej zmianie: "kto nie udostępni wszystkim radnym komend, natychmiastowa rozbiórka" xd Nawet aktywni gracze mogą mieć problem ze śledzeniem takiej roszady.

Tak czy inaczej życzę powodzenia tej ekipie, może po wybraniu najlepszej 60-tki zaczną prezentować oczekiwany poziom :)
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Dzień dobry na klatce mówie.


a8adaae2b624f.gif
Jak tam jutro oczekujecie na s186?
Ps. Coś wam wystaje
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
W jutrze są fajne osoby, niestety aspol tak upodlil to plemie krzywymi zagrywkami ze brak słów.
Rajmund siedzial zawsze cicho,niby o niczym nie wie. Wiedział o wszystkim
Teraz profesorek
Dobry gracz,szanuje jak pisałam kiedyś
Tylko nie tędy droga,nie z tą patola
Kosy były,są i będą, taka gra
Tylko jutro sięgnęło dna..niżej się nie da
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
135
Jakby JUTRO szukało graczy na 184 to free agent here. Na wszystkie maile odpowiem jutro.
Można mieć beczkę z nich ale kilka osób próbuje tam grać, tylko z łapanką problem jest taki, że random randomowi nie pomoże bo woli trzymać deffa dla siebie xD
 
Do góry