Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Mimo wszystko poznałem tam kilkunastu bardzo fajnych osób i nie załuje decyzji , Szkoda mi tylko Kleo i Neski bo muszą się meczyć z miernotami ale cóż serce nie wybiera ;)
rudą też do tych osób zaliczasz?
Bo zastanawiam sie czy masz coś z głową czy jeszcze cos jest w stanie myslec? xD
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
sie czepiacie tego jUTRA, a oni mają was wszystkich w dupie bo najważniejsza dla nich jest walka pomiędzy jUTRO2, jUTRO5 i jUTRO4 o dominację w jUTRZE
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
rudą też do tych osób zaliczasz?
Bo zastanawiam sie czy masz coś z głową czy jeszcze cos jest w stanie myslec? xD
gra jest gra prywatnie bo bardzo wporzadku Osobą szkoda ze nie wszyscy potrafimy rozróżniać piksele a zycie tobie też życze dobrze wkoncu to gra także powodzonka tam cieszmy sie grą zamiast zatruwać te małe społeczeństwo które juz w to gra esaa
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
gra jest gra prywatnie bo bardzo wporzadku Osobą szkoda ze nie wszyscy potrafimy rozróżniać piksele a zycie tobie też życze dobrze wkoncu to gra także powodzonka tam cieszmy sie grą zamiast zatruwać te małe społeczeństwo które juz w to gra esaa
Czyli jednak zachorowales w pewniakach i jUTRZE :(
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Czyli jednak zachorowales w pewniakach i jUTRZE :(
Ludzie są różni nie zawsze wszystko złoto co się świeci nie ogranczam się do hermatycznie zamknietego towarzystwa , poznałem Pewniaczków i poznałem jutrzaków , z Pewnymi zagrałbym bez wachania a jesli chodzi o jutro to nigdy wiecej chodz klikanie przez tydzien eko nie mozna nazwać gra , także aż tak do konca zepsuty nie jestem <przytul>
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.601
sie czepiacie tego jUTRA, a oni mają was wszystkich w dupie bo najważniejsza dla nich jest walka pomiędzy jUTRO2, jUTRO5 i jUTRO4 o dominację w jUTRZE


"Sprzatanie swiata zacznij od własnego podwórka"

Więc to logiczne ze JUTRO2 musi pokonac najpierw jutro 1,3,7,15 po tem magów a dopiero po tem P! <rotfl>
 
Do góry