Dyskusja o sytuacji na świecie 182

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
@BulwaZaglady jak to być nie tylko spierdolusem i nieudacznikiem, ale jeszcze 60sioną w jednym xd? Dobrego makowca kmiciara rozdaje?

Czyli przyznajesz, ze to plemie waszych darm? Dobrze wiedzieć ze wszyscy równo trzymacie żenujący poziom :)
kurwa jakieś mieczniki cisną Bulwe
Gra w plemiona jest fajna i ważna, do póki gra się w moje światy i wygrywają moje plemiona. A jak ktoś sie dobrze bawi w swoich światach i sprawia mu to przyjemność, to jest pierdolonym frajerem bez życia in real life i beka z takiego jedno komórkowca mózgowego XDDDDDDDD
a tu chłop napisał swoje przemyślenia chociaż ledwo umie pisać i chuj wie co autor miał na myśli.

nie sądziłem że to kiedykolwiek powiem, ale Black Snow wróć!
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Wkradł ci się błąd, bo napisałeś Jutro z dużej litery. Tak poza tym to twoja odpowiedź z pewnością jest obiektywna, wiele wyjaśnia. Co za szczęście, że to miejsce jest wolne od hipokryzji, bo łatwo by było tutaj o dezinformację i celowe manipulacje.

Dziękuję....
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
również dziękuję za konstruktywną i celną krytykę, już poprawiłem swój błąd.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
A tam, nie ma sprawy, to czysta przyjemność poznawać w dzisiejszych czasach ludzi szlachetnych, prawdziwych, których nie imają się przywary. Którzy nadają człowieczeństwu nowe znaczenie i poziom.
 
Do góry