Dyskusja o sytuacji na świecie 182

m4teks x Araagorn

Zwiadowca
Wynik reakcji
269
A może wypowiesz się na temat kradzieży konta przez twojego kolezke, albo liscie sztucznych blaszek xd?
Ja pierdole, a co mnie obchodzi jakieś konto z 40 światów do tyłu, przyjebales się jakiegoś obsranego tematu, bo nie masz żadnych argumentów.
Prawda jest tak, że chciałeś grać u nas, ale nasraliśmy Ci na klatę, a teraz latasz po FO i drzesz tą papę jakie to pe jest niedobre, wyszedłbyś z tej piwnicy, bo całkiem zbledniesz, na zdjęciu z rybką nie wyglądałeś na osobę, która często widzi słońce :/
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.116
No to się wiele nie pomyliłem, że taki zabieg robisz w celu uniknięcia kary :)

A zwij to jak zwij, to tutaj chyba najmniejszy problem ale przydałoby się żeby @Jurekn LXXIX albo @*Gwiazdeczka* w końcu zrobili porządek na forum.

Ale to tylko Marzenia, wydaje mi się że tamten model się nie przyczepiał ale po prostu jako jedyny czytał twoje posty, i tak jak 99% forumowiczów, miał ich dość i innym po prostu zrobił zadość uczynienie :)

Szkoda, że reszta modków nawet nie czyta forum ale może @kmic by się tym zajął skoro już n kont uzbierałeś unikająć ciągle kary to tak trochę pod recydywę podchodzi.

@Black Snow pamiętaj, że to wszystko dla twojego dobra. Pomyśl co w tym czasie będziesz mógł osiągnąć poza pracą na forum? Normalnie wyzwolenie jak dostaniesz należytego perma :)
ile razy mam mówić, że ja na bezrobociu. @*Gwiazdeczka* wręczyła mi dyscyplinarke, bo za dużo postów kasowałem
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
No to się wiele nie pomyliłem, że taki zabieg robisz w celu uniknięcia kary :)

A zwij to jak zwij, to tutaj chyba najmniejszy problem ale przydałoby się żeby @Jurekn LXXIX albo @*Gwiazdeczka* w końcu zrobili porządek na forum.

Ale to tylko Marzenia, wydaje mi się że tamten model się nie przyczepiał ale po prostu jako jedyny czytał twoje posty, i tak jak 99% forumowiczów, miał ich dość i innym po prostu zrobił zadość uczynienie :)

Szkoda, że reszta modków nawet nie czyta forum ale może @kmic by się tym zajął skoro już n kont uzbierałeś unikająć ciągle kary to tak trochę pod recydywę podchodzi.

@Black Snow pamiętaj, że to wszystko dla twojego dobra. Pomyśl co w tym czasie będziesz mógł osiągnąć poza pracą na forum? Normalnie wyzwolenie jak dostaniesz należytego perma :)
Ja też na bezrobociu, po tym jak wywaliłam @Jurekn LXXIX z Teamu, InnoGames mnie zawiesiło.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.351
Ten gif to też komplement, pokazuje że Snow ma tak wielką wyobraźnię i wytrwałość, że mógłby tu pisać w nieskończoność. Ponadto rodzinne posiłki mu służą, bo ewidentnie nie ma rozwolnienia.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Do góry