Dyskusja o sytuacji na świecie 182

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.687
@MirekHandlarz x Warone czy to prawda?? Jeżeli tak będę zmuszony nazwać Cię hipokrytą.
Hahahahaha nie xd Chłop wymyśla kompletnie xd dostawali w łeb I jak juz jego plemie się rozpadało to ja skończyłem grę ani kosy ani nic nie było a teraz płacze za przegrany świat bo nie udało się magom pokonać wielkich Eks


P.s nie widzę nic złego w zmianie plemienia żeby przeskoczyć po deffa w gierce strategicznej XDDDDDD
Screenshot_20220926-164710_Chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Nie ważne że plemię przegrywa bo to sprawa drugorzędna, ważne że Nocny Łowca wygrywa i będzie mógł się pochwalić na forum ilu z was w pojedynkę pocisnął :cool:

Z dwóch wiosek do trzech to 50% wzrostu, jak utrzyma taki poziom wzrostu to jest to oczywiste i kwestią czasu że solo was pozamiata (jeżeli nikt inny nie wygoni Stefanów na Arkadię jeszcze szybciej).


Wpierdol z rana jak śmietana xd
 
Wynik reakcji
356
Ciekawsze jest to, że plemię SRR to ukryte człony jutro :D Więc myliłem się i oni nie grają w 270 osób tylko, 430 :D
Wypisywac domysły kazdy może. Według mnie np nieład to ukryte człony magów… Serio na 7 członów polecieliscie? Wstyd trochę…

A tak serio to jeśli masz takie podejrzenia to pochwal się dowodami na forum. Chociaż podejrzewam, ze gdybys je miał to już byś podał :)
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
Wypisywac domysły kazdy może. Według mnie np nieład to ukryte człony magów… Serio na 7 członów polecieliscie? Wstyd trochę…

A tak serio to jeśli masz takie podejrzenia to pochwal się dowodami na forum. Chociaż podejrzewam, ze gdybys je miał to już byś podał :)
 

Załączniki

  • IMG_20220917_174528-1.jpg
    IMG_20220917_174528-1.jpg
    150,9 KB · Wyświetlenia: 134
Do góry