Dyskusja o sytuacji na świecie 182

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
nie odpisałeś co ci przeszkadzają pary homo albo ich śluby
Otóż, przeszkadzają jak przeszkadzają, ale w większości wyznaje wartości konserwatywne i brzydzi mi, "gdy tacie tata do dupy wkłada"
Nie chciałbym, by kiedyś moje dzieci musiały patrzeć na takie obrazki i pomimo, iż nie jestem psycholem i widząc to, nie reaguje agresywnie, to jestem im przeciwny
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Otóż, przeszkadzają jak przeszkadzają, ale w większości wyznaje wartości konserwatywne i brzydzi mi, "gdy tacie tata do dupy wkłada"
Nie chciałbym, by kiedyś moje dzieci musiały patrzeć na takie obrazki i pomimo, iż nie jestem psycholem i widząc takie obrazki nie reaguje agresywnie, to jestem im przeciwny

Obyś nigdy larw nie złożył, już jeden taki robal wystarczy na tym świecie
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Brzydzi mnie, jak Bulwa zenady, buja się po mieście, za rękę z swym chłopakiem Wyrwim xD

Dlatego tak bronicie homosiów, bo macie wodza geja xD?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.228
Kangurek mao, Ty tam uwazaj zeby Cie nie zapieli w kakao xD

Wyzywasz od cweli to moze masz jakies powiazania, co?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ułomne kurwy z pedalsów, na argumenty odpowiedzieć nie potrafią, to wyglądu się czepiają xDD toć do lustra melepeci popatrzcie najpierw
Chłopie nikt by się do Ciebie nie przyczepił, gdybyś nie wyzywał każdego dookoła XD
Na ulicy podejrzewam że dostałbyś lepę od 90% ludzi, jakbyś im coś takiego powiedział ...
No ale cóż jesteś takim typowym internetowym napinaczem :)
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ale Wy wszyscy aktywni jesteście w temacie pedalstwa, szkoda, że nie macie tyle do powiedzienia, w temacie listy sztucznych blaszek, którą sobie zrobiliście na s170, lub kradzieży konta przez waszego policjanta xD banda łachudr
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Chłopie nikt by się do Ciebie nie przyczepił, gdybyś nie wyzywał każdego dookoła XD
Na ulicy podejrzewam że dostałbyś lepę od 90% ludzi, jakbyś im coś takiego powiedział ...
No ale cóż jesteś takim typowym internetowym napinaczem :)
Każdego dookola, tsa xDDD ja wyzywam tylko kurwy, które mają coś za uszami, typu wy , Tajemnica, albo troll black snow ^^
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
On z wackiem w jednym zakładzie siedzą. Wackowi zarekwirowali telefon więc kangur musi nadrabiać gówno posty.
 
Wynik reakcji
59.447
Otóż, przeszkadzają jak przeszkadzają, ale w większości wyznaje wartości konserwatywne i brzydzi mi, "gdy tacie tata do dupy wkłada"
Nie chciałbym, by kiedyś moje dzieci musiały patrzeć na takie obrazki i pomimo, iż nie jestem psycholem i widząc to, nie reaguje agresywnie, to jestem im przeciwny
to chyba jednak ty jesteś gejem skoro na widok homoseksualnej pary myślisz o takich rzeczach

już pomijając fakt, że bycie w związku nie zawsze świadczy o aktywności seksualnej bo istnieją osoby aseksualne np.

no i zanim powiesz, że przeszkadzają ci pary całujące się na ławce w parku to się z tobą zgodzę jeśli robią to zbyt intensywnie niezależnie od tego czy jest to para homo czy hetero, aczkolwiek takie sytuacje nie są zbyt częste sam się spotkałem z nimi kilka razy w Krakowie i za każdym razem było ciemno + weekend, więc można założyć, że alkohol dodał im animuszu xD
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
to chyba jednak ty jesteś gejem skoro na widok homoseksualnej pary myślisz o takich rzeczach

już pomijając fakt, że bycie w związku nie zawsze świadczy o aktywności seksualnej bo istnieją osoby aseksualne np.

no i zanim powiesz, że przeszkadzają ci pary całujące się na ławce w parku to się z tobą zgodzę jeśli robią to zbyt intensywnie niezależnie od tego czy jest to para homo czy hetero, aczkolwiek takie sytuacje nie są zbyt częste sam się spotkałem z nimi kilka razy w Krakowie i za każdym razem było ciemno + weekend, więc można założyć, że alkohol dodał im animuszu xD
Dobra, dobra, Ty mi tu Bohu nie pierdol, moi kumple osobiście spotkali w tamtym roku, walących się pedalów na polach, około.1km od mojej chaty, także wbrew pozorom, takie przypadki są częstsze, niż Ci się wydaje xD

I może ta sytuacja i beka, która była toczona przez x czasu z tej sytuacji mnie tak negatywnie nastawiła, ale mimo wszystko, toleruję raczej związki hetero i nic się nie zmieni w tym temacie, aczkolwiek jestem pełen uznania z tolerancji i miłosierdzia płynącego z tego forum xD
 

Emiel Regis

PIES ‍
Wynik reakcji
1.047
A może wypowiesz się na temat kradzieży konta przez twojego kolezke, albo liscie sztucznych blaszek xd?
Wypowiem się pierwszy i ostatni raz. Tak zmieniłem hasło i e-maila. Tylko sytuacja wyglądała tak. Była informacja na radzie, że mamy kreta, który ma dostęp do jakiegoś konta z vpn lub się po prostu loguje(marco skonczyl grę w złych relacjach z ludźmi z p!, więc bylo podejrzenie, że może sprzedawać informacje). Zapominając o tym, że byłem tylko coopem zmieniłem hasło i e-mail. Ot cala historia.
 
Do góry