Dyskusja o sytuacji na świecie 182

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
@kangurek mao Ty załgany kluchu.
Ten gówniany screen, to mam być ja?
To za chwilę wstawię kangurek srao ze świata 65 i to będą Twoje pierdy?

Cóż za przypadek. Chłop trzymał screena podobno mojego profilu (screen profilu rozumiecie? po cholerę to?) i akurat znalazł na grupie.
Kłamcy i manipulanci.

Ej ludzie wy też zawsze screenujecie forumowe profile ludzi na różnych światach?

No psychopata
Randomowych nie, ale drugiego takiego psychola jak ty ciężko spotkac, więc nie dziwne, że ludzie aż screeny robią xDDDDD
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Mam koło dupy Twoją opinię na temat Morfusa.
To, że jest dla Ciebie nikim, nie znaczy, że fakty, które zaprezentował są kłamstwem.

Też sobie wymyślił.
Ten jest dla mnie nikim, więc jego argumenty i fakty bez znaczenia.

Miałem Cię za inteligentniejszego.
a ja mam koło dupy jego opinię na mój temat.

opinię podkreślmy, bo faktów to on nie przedstawił żadnych :D
chyba że masz skriny jako dowód że było inaczej, to zapraszam kłamczuchu
 

DeletedUser209074

Guest
Z pewnością, to czysty zbieg okoliczności, że wcześniej grałeś pod nickiem Avas, black Avas i black snow , nie mają ze sobą nic wspólnego, nie wspomnę o tym, że całkowitym przypadkiem kolega black avas był chory, na tą samą chorobę psychiczną, co ty xd

Czyste zbiegi okoliczności, @Death of Darkness jak mogłeś tego nie zauważyć

Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że to ktoś od was założył podróbkę mojego konta i robił z siebie debila.

Zakładaliście konta w loginie z Pacikiem, czy przerabialiście zdjęcia ludzi. Zero zaskoczenia.
 

DeletedUser209074

Guest
Randomowych nie, ale drugiego takiego psychola jak ty ciężko spotkac, więc nie dziwne, że ludzie aż screeny robią xDDDDD

Tak? A te konta kto założył?
@pacik pies
@PacikToOszust

Jak rozumiem to Pacik na nich siedzi?
No zrób screen i napisz, że to konta Pacika.

Bezmyślny głupcze, wasze metody nic się nie zmieniają.
Wyjaśnić was, to jak splunąć.

Nawet nie wiedziałem, że robiliście podróbę mojego konta. Wariaci
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Przedstawiłem na ś178
Zapraszam do ponownej lektury
ta juz biegne przekopywać się przez gównoposty które pisałeś trzy konta temu

zadnych faktów tam nie było bo nie miało prawa być. nie masz do mnie podjazdu więc w swojej desperacji chwytasz się prymitywnych kłamstw, bo to dla ciebie jedyna szansa by zwrócić na siebie moją uwagę gamoniu.
 

DeletedUser209074

Guest
ta juz biegne przekopywać się przez gównoposty które pisałeś trzy konta temu

zadnych faktów tam nie było bo nie miało prawa być. nie masz do mnie podjazdu więc w swojej desperacji chwytasz się prymitywnych kłamstw, bo to dla ciebie jedyna szansa by zwrócić na siebie moją uwagę gamoniu.

Ej, ale to Ty dzwonisz.
Przyleciałeś od rana zasapany, bo nadal nie przeszło Ci, że Morfus Cię obił i wielki moralizator zrodon uciekł z forum z podkulonym ogonem.
A ja o tym regularnie przypominałem.

No nie mam, nie mam podjazdu, wiem o tym. Nawet nie próbuje.

Desperacji? Toż to Ty brzęczysz jak oszalały, od początku tego świata miałem Cię koło dupy. Więc kto próbuje zwrócić czyją uwagę?
 

DeletedUser209074

Guest
Hawajska to zbrodnia, chociaż co ciekawe, to 4ta sprzedawana pizza w Polsce

A black snow to pierwsze sprzedajna wa, też w Polsce ^^

I co? Już objawiłeś moją obłudę? Nie jest Ci choć trochę głupio klamco?
Może byś honorowo przeprosił?

A może oddam Ci avatar klauna, bo dziś zrobiłeś z siebie wybitnego
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ej, ale to Ty dzwonisz.
Przyleciałeś od rana zasapany, bo nadal nie przeszło Ci, że Morfus Cię obił i wielki moralizator zrodon uciekł z forum z podkulonym ogonem.
A ja o tym regularnie przypominałem.

No nie mam, nie mam podjazdu, wiem o tym. Nawet nie próbuje.

Desperacji? Toż to Ty brzęczysz jak oszalały, od początku tego świata miałem Cię koło dupy. Więc kto próbuje zwrócić czyją uwagę?
ja tylko wpadłem z przypominajką że @Black Snow to kłamca

nowy świat, więc tym bardziej warto o tym przypominać.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Z pewnością to fałszywe i podłe JUTRO założyło na s162 konto "Black Avas", zrobiło z siebie takiego pajaca, jakiego robisz w każdym poście, a następnie szybko dodali do ignorowanych i zrobili screeny. Wiedzieliśmy, że 20 światów pòźniej, będziesz dalej chodził za nami, jak smród po gaciach i będziemy mogli zamknąć ci mordę tym "sfabrykowanym" screenem.

Iście wybitna zagrywka, prawie tak dobra, jak kosa, którą jednoczłonowe, podłe JUTRO, planowało na s176, w biedną, cztero/pięcio członową Tajemnicę i sojuszników z Madów. Ale na szczęście, Napoleon XXI wieku, @Paka X Rafcio przewidział tą podłą zagrywkę i postanowił pierwszy uderzyć z zaskoczenia:)
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nie, wpadłeś się sapać z tym samym tekstem, którym byłeś ciskany na 178

Czyli nadal ból dupska nie minął.
chyba zapomniałeś że 178 jeszcze nie jest zamknięty i kazdy może sobie tam wbić na fo, zobaczyć jak było i jak kłamiesz kłamczuszku

broni cię tylko to, że nikt nie będzie się fatygował, bo każdy ma cię w dupie.
 

DeletedUser209074

Guest
Z pewnością to fałszywe i podłe JUTRO założyło na s162 konto "Black Avas", zrobiło z siebie takiego pajaca, jakiego robisz w każdym poście, a następnie szybko dodali do ignorowanych i zrobili screeny. Wiedzieliśmy, że 20 światów pòźniej, będziesz dalej chodził za nami, jak smród po gaciach i będziemy mogli zamknąć ci mordę tym "sfabrykowanym" screenem.

Iście wybitna zagrywka, prawie tak dobra, jak kosa, którą jednoczłonowe, podłe JUTRO, planowało na s176, w biedną, cztero/pięcio członową Tajemnicę i sojuszników z Madów. Ale na szczęście, Napoleon XXI wieku, @Paka X Rafcio przewidział tą podłą zagrywkę i postanowił pierwszy uderzyć z zaskoczenia:)


Z pewnością to fałszywy i podły Pacik założył swoje dwa podrobione konta i zrobił z siebie pajaca, a następnie szybko porobił screeny.
Wiedział, że kiedyś będzie to potrzebne.
 
Do góry