Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209035

Guest
Kanar jest radnym P! od wielu lat a ty jestes wart ile twoje blaszki, czyli gówno xD
jak pusto we łbie trzeba miec, by się blaszkami szczycić :D
sam co namniej kilku nie mam tylko dlatego, bo nie chciało mi się marnować miesięcy wysyłając karety na puste wioski, a wiem że do tego zawsze jest cała kolejka chętnych, także utkaj pizde i skoncz sie ośmieszać bałwanie :D

Co Ty gadasz
Wejdź w jego profil, trzeba suwakiem przewijać, żeby wszystkie zobaczyć.
Tym szczególniej warto docenić, jak ten buc dzielnie znosi to, że na 176 dostał łopatą przez łeb.
Stękanie i bluzgi, to najdelikatniejsze wyrażenie emocji. Nie rozbił sobie monitora na pustym łbie, więc szacun.
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.515
Boli was WIELKIE GO, które dzięki swoim umiejętnościom i tym, że skupiło na sobie całą siłę uderzeniową przeciwnej koalicji przetrwało oraz dało wam możliwości do atakowania, wykerowalo pedalsow i jutrzakow do wygranej świata, a teraz tak się odwdzieczacie? Beka z was noby, gdyby nie WIELKIE GO to 170 byłby przegrany, AVE WIELKIE GO
Widzisz bracie,
Kolejny świat i dalej wspominają wielkie GO, nasza legenda będzie trwać do końca tej gry. Elitarny skład o nadprzyrodzonych umiejętnościach. Tak było a kto twierdzi inaczej poprostu się nie zna.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Co Ty gadasz
Wejdź w jego profil, trzeba suwakiem przewijać, żeby wszystkie zobaczyć.
Tym szczególniej warto docenić, jak ten buc dzielnie znosi to, że na 176 dostał łopatą przez łeb.
Stękanie i bluzgi, to najdelikatniejsze wyrażenie emocji. Nie rozbił sobie monitora na pustym łbie, więc szacun.
to swiadczy tylko o tym, że jest zajebisty w puszczaniu karet na wioski które sie nie bronią.
nie mam problemu przyznać, że najprawdopodobniej jest w tym dużo lepszy ode mnie.
ja mam chyba z 2 blaszki na tym koncie i bodaj jedną na drugim (za świat z odkryciami), a mógłbym tego mieć kilkanaście
 

DeletedUser209035

Guest
to swiadczy tylko o tym, że jest za w puszczaniu karet na wioski które sie nie bronią.
nie mam problemu przyznać, że najprawdopodobniej jest w tym dużo lepszy ode mnie.
ja mam chyba z 2 blaszki na tym koncie i bodaj jedną na drugim (za świat z odkryciami), a mógłbym tego mieć kilkanaście

Ktoś tu go ostatnio wyprostował, pokazując, że szczeka szczeka a ostatecznie okazuje się, że zawsze siedzi na tyłach plemienia, nigdy na froncie.
I blaszki lecą. Wybitny człowiek, wybitny gracz, wybitny intelektualista
 
Wynik reakcji
3.001
Czuje się taki emocjonalnie rozerwany (bardziej niż zazwyczaj) jak widzę te kłótnie jUTRO vs pE! Chciałbym poprzeć którąś ze stron ale wtedy będę bronił drugiej a tego nie chce :/ To jak wybierać między malarią a cholerą
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.292
A ja mega znudzony, że dyskusja kręci się tylko wokół JUTRO...

Może coś ciekawszego?
 

DeletedUser209035

Guest
O, Ztp grał w Jutrze powiadasz, no, no , Wacek , jak ty mi imponujesz swymi kłamstwami xd

Czytanie ze zrozumieniem problemem?
Gdzie to niby napisałem?
ZTP grał w swoich Nurglach jełopie
Dołączył na późniejszym etapie gry. A ponieważ Rajmund był dyplomatą jak z koziej dupy trąba, ZTP latał i w imieniu Jutra zawracał mi gitarę.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Pierdolisz o Jutrze, które tam nigdy nie grało, wiec cieżko powiedzieć, co tam sobie nowego wymyślisz xD
 

DeletedUser209035

Guest
Ok trzymaj się swojej wersji, masz prawo. Byłeś pionkiem w Nurglach, jak całe Twoje plemię ale wiesz wszystko
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Dokładnie, ty wiesz przecież wszystko i nigdy nie kłamiesz, z tobą zawsze się trzeba zgadzać Wacek
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
@kangurek mao

A blachy sa jakims wyznacznikiem?xD
Bo ja mam je gdzies, dlatego od dluzszego czasu coopa gralem i na czyims koncie sa te blachy, tak bym mial juz z 10 lekko za wygrane swiaty ;D
 
Do góry