Dyskusja o sytuacji na świecie 182

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.212
Chłop który jest stałym graczem głodow,gra przeciwko jutro piąty raz,osobiście dotyczyły go sytuacje na linii GŁODY-JUTRO bo grał w jednej z ekip.Wbija sobie na fo,zaznacza ze szanuje Jutro,docenia cały projekt życząc wszystkim powodzenia.Dostaje lajki glownie od jutrzakow.A chłop z klaunem na awatarze buja sie po forach piąty rok szkalując dana ekipę.Nie grając nawet w te grę.Po Denisie Zaleckim,śnieżynka aka czarny śnieg jest następny.Dostanie w cymbał to moze mu sie cos przestawi.

@Ryssiek oddaj rower zobacz jaką masz konkurencję, tutaj jutro nawet dogłębniej śledzone jak nasz kochany szpon. Musisz zrobić nową aferę i koniecznie coming out ;)

5 lat codziennie siedzieć kilka godzin na forum to już praca czy jeszcze nie?
Ciekawe ile by płacili w TVP za taką dawkę codziennej "prawdy"?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
@Rezam MVP jak na razie, to na moim koncie mam więcej blaszek, z tymi smierdzącymi Pedalsami, niż Ty, co jesteś ich wiernym kundlem - także morda krótko, prostytutko xD
Szczerze, ani razu słowem się do Ciebie nie odezwałem, cały 170 z wami nawet nie pisałem, ale jak się nie ma na kogo zrzucić bycia sprzedajnym.kurwiskiem, to zawsze się szuka kozła ofiarnego. Na 170 w radzie nie byłem, a i tak się prujesz łachudro, także doinformuj się najpierw ^^

@BulwaZaglady Pyro, waleczny wojowniku, Ty to sie nawet nie ośmieszaj, bo do tej wygranej na 170 G0 sie bardziej przyłożyło, od ciebie, wodzu od 7 boleści xD
Widzisz niby to warzywiłem, a broniłem więcej razy akcji na was niż wasi gracze XD
Wystarczy że przyłożyłem się do skończenia naszej pseudo fuzji wywalając was z plemienia :D
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Chciałbym wrócić za 5 lat i zobaczyć 36 letniego Wacka, który "troluje" takich przemeczich i kao. Ależ to by był piękny widok. Te dzisiejsze tłumaczenia to totalny majstersztyk.
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
@Ryssiek oddaj rower zobacz jaką masz konkurencję, tutaj jutro nawet dogłębniej śledzone jak nasz kochany szpon. Musisz zrobić nową aferę i koniecznie coming out ;)

5 lat codziennie siedzieć kilka godzin na forum to już praca czy jeszcze nie?
Ciekawe ile by płacili w TVP za taką dawkę codziennej "prawdy"?
To tylko hobby-wyslannik prawdy i zwalczania nieuczciwosci w grze przegladarkowej o konikach
Mysle ze jakby podsunac Matyszkowiczowi jego dzialalnosc na forum tutaj,to odrazu by jakas ciepla posadke dostal
 

DeletedUser209035

Guest
Chciałbym wrócić za 5 lat i zobaczyć 36 letniego Wacka, który "troluje" takich przemeczich i kao. Ależ to by był piękny widok. Te dzisiejsze tłumaczenia to totalny majstersztyk.

A) Nie mam powodów by się tłumaczyć
B) Nie muszę nikomu niczego tłumaczyć


Twój post jest bezsensu. Ale ciesz się, nie będę Cię już targał
 

DeletedUser209035

Guest
To tylko hobby-wyslannik prawdy i zwalczania nieuczciwosci w grze przegladarkowej o konikach
Mysle ze jakby podsunac Matyszkowiczowi jego dzialalnosc na forum tutaj,to odrazu by jakas ciepla posadke dostal

Boli co? Niepotrzebnie.
To tylko forum, zluzuj gacie
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.468
@BulwaZaglady Pyro, waleczny wojowniku, Ty to sie nawet nie ośmieszaj, bo do tej wygranej na 170 G0 sie bardziej przyłożyło, od ciebie, wodzu od 7 boleści xD

Ty weź nie wypisuj takich bredni XD
Gratuluję wszystkim z GO wytrwałości i że się nie poddali, ale prawda jest taka że dostawali ostro w trąbę od Puków na których przez pierwsze 3 miesiące nikt nie stawiał że do czegokolwiek dojdą, nawet jak już zdominowali całą okolicę (Wiem co mówię bo tam grałem od wstępnego do końca).
Gdyby nie Pedalsi to by się ten świat inaczej skończył, dziękuję za uwagę.
 
Do góry