Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209035

Guest
@Paka X Rafcio oświeć zatem, gdzie skłamałem :D

Czyli, jak twoje plemie rzekomo "jechało z Jutrem" na s75, ale ty nie zabrałeś im żadnej wioski, co zreszta udowodnilismy, to sukces jest twoj, ale jak na 145 Pony, w którym grałeś przejo, to już się odcinasz od porażki xD?
Zresztą, tak z 198876 razy udawadnialiśmy, że jesteś kłamcą, obłudnikiem i hipokrytą, po co ja się produkuję xD

Już pędzę z tłumaczeniem głuptasku.

Nie wiem ile jeszcze razy będziesz powtarzał, że nie przejąłem żadnej wioski. Przecież to prawda.
Nie byłem na tamtym odcinku frontu, więc ciężko coś przejąć.
Nigdy nie napisałem, że to sukces mój, tylko, że to sukces NTL-u i Donka, który pozwolił mi tym plemieniem zarządzać.
Więc czuję, że jakąś cegiełkę znaczącą do tego dołożyłem.

Miłe jednak, że w końcu przestałeś kłamać i przyznajesz, że:
A) Jutro tam istniało
B) Jutro było prane

I po co było tyle się zapierać?

--

Co do Pony.
Ciężko bym przyznał się do porażki, gdy zakończyłem wraz z chłopakami z okolicy, na długo przed rozpadem PONY.
Gdy kończyliśmy, PONY było TOP 1 i radziło sobie bardzo dobrze. Nie miałem wpływu na to, co działo się później.

Już rozumiesz?

Pragnę też dodać, że niepotrzebnie stosujesz retorykę, jako to wy byście pokonali PONY. Nic z tych rzeczy, za ciency w uszach byliście. Pony rozpadło się samo.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
@Paka X Rafcio oświeć zatem, gdzie skłamałem :D

Czyli, jak twoje plemie rzekomo "jechało z Jutrem" na s75, ale ty nie zabrałeś im żadnej wioski, co zreszta udowodnilismy, to sukces jest twoj, ale jak na 145 Pony, w którym grałeś przejebało, to już się odcinasz od porażki xD?
Zresztą, tak z 198876 razy udawadnialiśmy, że jesteś kłamcą, obłudnikiem i hipokrytą, po co ja się produkuję xD
Bo to silniejsze od ciebie?
 

DeletedUser209035

Guest
@kangurek mao widzisz jaki masz problem? Ja potrafię przyznać się do wszystkiego co jest prawdą.
A Ty się pucujesz, gorączkujesz i piorun wie co jeszcze robisz, bo nie możesz zdzierżyć brutalnej prawdy o sobie i swoim plemieniu.
Niestety, Twój wirtualny penis nie ulegnie wydłużeniu.
 

DeletedUser209035

Guest
To piękny widok, gdy mimo wszystkich zniewag, po 5 latach ciężkiej pracy, widać efekty. Najbardziej wyszydzane plemię w historii gry.
Aż łezka w oku się zakręciła
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
"Czyli, jak twoje plemie rzekomo "jechało z Jutrem" na s75, ale ty nie zabrałeś im żadnej wioski, co zreszta udowodnilismy"


Przed chwilą twierdziłeś, że na 75 obrywaliście (wy, czyli Jutro).

Tak, Jutro grało tam pod nazwą KruXy. Potwierdzam oczywiście
Po raz kolejny przekręcasz moje słowa, by twoja śmieszna narracja się w ogóle domykała , propagandzistą jesteś dobrym, szkoda, że łapią się na nią jedynie ćwierćinteligentni ^^
 

DeletedUser209035

Guest
"Czyli, jak twoje plemie rzekomo "jechało z Jutrem" na s75, ale ty nie zabrałeś im żadnej wioski, co zreszta udowodnilismy"



Po raz kolejny przekręcasz moje słowa, by twoja śmieszna narracja się w ogóle domykała , propagandzistą jesteś dobrym, szkoda, że łapią się na nią jedynie ćwierćinteligentni ^^

Jaki propagandzista?
Przed chwilą pisałeś, że udowodniliście jakobym Jutrasom nie zabrał żadnej wioski na ś75
Więc? Hmm dobrze się czujesz?
 

cuna153

Miecznik
Wynik reakcji
61
Jak ja Ci śniegu śniegu współczuję. Chciałem wejść poczytać dyskusje. Coś ciekawego. Poznać ekipy co grają, ich oznajmienia i dywagacje na temat sytuacji na całym świecie. A to jest kolejny świat, kiedy wchodzę i widzę co drugi post pisany przez osobę co nawet tu nie gra. Ja wiem, ciężko o lekarza specjalistę i w kolejce długo się czeka, ale do jasnej anielki... Kim trzeba być, żeby marnować czas, na którym nawet się nie gra? 14 stron, z czego 50% postów Twoja. Rzadko kiedy bluzgam na kogoś i do tego też w tym przypadku daleko, ale jakbyś miał chociaż trochę oleju i zdolności to wszedłbyś do gry zdeklasyfikowac ten twór zwany jutrem. Nie robisz tego. Dziwi mnie to. Cały dzień masz czas pisać na fo, ale klepać eko to już nie łaska? Brak czasu odpada. Zostaje brak zdolności i ekipy. Choć w tym wypadku to druga opcja też odpada, gdyż każdy po tylu zagranych światach ma swoich ludzi z którymi dobrze się czuje w składzie, nawet gdy to są 3/5/8/15 osób, można klikać, robić deffy/offy i stawiać fajnie opór, mieć satysfakcję - a jak trafiasz na jutro/payersów/Stefanów/magów czy co tam innego, to zawiazujesz koalicję tak by dowalić masówkę i dalej... Pozostałą opcją jest brak zdolności. Najbardziej właśnie to przypuszczam. Pewnie nawet już dograć offa nie potrafisz, bo zamiast na wstępne wbijać to tylko z fo komentujesz jak ostatnia ofiara losu.

Jak dalej chcesz być ofiarą to sobie bądź, ale każdy zdrowo myślący człowiek po prostu sra na takie zachowanie, które sobą reprezentujesz w ostatnich latach.
Pzdr Ostre Kosy
 
Do góry