Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209035

Guest
^to ten co uczy innych czytania ze zrozumieniem? XD

Wybacz, nie próbuje wniknąć w Twój młodzieżowy slang, ewidentnie nadajemy na innych falach.
Ty masz jednak 16 lat
Ja nawet nie wiem co to jakiś kwejk, gdzieś słyszałem, jakaś stronka, ale z czym?

Jednak dobrze, że chociaż tutaj honorowo przyznajesz mi rację.

P.S. Szybko Cię uruchomiłem. Standardzik, rozpoczynam przedstawienie i przydzielam role
 

DeletedUser209035

Guest
Na ś174 wszystko po mojej myśli - Pewniaki dostają w łeb
Na ś176 wszystko po mojej myśli - Jutro przeorane i przyklepane
Na ś182 postanowili połączyć siły - co może pójść nie tak?
 

Deleted User - 699812510

Guest
black snow to od tego calego dnia przesiedzianego na fo to zara yellow bedzie snow
 
Wynik reakcji
3.001
Odrębna dyplomacja i takie tam hehe

305834323_635873148076920_6216356538226338815_n.png
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Wstawaj zesrałeś się, miałem się nie wypowiadać, ale twoje kłamstwa mnie do tego zmuszają :)
@Paka X Rafcio oświeć zatem, gdzie skłamałem :D
Nie, wszystko co jest kłamstwem.
A tu już wkroczyłeś na drogę totalnego absurdu.
Byliśmy po dwóch różnych końcach mapy, a Tobie w ciry się urodziło
Czyli, jak twoje plemie rzekomo "jechało z Jutrem" na s75, ale ty nie zabrałeś im żadnej wioski, co zreszta udowodnilismy, to sukces jest twoj, ale jak na 145 Pony, w którym grałeś przejebało, to już się odcinasz od porażki xD?
Zresztą, tak z 198876 razy udawadnialiśmy, że jesteś kłamcą, obłudnikiem i hipokrytą, po co ja się produkuję xD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.004
Takie koalicje tylko ich pograzaja i samych wyniszczaja, bo potem nie maja rozwoju i sami siebie kosuja :D

Alez tu bedzie zabawnie xD
Oficjalnie mowie ze jak jestem w jednym z plemion tej koalicji to kosuje jako pierwszy, nie bede gral z kurwami co sie musza zgadywac w 10 plemion zeby jedno pojechac
 
Do góry