Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
Nie.
Tajemnica mi zaimponowała, bo przejrzała wasze zamiary i nie dała się wystrychnąć na dudka.
A łatwość z jaką was zjechała jest przerażająca i przejdzie do historii.
Nikt nigdy w historii tej gry, nie stracił 2k wiosek w 3 dni
Pobiliście rekord


Dokładnie tak, czyli w jednym już jesteśmy najlepsi :D teraz tylko pokonać pleyersow i mamy wszystko
 

DeletedUser209035

Guest
Dokładnie tak, czyli w jednym już jesteśmy najlepsi :D teraz tylko pokonać pleyersow i mamy wszystko

Ty, do kogo Ty w ogóle startujesz? Do P?
No chłopie, nie rób bekowiska.
Że w ogóle do tego pustego cabana taki pomysł Ci przyjdzie.
Ukłoń się ładnie i poproś @BulwaZaglady żeby oszczędził wam wstydu i wykonał wyrok wolniej niż Tajemnica.

No ogłupieli do reszty. Komu przyszedł tam pomysł do głowy, by stawiać siebie na jednej półce z P.
Odjazd całkowity.

Idź daj na tace i pomódl się, żeby nie zrobili wam frontu z każdej możliwej strony.
Bo jak tu przegracie, to sprzedaż bielizny gwałtownie wzrośnie. 90% osób posika się ze śmiechu.
 

DeletedUser209035

Guest
O cwaniaczki
Celowo to napisali, wiedzieli że akurat jem i mogę zachłysnąć się ze śmiechu.

Nic z tego, próbujcie dalej
 

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.862
Nie wiem czy Ci wiadomo, ale gdybyscie nie wystartowali to też byśmy przełożyli start specjalnie dla Was :D Po prostu chcemy się przekonać kto jest lepszy. Bo niestety opinia obłąkanego 31 latka, który co swiat chodzi za nami, nam nie wystarcza :)
we tam zwerbujcie jeszcze ze 2 człony, co byście więcej offów mieli, a zarazem więcej darm dla nas <3
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ty, do kogo Ty w ogóle startujesz? Do P?
No chłopie, nie rób bekowiska.
Że w ogóle do tego pustego cabana taki pomysł Ci przyjdzie.
Ukłoń się ładnie i poproś @BulwaZaglady żeby oszczędził wam wstydu i wykonał wyrok wolniej niż Tajemnica.

No ogłupieli do reszty. Komu przyszedł tam pomysł do głowy, by stawiać siebie na jednej półce z P.
Odjazd całkowity.

Idź daj na tace i pomódl się, żeby nie zrobili wam frontu z każdej możliwej strony.
Bo jak tu przegracie, to sprzedaż bielizny gwałtownie wzrośnie. 90% osób posika się ze śmiechu.
Co jak co ale nie stawiaj nas w jednym szeregu z Tajemnicą.
Osobiście sram na to plemię.

Pozdrawiam
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Nie wiem czy Ci wiadomo, ale gdybyscie nie wystartowali to też byśmy przełożyli start specjalnie dla Was :D Po prostu chcemy się przekonać kto jest lepszy. Bo niestety opinia obłąkanego 31 latka, który co swiat chodzi za nami, nam nie wystarcza :)
Żebyście chociaż etap pierwszych przejęć przetrwali, bo trochę siara by była gdyby po tak głośnych zapowiedziach odpaść tak szybko xd
 
Do góry