Dyskusja o sytuacji na świecie 182

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
@pippin - okiem eksperta, kto wygra w ostatecznej wojnie? AoS czy KEY?
Cóż, KEY na obrzeżach jest już w dużej mierze skapitulowane, z kolei AoS rozpędza się po starcie z dużo gorszej dyplomatycznie pozycji (zostali wystrychnięci na dudka przy podziale wiosek, patrz: Afera Wioskowa)
AoS sukcesywnie eliminowało graczy niespełniających ich wymagania, bądź ograniczało ich rolę na tym świecie, więc zakładam że na front z KEY wyruszą zjednoczonymi armiami, o wysokich morale, pod jednym sztandarem. Myślę, że rzutem na beret wygra AoS, a ja dostanę zasłużoną blaszkę i AoS postawi mi pomnik za wywieranie ciągłej presji na sraczach key.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Jesteś żałosnym stworzeniem, pawełku dziesięć.
Powiedz mi - co dokładnie zamierzałeś osiągnąć, pod osłoną nocy brodząc po pachę w lodowatej wodzie razem z niezorganizowaną hołotą wojsk defensywnych, prowadzonych na pewną zgubę przez 353 lekkich kawalerzystów? Czy naprawdę uważasz, że TRON MROZU, owiany sławą punkt na mapie świata 182, padnie po tak żałosnej, desperackiej próbie? Jeżeli martwisz się o losy wojowników, których na mnie napuściłeś, uspokoję Cię - wszyscy są martwi, nie żyją. W Lordaeronie może i bawimy się w jakieś branie jeńców, ale ktokolwiek przypuszcza atak na Tron Mrozu, kończy jako padlina. Naturalnie, głowy wszystkich czterech szlachciców będą zatknięte wokół Lodowego Muru - gdyby naszła cie ochota na powtórkę z rozrywki, piepszony pawełku 10.
bitwa o tron mrozu.png
 
Wynik reakcji
59.447
Jesteś żałosnym stworzeniem, pawełku dziesięć.
Powiedz mi - co dokładnie zamierzałeś osiągnąć, pod osłoną nocy brodząc po pachę w lodowatej wodzie razem z niezorganizowaną hołotą wojsk defensywnych, prowadzonych na pewną zgubę przez 353 lekkich kawalerzystów? Czy naprawdę uważasz, że TRON MROZU, owiany sławą punkt na mapie świata 182, padnie po tak żałosnej, desperackiej próbie? Jeżeli martwisz się o losy wojowników, których na mnie napuściłeś, uspokoję Cię - wszyscy są martwi, nie żyją. W Lordaeronie może i bawimy się w jakieś branie jeńców, ale ktokolwiek przypuszcza atak na Tron Mrozu, kończy jako padlina. Naturalnie, głowy wszystkich czterech szlachciców będą zatknięte wokół Lodowego Muru - gdyby naszła cie ochota na powtórkę z rozrywki, piepszony pawełku 10.
View attachment 51349
Dodatkowo żołnierze piepszonego pawełka dziesięć walczyły bez wiary..
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.536
Jesteś żałosnym stworzeniem, pawełku dziesięć.
Powiedz mi - co dokładnie zamierzałeś osiągnąć, pod osłoną nocy brodząc po pachę w lodowatej wodzie razem z niezorganizowaną hołotą wojsk defensywnych, prowadzonych na pewną zgubę przez 353 lekkich kawalerzystów? Czy naprawdę uważasz, że TRON MROZU, owiany sławą punkt na mapie świata 182, padnie po tak żałosnej, desperackiej próbie? Jeżeli martwisz się o losy wojowników, których na mnie napuściłeś, uspokoję Cię - wszyscy są martwi, nie żyją. W Lordaeronie może i bawimy się w jakieś branie jeńców, ale ktokolwiek przypuszcza atak na Tron Mrozu, kończy jako padlina. Naturalnie, głowy wszystkich czterech szlachciców będą zatknięte wokół Lodowego Muru - gdyby naszła cie ochota na powtórkę z rozrywki, piepszony pawełku 10.
View attachment 51349
Arthasie, moj wojowniku - płonący legion wzywa swojego sługę, żeby osłabić obronę wszystkich którzy mogą nam przeszkodzić w przejęciu całego azerorth.

Nie zawiedz nas.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
kojarzycie Twierdzę Krzyżowiec?
jeżeli wyślecie pałkarzy na wrogi mur, po prostu będą próbowali go skruszyć własnym orężem, co pozwala zasypać ich szybkim, druzgocącym gradem strzał.
to samo spotkało dzisiaj wojska piepszonego pawełka dziesięć. nie ma za grosz poszanowania dla swoich wojowników... wysyła ich bezmyślnie na gwarantowaną rzeź. no bo co oni mogli zdziałać pod szczelnymi murami Lordaeronu bez taranów, katapult - żadnej artylerii? pomachałem im z wysokiej wieży, gdy reszta moich ludzi wylewała wrzący olej na te puste, zakute łby. kolejny dzień, kolejne małe zwycięstwo.
atak.png
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Pod osłoną nocy zająłem ważny, strategiczny punkt na obrzeżach KEY. wioska zaledwie 3k punktów, ale jakże niewyobrażalne jest to umocnienie mej pozycji na terytorium wroga. Potrzebne było przełamanie nieustającej ofensywy piepszonego pawełka dziesięć, a z nową wioską i nowymi armiami staje się to coraz bardziej możliwe...

To tyle, wracam na Tron.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Podniecanie się wygraną 2 vs 1 w przewadze wiosek XD
JAKIM CHUJEM CIOTO PIERDOLONA MASZ CZELNOŚĆ SIĘ JESZCZE TU WYPOWIADAĆ , DOSTAŁEŚ WPIERDOL 50/50 W DOGADANEJ WOJNIE JAK SZMATE CIĘ JEBIA NA FRONCIE JAKIES KEYE SREYE AOSY A TY TU PŁACZESZ O JAKIEJS PRZEWADZE ? PRZEWAGĘ NAD TOBĄ MA KAŻDY KTO MA JAJA MIĘDZY NOGAMI PECIE
JESTEŚ GOWNEM W TEJ GRZE I ZAWSZE BĘDZIESZ , TYPOWA PIZDECZKA BEZ CHARAKTERU SRAM CI DO MORDY PSIE

TE CAŁE MAG TO GOWNO PIERDOLONE ZŁOŻONE Z SAMYCH SPOCONYCH PEDALKOW SPRZED KOMPUTERA, TAKIE KIEPY NIGDY NIE WYGRYWAJĄ I NIE BĘDĄ WYGRYWAĆ BO NAWET W GRZE INTERNETOWEJ DO WYGRYWANIA TRZEBA CHARAKTER MIEĆ I CHOCIAZ 10 IQ CZEGO WAM BRAK NĘDZNE WYSRYWY

JEBIE WAS I TEN CAŁY ŚWIAT SPEDALONY

ZAPRASZAM NA S200 SIĘ PONAPIERDALAC PO MĘSKU A NIE JAK JAKIES KURWY LEWACKIE OSZCZANE W PRZEWADZE
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Uprzedzono mnie, że dzisiejszy atak pawełka dziesięć będzie naprawdę silny i zmasowany, poniżej moja reakcja na tę informację, a jeszcze niżej druzgocąca klęska, którą poniósł popiepszony pawełek dziesięć:
pawelek2.png
Posłał swoich najlepszych wojowników na pewną śmierć. Dwanaście ataków, każdy zmiażdżony w zarodku z wyłączeniem trzech. Chłopecek nie zdobył ani Lordaeronu, ani Tronu Mrozu.
ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
LEW ZARYCZAU KOLEJNY RAZ
ezgif-2-fc04e2c1ce.gif
naparcie.png
TO WSZYSTKO CO MASZ DO ZAOFEROWANIA, PAWEŁKU? TO JEST ŻAŁOSNE. WSZYSTKIE ŁBY TWOICH ZARŻNIĘTYCH GRUBASÓW ODEŚLĘ CI NA POZŁACANEJ TACY.
 
Do góry