Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.232
No tak dlatego do tego uderzam, takim sierotom dali wygrać :)
idąc na totalną łatwiznę. Tutaj tez by sie skonczylo w 3 plemiona gdyby nie blok składu
No jak komus tylko zalezalo na pokonaniu speed no to coz.
Tam zreszta nie bylo blach nawet, to tez inaczej, bo jednak maja one jakies znaczenie.

Mozliwe iz by tak bylo, teraz mozna juz tylko gdybac
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.234
Key i mag nadal szuka coopow bo proponowali, do koncowych starc jeszcze szmat czasu i duzo moze sie zmienic
ja osobiście bym poszedł jak już będzie wojna do kogoś z key/aos jak ktos szuka u was to pw, mam hehe kuzyna w mag to polecam siebie (zapytać się możecie jakiegokolwiek pedalsa kto co akcje SZUKAŁ zastów do bronienia i kto był w topce fejków co akcje)
dajcie mnie na kinsika na soluwe ale go rozjebie jak psa hahhahahahahha

jak cos to pw na fo ;)
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.234
a ludzie w mag są spoko, tylko kinsy, arhelany, tadzia i szira psują obraz tego plemienia

o blejku nie mówię bo śliny na takiego nie mam nawet, poza tym to nie mag xD
 

Deleted User - 849095943

Guest
Jak my ulomie na 137 nie byliśmy koło siebie, byłem od strony p, a nie wojsen
Oprócz tego, że jesteś przygłupi to jeszcze z powodu bycia pedałem masz problem z pamięcią.

A to, że nie miałem problemu z klinami to mogą potwierdzić osoby które akurat z p były koło mnie i z którymi tu grałeś xD
JAKI CYMBAŁ , MIELIŚMY WSIE KRATKA W KRATKĘ TAM DEKLU XD

WEŹ WYPIERDALAJ , JAK TAK ODKLEJONY JESTEŚ TO PIERDOLE CIĘ
 

DeletedUser209423

Guest
Pee tutaj samo siebie zorało. Od początku wyzwiska w kierunku innych plemion... kozaczenie i brak szacunku do przeciwnika. Teraz obserwują wyniki swojego zachowania. To co widzicie to ogarnie w dyplomacji nic więcej... tak wygrywaliście wiele światów. Blokada składów całkiem fajna opcja, uniemożliwia pewne możliwości dzięki którym trzeba się bardziej wykazać w innych aspektach gry <oczy>

Dzięki graczom za wspólną grę i powodzenia w życiu. Trochę pokory niektórym na pewno wyjdzie na dobre ;*

Piękny moment gdy wszyscy mówią Blackiem.

2 miesiące temu, ja wielki Black pisałem, że buta i arogancja wobec innych ich zgubi.

To mi pisali, że FO nie ma żadnego znaczenia.

A teraz pajace płaczą, że trójprzymierze powstało (nazywane przeze mnie trojmorzem), bo też to zapowiadałem.

No posmiejcie się teraz z Blacka wielkie Peee
Zordon mordo, gdzie jesteś? Choć wygłoś przemowę!
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.412
Pamiętajcie, że jak poszło info, że koniec i wolna ręka, to jednak nie wolna ręka i nie można oddać wsi dla znajomych z key, bo przyjdą jakieś burki co nic nie robiły cały świat (chyba, że dawały się diodować bogusiowi) i powiedzą, że ich skosowałeś, bo oni chcieli walczyć jak się świat już dla nas skończył xD

Powodzenia i niech wygra lepszy ;)

Standard, że jak plemię upada to jakieś deffowki i osoby z centrum chcą nadal walczyć i się nie poddawać hahah XD
 
Do góry