Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Lord Hodor

Chłop
Wynik reakcji
0
Ooo ziomal z mojego miasta:)
Dawaj namiary, wpadnę wyjaśnić kilka kwestii:)
Na piwo czy coś mocniejszego?
Z chęcią pogadam z kimś kto jest w temacie dłużej bo ja tu noobson z łapanki jestem i nie wiem o co ten kwas na FO.

Zauważyłem na razie że nie lubi nikt Jutra, Stefanów, OS i wszyscy trzęsą portkami przed P!
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Twoje wypowiedzi są komiczne. "Pecie"? Widzę poziom wypowiedzi zbliżony do poziomu reprezentowanego w grze przez wasze plemię. Tak, szukajcie sobie wymówek. Jeśli matematyka Tobie pozwala wymień proszę te 9 członów Jutra i 2 człony darm, ciekaw jestem co tam Twoja wyobraźnia wyczaruje, bo z tymi wpisami to nieźle odlatujesz.
6 członów + 3 człony SRR + darmy poza plemieniem, to że teraz został Wam jeden człon SRR to już nie moja wina, a waszego zarządzania xDD

SRR 1człon*

Ukryte człony? Wymień chociaż 1 taki.

Cały czas broniąc się, chcecie nas zjechać? Czy czekacie, aż ktoś za was i 1337 to zrobi, ponieważ przesarta was zjechać jakiegoś tam jUTRA?

W sumie 5 członów, bez żandych ukrytych członów darm i multi :rolleyes:

Obłożenie ponami? Jeżeli tylko pon z UwU oraz Git, z którymi nawet nie graniczymi nazywacie OTOCZENIEM ponami to xDD

Dobrze chociaż, że do jednego się przyznaliście. Czekacie na nasze bany, ponieważ wiecie, że bez nich nie macie z nami szans <tanczy>
Wiesz, jak teraz macie 1 to nie znaczy że mieliście tylko 1, bo były ich 3 człony. Jak zostanie wam ostatni człon, to też napiszesz, że graliście na 1 człon? xD
 
Wynik reakcji
59.447
Ale to trzeba mieć smutne życie i ból dupska, żeby o głupie forum składać 30 donosów.
Jutrasom się nie dziwię, zawsze byli nieudacznikami.
Ale
Ten przegryw @Mchamer idealnie pasuje do nich. Proponuję rekrutację.

Swoją drogą proponuję wołać i krzyczeć do Lorda Nieudacznika, żeby wrócił, bo bez niego już totalne dno i żenada.
W takiej przewadze masy, dyplomacji i położeniu, Magi powinny zniknąć w 3 dni.
A tu Jutro bliskie rozpadu.

Swoją drogą patrząc co robi Lateralis, nie dziwi mnie, że Jutro dziwnym zbiegiem okoliczności wylądowało wszystkimi członami w jednym miejscu.
Komuna wraca
Lepsza komuna niż to co sobą reprezentuje konfederosja :)
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Może chcesz zobaczyć screeny?
Bo zapewne tę historię też sobie wymyśliłem.
Zawsze sobie wymyślam, a potem okazuje się, że szczeny macie przy samej ziemi ze zdziwienia
Ja do tej pory szczeki nie moge zebrac z ziemi po tym jak nas wyjasniles na jesien tym jednym offem w przemecziego
nie zebralem jeszcze szczeki by byc gotowy na kolejny cios
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
@przemeczi pewnie do tej pory odbudowuje ten jeden poziom kuzni co mu zburzyles,wszystko by sie udalo gdyby nie ten wscibski black snow
 
Do góry