Dyskusja o sytuacji na świecie 182

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
984
JEBAĆ OS POTEŻNIE, BANDA FRAJERÓW
JAK PATRZĘ JAK WPIERDOL DOSTAJĄ OD KEY I AT TO AŻ SIUSIAK DRŻY Z PODNIECENIA

AMOK BĘDZIESZ JEBANY PO WSZECH CZASY ZA SKASOWANIE WSZYSTKICH TEMATÓW Z KUWETY GLOBALNEJ
Chyba nikt nie będzie tak jebany jak ty i twoje smocze kuleczki xD

Przecież napisałem post
To prawda...
Tak @AMOK więcej wysiłku prosimy
Podbicia czegos:)
ciężko kurde xD


Aktualizacja machina ruszyła Xd


1664781774666.png
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Ty patologiczny klamco i nieudaczniku!
Zjechaliście jednego gracza, mając 5x większą masę i same pony dookoła, i śmiesz przylatywać z tym na FO?
Ty bezmyślny klaunie.

Jeszcze całym plemieniem przylecieli zalajkować.
Ależ macie świadomość własnych ograniczeń, niesamowite
Ja tylko przyszedłem zebrać lajki(i rozpisywalem te lokalke na niego),to było dla mnie ważniejsze niż to czy gracz MAG zniknął z mapy.
Przyszedłeś kumpla z arkadii bronić?macie tam jakieś plemie założone?
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.148
Wrócił nasz klaun z kolejnych multikontem?!

Tylko jak śmiesz mnie tak oskarżać o dokonanie czynu zakazanego?

Ja poza oznaczeniem @kmic nic nie zrobiłem - a poza tym za bezkarność Cię chyba nie skazali?

Pragnę tylko przypomnieć, że sam się przyznałeś do unikania sprawiedliwości i robienia x kont any nie mieć bana. Jak na moje oko to sam się wkopałes i modek który to przeczytał zrobił z Tobą porządek.

Zresztą, pochwalisz się za co miałeś urlopik zanim znowu znikniesz?
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.148
No beka, myślisz że bym tracił czas na zgłaszanie klauna? Jakbym już miał kogoś zgłaszać to bym bociarzy wybrał ale od lat nic im nie robią więc pisania do supportu to tylko strata czasu, a ja swój czas szanuje.

A tym bardziej nie wiem co to ma wspólnego z jutro które i tak niedługo zniknie a ty dalej będziesz tu spamować.

Musisz być w żałobie po tych kilku dniach bez forum, normalnie już się uzależniłeś. Trzeba było myśleć i nie pisać jak oszukujesz, a jak ty swoje oszustwo nazywasz nie ma znaczenia. Nie winnych nikt nie ukarał jeszcze.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.148
Będziesz teraz udawać prawnika?

Jak zasłużyłeś na bana to ci się widocznie należy, a ja bym się i tak cieszył że ci @kmic nie dał bana za IP za to unikanie kary przez x multikont

Lepiej wracaj do budy i siedź cicho bo jak będziesz za dużo szczekać to znowu dostaniesz kaganiec <rotfl>
 

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
Bezczelny kapusiu.
Złożyłeś donos i przestań się wypierać.

Unikania sprawiedliwości? Kasowałem konto zgodnie z przepisami RODO. Miałem takie prawo. I korzystałem.
A jakie były moje intencje, to moja sprawa, nie Twoja, ani supportu.

W wyjaśnieniu bana otrzymałem między innymi informację - wulgaryzmy

Gdzie nigdy ani jednego nie użyłem.

To Ty chyba jesteś jedynym który dostaje warny za cokolwiek xD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.148
@Lateralis jestem! Ten sam, którego znieważyłaś na priv
Blokuj!
A potem trzeci raz, czwarty, piąty i będziemy tak się bawili.

Ja od tej pani dostałem cenzurę na tekst profilowy, a później jeszcze zostałem zgłoszony za napisanie tekstu że dostałem cenzurę ale sobie wyjaśniliśmy że mogę pisać co chce i nie musi się jej to podobać. Bardzo miła i rzetelna osoba.
 
Do góry