Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
Podsumowując: Dlaczego SSR nie podpisało się z magami? <beczy>
Dlaczego?
Równie dobrze mogli z nami np i PON z mag, ogarnąć sobie teren bo mają spory potencjał terytorialny i działać.
Albo PON z MAG i z Wami i cisnąć w obrzeża na nas.

Opcji sporo.
Wybrali najgorzej jak mogli.


Jestem obiektywny i neutralny.
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
@kmic daj innych adminów na serwer, bo Ci obecni to będą banować ludzi za pushing na początkowym etapie za 2miesiące dopiero <lol>

Na 158, 162, 174 bany wpadały momentalnie - nawet współplemieńcy którzy rozbierali gracza zbanowanego za pushing budzili się kilka godzin po podbiciu z banem, a tutaj totalne przeciwieństwo.


Żadna z tych skrajności dobra nie jest, potrzebny jest opanowany i niezależny supporter!
 

ridzi

Pikinier
Wynik reakcji
11
Oj to mało w życiu widziałeś. Rozbiórki warzyw to normalna praktyka. Nabranych zostało za dużo takich osób i KEY sobie ich z palcem w uchu zjada, więc lepiej, żeby wioski zostały w plemieniu u bardziej ogarniętych osób.
Z taką rada i z takim KO całe plemię to dramy dla KEY XD
 

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
@kmic daj innych adminów na serwer, bo Ci obecni to będą banować ludzi za pushing na początkowym etapie za 2miesiące dopiero <lol>

Na 158, 162, 174 bany wpadały momentalnie - nawet współplemieńcy którzy rozbierali gracza zbanowanego za pushing budzili się kilka godzin po podbiciu z banem, a tutaj totalne przeciwieństwo.


Żadna z tych skrajności dobra nie jest, potrzebny jest opanowany i niezależny supporter!

Ot i serwery sie przeciążają ilością zgłoszeń na nowego admina xDD Każdy jest w pełni zmobilizowany poświęcić cały wolny czas na pilnowanie internetowych gałganów :D ZA DARMO XD
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.116
Nie lubię takich rzeczy wyciągać, ale zrzucasz winę na wszystkich wokoło, a straciłeś wioskę mając taką sytuację:

3fd7d3e9fcfcf.png
z 14 wiosek mogłeś dostać mobila. Wystarczyło w porę zawołać...
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
Z taką rada i z takim KO całe plemię to dramy dla KEY XD

Zrobiłeś błąd atakując mnie samemu licząc na łatwą wioskę, chociaż dzięki skanowi w bonusie widziałeś że off jest poza wioską. Zebrałem defa na kolejne nawrotki i po tym jak padł Ci cały off z grubym, a mój off przetrwał to powinieneś się domyślić, że gracz pole obok może sobie wkrótce zrobić grubasa i uderzyć na czystą wioskę. Miałeś sporo czasu na zebranie defa. Ale i tak propsy za kliny i próbę obrony. Wioska nie była dla mnie, ale musiałem robić nawrotkę i dzięki temu pozbyłem się zagrożenia


Nie lubię takich rzeczy wyciągać, ale zrzucasz winę na wszystkich wokoło, a straciłeś wioskę mając taką sytuację:

View attachment 41557
z 14 wiosek mogłeś dostać mobila. Wystarczyło w porę zawołać...

Chyba więcej waszych graczy ma problem z proszeniem o mobila...
 
Do góry