Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
360
Ciekawe jaka jest żeńska odmiana słowa darmiarz.
Czasy się zmieniły i teraz wszystkie określenia osobowe muszą mieć też żeńską końcówkę dlatego na kobietę pilota samolotu powie się pilotka, na kobietę kierowcę autobusu - kierowczyni
Na kobietę pasterza pewnie pasterka co brzmi zupełnie jak msza kościelna z okazji Bożego Narodzenia.
To jakbym chciał napisać Two players team, że wygląda mi na darmiarza to jak by to było?
Darmiara?
Nigdy nie byłem dobry w komplementach dlatego pomocy.
I co z tego że grubaska z pryszczami
Typ co ocenia po wyglądzie ha tfu na ciebie!
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.132
Fajnie, jutro "kiepskie", mag "słabe", czy jak tam się nawzajem nazywają, w sumie bez znaczenia.

Nie wiem czym się tak podniecają bo wychodzi na to, że i jedni i drudzy budują wioski dla swoich przyszłych panów <rotfl>

A kto kogo pokona w sumie nie wiem co wnosi jak suma sumarum ramię w ramię wzajemnie się niosą na Arkadię :)
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
474
Za 41 dni zamyka się możliwość zmiany plemienia, ciekawe czy jakiekolwiek plemię zdąży do tego czasu pozbyć się większości słabych ogniw i zrobić porządny człon - obstawiam że nie... Będzie ciekawie ;D
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.328
Za 41 dni zamyka się możliwość zmiany plemienia, ciekawe czy jakiekolwiek plemię zdąży do tego czasu pozbyć się większości słabych ogniw i zrobić porządny człon - obstawiam że nie... Będzie ciekawie ;D
Ja już offa o bunkierek rozbiłem żeby teraz barby jeść i nie mieć żalu oddając komuś wioski za te kilkadziesiąt dni xd
Wystarczy, że w każdej ekipie KO do dupy rozpisze akcje połowie graczy i będą przygotowani do łączenia kont, kończenia gry.
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Jeśli kogoś to interesuje to proszę bardzo, nie jest to oczywiście faktyczny stan rzeczy, bo jutro trzyma trochę kont poza plemieniem, ale niech będzie.

Strona: 1:
Plemiona: MAG, MAGI, MAGIA, Magusy
Strona: 2:
Plemiona: JUTRO2, JUTRO3, JUTRO4, JUTRO5, JUTRO6

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :

Strona 1:
8
Strona 2: 7
Różnica: 1

chart


Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
24,301
Strona 2: 22,718
Różnica: 1,583

chart

A tu podsumowanie typowo z wojny: (zielone MAG, czerwone jUTRO)
Vx4EvnN.png
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.104
W tej wojnie MAG vs JUTRO najbardziej szkoda mi plemienia SSR które ewidetnie jest prowadzone przez JUTRO i nawet im rozpisuje akcje na Magów.
Przy okazji mówiąc ile mają mieć członów, jakich graczy gdzie itd itp. A chłop co SSR założył to albo nie wie co jest 5 , albo już sobie posadkę załatwił na przyszłość.

Szkoda mi tych graczy którzy jeszcze nie przejrzeli na oczy jak to się dla nich skończy...

No nic PLEMIONA :)
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
W tej wojnie MAG vs JUTRO najbardziej szkoda mi plemienia SSR które ewidetnie jest prowadzone przez JUTRO i nawet im rozpisuje akcje na Magów.
Przy okazji mówiąc ile mają mieć członów, jakich graczy gdzie itd itp. A chłop co SSR założył to albo nie wie co jest 5 , albo już sobie posadkę załatwił na przyszłość.

Szkoda mi tych graczy którzy jeszcze nie przejrzeli na oczy jak to się dla nich skończy...

No nic PLEMIONA :)
W sumie jesli typ z jakiegoś SSR "załatwił" sobie "posadkę" to na miejscu graczy jutra bym się wkurwił, bo ich dalej 250 a za miesiąc już trzeba mieć skład ustalony xDD
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
W tej wojnie MAG vs JUTRO najbardziej szkoda mi plemienia SSR które ewidetnie jest prowadzone przez JUTRO i nawet im rozpisuje akcje na Magów.
Przy okazji mówiąc ile mają mieć członów, jakich graczy gdzie itd itp. A chłop co SSR założył to albo nie wie co jest 5 , albo już sobie posadkę załatwił na przyszłość.

Szkoda mi tych graczy którzy jeszcze nie przejrzeli na oczy jak to się dla nich skończy...

No nic PLEMIONA :)
Jeśli jeszcze załatwił z 10 miejsc zaufanym, kosztem Jutro to profit.
W SRR jak i w Jutro nie będzie nic znaczył, skoro teraz przy takich ustawieniach oddał coś na co pracował przy pierwszych dniach i mógłby dużo zrobić sam z siebie
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.104
Jeśli jeszcze załatwił z 10 miejsc zaufanym, kosztem Jutro to profit.
W SRR jak i w Jutro nie będzie nic znaczył, skoro teraz przy takich ustawieniach oddał coś na co pracował przy pierwszych dniach i mógłby dużo zrobić sam z siebie
Nie wiem bo rozmawiam z nim to wydaję mi się że jest zakochany w JUTRO i on z profesorkiem jest dogadany i będzie pięknie.
srr prowadzi gracz jutra... Manka

a nocny wciska kit gracza taki że szok ( Myślę że robi to nieświadomie i serio ufa JUTRO).
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.035
W tej wojnie MAG vs JUTRO najbardziej szkoda mi plemienia SSR które ewidetnie jest prowadzone przez JUTRO i nawet im rozpisuje akcje na Magów.
Przy okazji mówiąc ile mają mieć członów, jakich graczy gdzie itd itp. A chłop co SSR założył to albo nie wie co jest 5 , albo już sobie posadkę załatwił na przyszłość.

Szkoda mi tych graczy którzy jeszcze nie przejrzeli na oczy jak to się dla nich skończy...

No nic PLEMIONA :)

Podsumowując: Dlaczego SSR nie podpisało się z magami? <beczy>
 
Do góry