Dyskusja o sytuacji na świecie 182

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
Nie ma to jak pierdolić głupoty na oklask półgłówków, co za maks 2 tygodnie znowu sie Tobą znudzą i umieszczą tam gdzie Twoje miejsce xD

Czego to człowiek nie zrobi dla atencji forumowej i lajków :)
 

DeletedUser209074

Guest
Historia poprzednich światów nie ma nic do tego, można wspomnieć a nie wałkować w każdej jednej wiadomości.
Powołujesz się na zasady to sam ich przestrzegaj.
Proste

Co Ty bredzisz człowieku. W Najmana się zamieniasz?
Historia nie ma nic do tego, też wymyślił.
Czyli relacje między P a Jutrem ze s170, nie mają nic wspólnego z tym.
Dzięki za info.
Ludzie @all pamiętajcie, nie pytać tu co tam się działo, ani o nic. Nie wolno.

Baranek w ścianę, strzel grzańca chłopie i połóż się spać.
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
I kto to mówi. No cyrk bez kółek.
Chłop 3 tygodnie temu mnie przez 50 stron ś178 wyzywał.
A dziś kaznodzieja nawrócony
Zdejmij sutannę przebierańcu
Jak zwykle black farmazon i hipokryta doda coś od siebie <shrug>
Ale skoro to 3 konto na przestrzeni 3 tygodni no to z ignorowanych wypadło - dobry sposób, nie dość ze wyjdziesz z ignora to jeszcze kasują się brednie które piszesz żeby w razie czego nikt nie wypomniał jak się błaźnisz.

Na tym jeszcze nie zdążyłeś ale nudny już jestes a schemat wciaz ten sam. Czepiać się , wymyślić farmazon dostać argumenty, a potem niedopuszczac ich do siebie, tu masz jak Cię kuos ostatnio zgasił


81888A85-A09B-44EE-89D2-8CC3F09FF926.jpeg

447575B5-06D1-47B0-8904-90859B5FA763.jpeg


Tu jeszcze zerknij jakim hipokrytom jestes

52EB30CA-5391-48A5-9EBC-47B5A3D5B2C3.jpegC8D98BF5-E375-45E8-BAB1-A5140AB392E3.jpeg

i jak to z tymi darmami w końcu jest.

A teraz jak już doczytałeś to wyrzygaj jakaś historyjkę wplącz w to jutro lub plejersow dodaj świetego mikołaja i wracaj do swojego świata forumowego bo ja już z Tobą pisać nie zamierzam, pewnie mnie pozaczepiasz jak ostatni tydzien co jakiś czas oznaczysz z nadzieją ale daruj sobie i od razu mozesz wrócić do rozmow z kangurkiem czy tam danieloxem, trzym się dalnie
 

DeletedUser209074

Guest
Weź chłopie wrzuć to w spoiler, bo całe forum rozmywasz. Troll
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209074

Guest
Śmieje się ze mnie, że ja po grupkach latam. A ja zwyczajnie zdobywam cenne informacje, przydatne w tej grze.

@xxDaniellooxx niebawem problemy finansowe, brak konta premium można założyć

@Kuosik analfabeta może pomylić atakowane wioski

@kangurek mao no właśnie. Może chcieć oszukać mnie na wioski

Screenshot_20220922-192709~2.png
 
Wynik reakcji
360
widzę że pajacyk odkrył grupki spotted na fejsbuniach. widać że ciekawi go jak ludzie zyją, ale jeszcze nie zebrał się w sobie żeby wyjść z piwnicy.
jest to jednak pewien krok naprzód.

psychoterapeuta pajacyka powinien w piątek otworzyć szampana.
Żeby to jeszcze było śmieszne tak jak na początku, teraz jest powtarzalność jak w TVP o pisie. Nudne i tendencyjne bleee
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Swoją drogą jak tu są tacy inteligenci jak @Mchamer , to nie dziwne, że support w regulaminach musi umieszczać takie bzdury



Widzę że boli krytyka, i dalej nie odnosisz się do tematu tylko ciągniesz te swoje urojenia.
Wielki strażnik zasad i moralności nie potrafi sam najprostszych z nich przestrzegać.
Zostałeś zdemaskowany - jesteś zwykłym oszustem.
 
Do góry