Dyskusja świata 188

Wynik reakcji
190
W skrócie,
"Wcale ta akcja nie była jakaś Dobra , była normalna bądźmy obiektywni. U nas wylał się warzywniak, a nawet pójde dalej - porzucenie kont."
"Wiem że mogliście się odbić. Tym bardziej że tam gdzie mieliśmy info wiedzieliśmy gdzie lecicie i tam praktycznie nic nie przeszło "
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
W skrócie,
"Wcale ta akcja nie była jakaś Dobra , była normalna bądźmy obiektywni. U nas wylał się warzywniak, a nawet pójde dalej - porzucenie kont."
"Wiem że mogliście się odbić. Tym bardziej że tam gdzie mieliśmy info wiedzieliśmy gdzie lecicie i tam praktycznie nic nie przeszło "

Dziękuję za komentarz. W sumie to było tak oczywiste, że sam mogłem sobie odpowiedzieć na to pytanie <rotfl>
 

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
118
Czy szale? mają oficjalne kółko teatralne? Są castingi na zbliżające się jasełka czy rzucacie się na rolę Blejkoo jak na darmy?
 

Shadybunny

Chłop
Wynik reakcji
42
Każdy próbuje swoich sił, niestety żaden z nas nie będzie większym klaunem niż on xd

Polecam mimo wszystko więcej szacunku dla przeciwnika. Jeśli wygracie to zawsze lepiej wygląda jeśli przeciwnik był na poziomie, a w przypadku porażki z klaunem to na kogo wy wyjdziecie?
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
Przegracie ? Od początku słyszę ze szale już przypisały wygrana na tym świecie

Masz zadanie, prześwietl 240 stron tych wypocin i znajdź mi posta w którym jakiś Szalik pisał, że "już wygraliśmy".
Podpinam się pod Rotesa, my przyszliśmy wygrać ale nikt nie twierdzi, że już wygraliśmy.
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Masz zadanie, prześwietl 240 stron tych wypocin i znajdź mi posta w którym jakiś Szalik pisał, że "już wygraliśmy".
Podpinam się pod Rotesa, my przyszliśmy wygrać ale nikt nie twierdzi, że już wygraliśmy.
To z goła inaczej niż Badge. Przyszli po blaszkę, ponagrywali piosenki, w których rapują o swoim skillu i nawiają "my tu po blaszkę", a jak trzeba było coś zrobić konkretnego to napisali, że do listopada nie spadną z rowerka i spadli już w październiku.

Także szanujemy podejście.
W końcu przynajmniej jest ciekawa wojna bo większość plemion i wojen na tym świecie polegała na wyprowadzeniu 1-2 akcji i zbieraniu darm. xD
Z Polą, Grzybami i Wichurą będzie inaczej bo układ jasno mówi, że choćby jakiemuś członowi w wyniku wojny zostało nawet i 100 wsi to docelowo po pokonaniu wroga dostanie swoją działkę, więc każdemu opłaca się bronić do ostaniej wioski czego nie można było powiedzieć w przypadku poprzednich plemion, które znikały z tego świata.
 
Do góry