Dyskusja świata 188

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.170
używamy tego fejkomatu od 3 światów.
każdy w plemieniu , więc bany powinnien dostać każdy.

Oczywiście juz po 30 minutach mieli po 200 krzyży od was :)

No nic, co ma być to będzie :)
1. Więc powinieneś dziękować kmicowi za wyrozumiałość i za to, że nie wybanowal całego plemienia.

2. Nie moja wina, że ktoś z Twojej "stałej ekipy" nie jest zadowolony z gry wśrod bociarzy i ma podobne poglądy na te tematy co my. Na przyszłość rozsądniej dobieraj towarzyszy i nie rekrutuj wszystkiego z mapy
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.558
Wysoki sądzie, ale ja kradłem z kumplami już od 3 lat, to za to, że mnie teraz złapali nie powinno być kary.

Ps. Tak było: Siemasz mordo, dawaj wyskoczymy dzisiaj na miasto, ja stawiam :) Tylko mam prośbę, przed wyjściem weź tam zbanuj kilku gości. Jak to za co? Wymyśl coś.
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
994
używamy tego fejkomatu od 3 światów. - o dziwo nigdy nie było bana :)
każdy w plemieniu , więc bany powinnien dostać każdy.

Oczywiście juz po 30 minutach mieli po 200 krzyży od was :)

No nic, co ma być to będzie :)

Sam wiesz ile ten fejkomat daje choć mam wrażenie nie znasz wersji z focusem wątpię, byś pisał o 3 światach na nim.
Klikasz skrót klawiszowy + Enter w 10 minut jesteś w stanie lekko 1k fejkow wyslac.


Prawdopodobnie używasz legalnego skryptu jak większość graczy na plemionach. Ale tutaj nie chodzi o sam skrypt tylko modyfikacje „automatyczne focusowanie przycisku” za co posypały się w końcu bany na wszystkich światach.
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.340
Mamy takie znajomosci , ze tej bandzie nierobow zajelo 11 dni od pierwszego zgloszenia (+w tym czasie zgloszen pewnie z 50) ukranie gracza banem 5 dni za bota za ktorego powinien byc prem z kasacja. Ma to sens. Jeszcze dla nie poznaki poszla akcja w disco wszystkimi offami zebysmy nie mogli tych ,,zalatwionych'' banow wykorzystac. Sam rotes ci to pisal wyzej xD
 

FR3ND

Chłop
Wynik reakcji
0
Muszę Cię więc poprawić, bo się mylisz.
Gracz dostal bana za skrypt automatyzujący wysyłkę fejkow a więc był to bot.

Nie wiem co widać w atakach od naszego gracza. Inf tych atakow wyslal więcej niż te, które zostały wklejone i nie wszystkie wchodziły w przedział milisekundowy. Screen jest po prostu umiejętnie przycięty tak aby zarzucić nam bota. Widziałem akurat te ataki i na wioski, które odbijał inf wchodziło ponad 10 atakow, których oczywiście na screenie nie ma bo nie pasują do narracji.

Screeny wrzucone przez Szariego to ataki od Kuby Zenen które były wysyłane wszystkie co do milisekundy, bez żadnego marginesu błędu oraz beż żadnych innych atakow wchodzących czy to wcześniej czy to później. Zenen dogrywal w ten sposób ataki na kilka zastow które mieliśmy i nigdzie nie było odstępów większych niż kilkanaście ms.

Każdego bota da się wykryć tym bardziej jeśli korzysta się z niego w sposób tak bezczelny.

Kolejna rzecz, w której sie mylisz. Potrafimy docenić wroga, który się umiejętnie broni. Na chwilę obecną Wasze zarzuty co do nas polegają jedynie na tym, że piszecie o botach na podstawie dogrania kilku atakow blisko ms'ow całkowicie olewając ataki od tych samych graczy, które już tak ładnie dograne nie są. Rozumiem, że blejkoo może mydlic ale aż tak bezkrytycznie podchodzić do tego co pisze?

Dla nas wysyłki atakow na tym świecie i dogrywanie ich to jest przyjemność po świecie 171 gdzie nasze akcje wyglądały w sposób widoczny na screenach w załączeniu.

Już na zamknięciu składów napisaliśmy jasno, że wszelkie boty, skrypty i przyrządy automatyzujące grę są surowo zakazane i jeśli ktoś wyłapie bana to żegna się z ekipą na stałe.
Skoro my gramy uczciwie i bez botów to oczekujemy tego samego od innych. Jeśli ktoś korzysta z bota to powinien dostać perma a nie bana na 5 dni. I mowie tutaj nie tylko o graczach grzybów ale tez o graczach każdego innego plemienia w tym naszego. Nie ma i nie będzie u nas przyzwolenia na boty więc jeśli macie podejrzenia to śmiało zgłaszajcie osoby, które o bocenie podejrzewacie.

Totalnym fikolkiem logicznym jest tez teza jakobyśmy prosili o bany chcąc atakować grzyby. Naszym targetem jest i pozostanie DISCO. Bany w grzybach posypały się dzień po naszej akcji na disco więc bzdura jest to że my na jakiekolwiek bany liczymy czy to w grzybach czy to w innych plemionach. Gdybyśmy chcieli wykorzystać bany i gdybyśmy się ich spodziewali akcja na disco by się nie odbyła. Liczymy natomiast na uczciwa rozgrywkę a jeśli ktoś nie potrafi się dostosować do regulaminu gry to niech ma czas na to aby go sobie przeczytać na przymusowym odwyku od gry. U nas zdecydowanie bardziej wolimy aby ktoś nie podbil wioski lub nie wyslal ataku niż gdyby miał wyłapać bana psując tym samym rozgrywkę innym graczom.

To jest oficjalny statement mój i zapewne także pozostałej części graczy Szali jak również ostatnie moje odniesienie się do pomówień o grę na botach naszych graczy.
Ale kto
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
rotes dzwoni do kmica #takbyło
View attachment 53336
1695066686908.png
To stary nick, aktualnie to boonie i clyde - Ciekawe gdzie gra.

Więc to jednak nie Rotes dzwoni.

Choć w sumie Wojtek który gra z wami nawet należy do supka. Niestety lub stety jestem zbyt leniwy i nie chce mi się kopać a bym tyle znalazł rzeczy , eh może jak się napiję jak już stanę na nogi po wypadku :)

Tak jak napisałem niech się dzieje co chce , jak lubicie taką grę luźna guma :D


Inf dostal też 20 rapków już z 3 tygodnie temu , nadal bez bana - Ja na innym świecie za samo dogranie w jedne MS dostałem bana na 5 dni ( A screenów z nim sporo)
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
994
Inf dostal też 20 rapków już z 3 tygodnie temu , nadal bez bana - Ja na innym świecie za samo dogranie w jedne MS dostałem bana na 5 dni ( A screenów z nim sporo)

3 tygodnie temu faktycznie dogrywalismy dla wkurwienia ataki
Tez cos wrzuciłem
Ciekawe ile zgłoszeń poszlo ^^

Tyle, że u nas to były fejki
U zenena offy na jedną próbę;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20230918-215602_Discord.jpg
    Screenshot_20230918-215602_Discord.jpg
    268,1 KB · Wyświetlenia: 43

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.170
To stary nick, aktualnie to boonie i clyde - Ciekawe gdzie gra.
Pinky dostal od Lateralis w swoim czasie bana na 24 godziny za użycie slowa "dupa" w wiadomosci więc ta ich znajomość musi być bardzo dobra xD
Akurat mam wgląd do tej konfy i z kontekstu rozmowy wynika całe nic. Zresztą Pinky sie zaloguje i sam się odniesie do Twojego farmazona.

Choć w sumie Wojtek który gra z wami nawet należy do supka. Niestety lub stety jestem zbyt leniwy i nie chce mi się kopać
Kto to Wojtek?
Możesz kopać. Niestety póki co to kopiesz tylko siebie :D
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Pinky dostal od Lateralis w swoim czasie bana na 24 godziny za użycie slowa "dupa" w wiadomosci więc ta ich znajomość musi być bardzo dobra xD
Akurat mam wgląd do tej konfy i z kontekstu rozmowy wynika całe nic. Zresztą Pinky sie zaloguje i sam się odniesie do Twojego farmazona.


Kto to Wojtek?
Możesz kopać. Niestety póki co to kopiesz tylko siebie :D

Jeżeli ktoś prócz samych Szali wierzy w to co piszecie to spoko odnoście się nawet przez następne 20 stron :)

Mi szkoda czasu dla was , a znów tutaj za dużo siedze. Więc spadam , bayo jajo ;)
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Weź typie po pierwsze zasłoń moje zdjęcie jak chcesz coś dodawać xD po drugie super mam układy w suppku jak dostałem bana od Lateralis za słowo dupa xD
Nie udzielam się od dawien dawna na forum, ale jak już chcesz kogoś wywoływać to rób to z klasą. No i Dawid na bank będzie zadowolony, że jego ssów używasz
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Ja i moje znajomości w supporcie, załatwianie banów i tak dalej...

historie nicku można sprawdzić bo dość często go zmieniamy
Rzut Beretem
Pinky And The Brain
Restinguere Lux
Bonnie i Clyde
Screenshot_20230918_220606_Tribal wars.jpg
 
Do góry