Dyskusja świata 188

Wynik reakcji
41
Niewygodna prawda szczypie w oczka <rotfl>

Nie strasz nie strasz bo Remiza ledwo dyszy lub już zdechła jakiś czas temu, ciężko stwierdzić, a Was dalej nie ma :D Jestem przekonany, że chłopaki żyli nadzieją że zdążycie ich odciążyć od walki z nami przed upadkiem, ale niestety przy sposobie prowadzania plemienia przez Madam (rekrutacja randomów i najdziwniejszy podział plemienia na kilka członów jaki kiedykolwiek widzieliśmy) było wiadome, że nic z tego nie będzie XD
Nigdy nie byłem tutaj zle nastawiony do kogoś bo to poprostu jest gra ale smieszy mnie typ co miał diody w disco a gówno grał a szczeka najbardziej. Teraz to tam ciul bo podbijacie w chuj wiosek to trzeba przyznać ale czemu tego nie robiłeś wcześniej ? No nie bede pisal ze u nas moze juz gra z 10 osob bo to zadne wytlumaczenie ale chodzi mi o sam fakt że Ci co szkekali i beda szczekac tak naprawde gówno pokazali. Dziekuje
 
Ostatnia edycja:

Proxima

Chłop
Wynik reakcji
25
Dwa plemiona bija jedno(disco) co ma więcej wiosek od tych dwóch plemion i jest problem.
2 człony Grzybów plus Badge plus Disco bije OC jest ok?
2 człony biją słabe NM jest ok.
Ogólnie mam wysrane co się dzieje ale fakty są takie że masa grzyb bije OC i NM, masa Disco na dostaje od PoLa i Szale..

Teraz to napisałeś jak by Grzyby to jakieś kozaki były. Bija OC bija NM. Strach się bać.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.191
Blejko nam od początku wmawiał że są najlepsi. Więc niech sobie będą. Na tym świecie według niego są grzyby , plemiona z dykty a i jeszcze szaliki za których grają boty xD

Odkleja się koledze. Co się dziwić jak ty myślałeś jeszcze jakiś czas temu że gram w Disco.

Pisałem że NM to plemię z dykty a nie cały świat czy każde plemię tutaj grające.

A wgl panie kolego , wiesz co to jest pushing?
 

srr patryk44

Pikinier
Wynik reakcji
67
Odkleja się koledze. Co się dziwić jak ty myślałeś jeszcze jakiś czas temu że gram w Disco.

Pisałem że NM to plemię z dykty a nie cały świat czy każde plemię tutaj grające.

A wgl panie kolego , wiesz co to jest pushing?
Tobie to już się dawno odkleiło xD
Kiedy napisałem że grasz w disco ?
 
Do góry