Dyskusja świata 188

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Widzę że towarzystwo wspólnej Adoracji odkryło że w Disco leży organizacja , lepiej późno niż wcale. - I gdyby to się poprawiło to nadal mają duże szansę na tym świecie :)
 

srr patryk44

Pikinier
Wynik reakcji
67
Widzę że towarzystwo wspólnej Adoracji odkryło że w Disco leży organizacja , lepiej późno niż wcale. - I gdyby to się poprawiło to nadal mają duże szansę na tym świecie :)
Szczerze ? Nie mają.
Nawet jeśli byśmy upadli i szale tez na co się na razie nie zanosi to i tak ich Wy rozjebiecie. Większy opór pewnie badge by stawiało grzybom niż disco.
 

Igi Von Don

Chłop
Wynik reakcji
57
Żeby obronić akcje od grzybów wystarczy być na koncie w dniu ataków. Część graczy disco coś tam broni więc to nie jest takie przesądzone :D

Ile wiosek w plecy to jeszcze obronione? :p jeszcze 3-4 takie wybronione akcje i można się będzie zmierzyć bezpośrednio, a nie na zastach. Teraz brakuje presji, U kogo siedzisz? Rozbiłeś mi już jakąś karete?
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
Ile wiosek w plecy to jeszcze obronione? :p jeszcze 3-4 takie wybronione akcje i można się będzie zmierzyć bezpośrednio, a nie na zastach. Teraz brakuje presji, U kogo siedzisz? Rozbiłeś mi już jakąś karete?

Wiesz ile przejęliście wiosek kiedy Szalik był na zaście? Uwierz mi, mógłbym policzyć te wioski na palcach jednej ręki.
Dlaczego na wczorajszej akcji nie dostałem żadnego grubego? Dlatego, że na jeszcze wcześniejszej akcji rozbiłem 16 grubych i nie straciłem nawet 1 punktu poparcia? Oczywiście gdzie siedzę nie powiem ale dość ciekawa zależność, zaś 150 krzyży i nawet żadnego offa. Doskonale wiecie w kogo bić żeby przejmować ;P
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.272
Absurdem to jest że wierzycie że gracz od was dogrywa antykliny na ponad 40 karet które wchodzą od 4 ms do 30 ms z ręki oczywiście każdy antykliny wchodził od 1 grubego. Może w sumie wy to nie wierzycie i wiecie jak jest...
Ps. z takim szczęściem to niech w lotto zacznie grac.
Mam nadzieję, że dzisiaj lepiej obserwujesz, jak anuluję ataki. Szkoda tych anty, co wchodziły 2ms po grubych :(
 
Ostatnia edycja:

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
118
Mam nadzieję, że dzisiaj lepiej obserwuesz, jak anuluję ataki. Szkoda tych anty, co wchodziły 2ms po grubych :(

Jak wracamy do tematu dogrywania antyklinów to koledzy i koleżanki z BADGE chcą na siłę udowodnić, że bota nie używają :)
 

Załączniki

  • 367672684_337878175242676_5584360258071624555_n.jpg
    367672684_337878175242676_5584360258071624555_n.jpg
    369,6 KB · Wyświetlenia: 85
Do góry