Dyskusja świata 188

Wynik reakcji
121
Jak to jest rozwalić 3 mocne plemiona w 2 miesiące?
Przypomnę disco było 3x w top 5 xd


Aaaa nie to wszytko przez kosę Lam
Punkty nie grają :D
Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak kończy.. Na wasze nieszczęście my jeszcze nie kończymy :D
Wszystko zależy od polityki/dyplomacji itd
Raz na wodzie raz pod wodą, to jest gra.
Zobaczymy za jakiś czas jak to będzie wyglądalo na tym świecie,bo wszystko się zmienia :D
Na luzaku panowie, Miłej Nocy ;D
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.244
Lamy pierw kosują disco teraz proponują Badge kose w nas , no ładnie sie tam bawicie xd

Proszę nie zapominać że w radzie lam są gracze szali :) - Choć kto by na to patrzyl jak na tym świecie prawie nikt nie gra jedynie kółko różańcowe szali
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Skoro grzyb to masowka czym jest OC? Sorry bylo :))
Po fuzji owszem mieliśmy trochę graczy, ale do Was wciąż nie mieliśmy podjazdu (szczególnie po Waszej fuzji z ARRYNami). Wy macie 3 końcowe składy, a my mieliśmy 1 główny i w drugim kilkunastu graczy klikających raczej bez żadnych ambicji, jak można to porównywać? xd To tak jakby powiedzieć, że Badge gra na 3 składy - czyli jest identyczną masówką jak Wy. NM i PoLa w sumie analogicznie xd
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.244
Po fuzji owszem mieliśmy trochę graczy, ale do Was wciąż nie mieliśmy podjazdu (szczególnie po Waszej fuzji z ARRYNami). Wy macie 3 końcowe składy, a my mieliśmy 1 główny i w drugim kilkunastu graczy klikających raczej bez żadnych ambicji, jak można to porównywać? xd To tak jakby powiedzieć, że Badge gra na 3 składy - czyli jest identyczną masówką jak Wy. NM i PoLa w sumie analogicznie xd

Dla mnie masowka nie oznacza tylko dużo graczy ale również plemie które ma mnóstwo warzyw i nie bardzo umie w tą gierkę:)
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.000
od początku to powinno tak wyglądać - cały świat vs 2 masówki disco i grzyby, ale te pedały z badge jakieś niekumate były, hmm może nauczą się na błędach ;p


Jeszcze chyba za wcześnie.
Nie widzą, że ich grzyby od centrum odcinają by finalnie został im mały odcinek na Lamy.

Nie powiem blejko od początku dobrze ich kontroluje.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.212
Lamy pierw kosują disco teraz proponują Badge kose w nas , no ładnie sie tam bawicie xd
Prędzej czy później badge będzie musiało Was bić. pytanie tylko z kim będą to robić.

Proszę nie zapominać że w radzie lam są gracze szali :)
więcej "graczy szali" jest w radzie grzybów. U lam to całe 0. Ja nawet przed tym światem nie znałem żadnego nicku z ich składu oprócz Michaso, który był naszym wrogiem na 156 i marzyciela
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.582
Z chęcią bym to usłyszał od ciebie w realnym świecie, a nie w Internecie jak od jakiejś pizdy. Nawet podjadę specjalnie do ciebie, nie musisz się trudzić. Znajdę cię w okolicy Elbląga, Warszawy lub Szczecina?
Pokaż, że nie jesteś taką pizdą jak wydaje mi się, że jesteś
Atakujesz offodeffem. Wydajesz się zbyt tępy, żeby znaleźć kogoś nawet jak poda dokładny adres. :)
 
Do góry