Dyskusja świata 188

pakiet997

Chłop
Wynik reakcji
28
@Hatez no i to rozumiem. nie obrazał bym się na niczyim miejscu jakbyscie wypowiedzieli pona bo logiczne ze musiecie sie bić albo z grzybami albo szalami. proste i logiczne. irytuje mnie postawa dwóch waszych graczy co tu wala mega słabe memy albo jakies teorie wypisuja i obrażają blejkoo. Bo to niestety psuje smak i wieje takim rynsztokiem mieszanym z gimbaza. czuje się jak na marszu lgbt :)

Swoją droga mogliście juz wypowiedzieć sojusz rozpoczynając wojnę z aryyn jak macie miesiąc wypowiedzenia :) teraz wyczekacie i wejdziecie na wykrwawione grzyby albo czorty się wykrwawia. ale miesiąc czekania bez wielkiej możliwości rozwoju może zadziałać w druga stone. Będę obserwował.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Pewnie, ze jest sensowniejsze, ale ja tak od poczatku pisalem. Mozesz sprawdzic, ja nigdzie nie plakalem, ze GRZYB kosowal NM i probowalem tutaj i graczy NM, i graczy GRZYB przekonac, ze wojna jest na plus dla obu plemion.

Spojrz, odpowiedzialem graczowi @Proxima na spokojnie i z pytaniem, on to zignorowal i wolal odpowiedziec na napinke. I tak wyglada FO plemion :)

Napinke i memy latwo znalezc, ale do dyskusji normalnej malo kto sie nadaje.
Coo?

Grzyb kosował NM?

Jak ? Xd

Bo miałem tu nie pisać ale to jakieś totalne odklejenie.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
@Hatez no i to rozumiem. nie obrazał bym się na niczyim miejscu jakbyscie wypowiedzieli pona bo logiczne ze musiecie sie bić albo z grzybami albo szalami. proste i logiczne. irytuje mnie postawa dwóch waszych graczy co tu wala mega słabe memy albo jakies teorie wypisuja i obrażają blejkoo. Bo to niestety psuje smak i wieje takim rynsztokiem mieszanym z gimbaza. czuje się jak na marszu lgbt :)

Swoją droga mogliście juz wypowiedzieć sojusz rozpoczynając wojnę z aryyn jak macie miesiąc wypowiedzenia :) teraz wyczekacie i wejdziecie na wykrwawione grzyby albo czorty się wykrwawia. ale miesiąc czekania bez wielkiej możliwości rozwoju może zadziałać w druga stone. Będę obserwował.
Ey nie kłam aby na pewno obserwował??
 

Hatez x lord

Miecznik
Wynik reakcji
160
Odpowiedz: Niby dorosłe osoby a ciągle problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Na ogol w dyskusji mozesz zachowac sobie wycieczki osobiste, chyba ze szukasz napiny a nie dyskusji :)

W wypowiedzi jaka cytowałam, wyraźnie jest napisane ze NM nie chciało wypowiadać sojuszu , czyli nie chcieli walczyć bo walka jest im nie na rękę. Na drugie pytanie odpowiedziałeś sobie juz sam , wiec nie ma po co tu jeszcze bardziej pogrążać biedne NM
Czyli zakladasz, ze cale plemie NM nie chcialo wypowiadac sojuszu na podstawie wypowiedzi kilku szarakow, ktorzy nie sa radnymi NM? Czy dobrze rozumiem, bo jak juz stwierdzilas, jestem tepakiem, wiec moglabys potwierdzic? :)

I jesli tak, to rozumiem, ze wypowiedzi kazdego Twojego gracza z plemienia mozna uznac za opinie calego Twojego plemienia?

Coo?

Grzyb kosował NM?

Jak ? Xd

Ja nigdzie nie plakalem, ze GRZYB kosowal NM
Ostatnio po napisaniu 3 razy, ze nie mam nic do Grzybkow zaczales sie sadzic, ze mam cos do Grzybkow. Teraz jak napisalem, ze "nigdzie nie napisalem, ze GRZYB kosowal NM" to pytasz "Grzyb kosowal NM?". Czy robisz to specjalnie, czy to znow Twoje alter ego?
 

Hatez x lord

Miecznik
Wynik reakcji
160
irytuje mnie postawa dwóch waszych graczy co tu wala mega słabe memy albo jakies teorie wypisuja i obrażają blejkoo. Bo to niestety psuje smak i wieje takim rynsztokiem mieszanym z gimbaza. czuje się jak na marszu lgbt :)

Nie mam wplywu na wypowiedzi innych graczy i jak sie kazdy zachowuje. Tak jak w odpowiedzi do Proxima, wypowiedz byle czlonka plemienia to co innego niz dyplomacja/podejscie calego plemienia.

A jak juz mowimy o tym to slowa radnych chyba powinny miec troche wiecej wagi? Moze chcialbys tez skomentowac zachowanie Blejkoo na FO? Czy wcale sie nie napina i nie zadymia, sprowadzajac kazda dyskusje do poziomu "gimbazy" jak to opisales? A tutaj akurat mowimy chyba o radzie GRZYB, a nie byle szaraku jak ja, mateoos czy Kolakowiak91.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Na ogol w dyskusji mozesz zachowac sobie wycieczki osobiste, chyba ze szukasz napiny a nie dyskusji :)


Czyli zakladasz, ze cale plemie NM nie chcialo wypowiadac sojuszu na podstawie wypowiedzi kilku szarakow, ktorzy nie sa radnymi NM? Czy dobrze rozumiem, bo jak juz stwierdzilas, jestem tepakiem, wiec moglabys potwierdzic? :)

I jesli tak, to rozumiem, ze wypowiedzi kazdego Twojego gracza z plemienia mozna uznac za opinie calego Twojego plemienia?




Ostatnio po napisaniu 3 razy, ze nie mam nic do Grzybkow zaczales sie sadzic, ze mam cos do Grzybkow. Teraz jak napisalem, ze "nigdzie nie napisalem, ze GRZYB kosowal NM" to pytasz "Grzyb kosowal NM?". Czy robisz to specjalnie, czy to znow Twoje alter ego?
Eh
To ja cytuje wypowiedz twojego kolegi a ty odpowiadasz ze tak nie pisales.

3 dni widzę mego urlopu to mało , ale też długo nie wiedzac co komu odpisujecie.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189

@pakiet997 tutaj dla przypomnienia :)
Najśmieszniejsze jest to że odpoczatku podreślam ze FO to zarty i zabawa, a wy brniecie.

Czego oczekujesz?
Screenow jak łamiecie wypowiedzienie?[ mam i chetnie wyśle]
Czy jak NM upadnie - Oczywiście to kłamstwa.

Generalnie na tych cycatach [cycatach] prócz FO coś znajdziesz?

Człowieku z pakietem gram kilka lat , jak z 90% [ Oczywisice tego nie wiesz ]ekipy grzyb procz arryn znamy sie kilka lat , dajcie nam już spokoj... ps krowa która buczy mało mleka daje,. Nawet disco juz was ciśnie plemie z dykty ...

%% ;)
 
Ostatnia edycja:

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
104
Żebyś się zachowywał jak wódz a nie jak Baran i wypisujesz do naszych graczy bo chcesz ich zwerbować. Pokaż to Na Froncie jeśli stworzyłeś tak silne plemię to wydaje się że Nie macie czego się obawiać i rozniesiecie nas w pył. Ale z tego co widzę to te 3 dni urlopu zamiast tu pisać na FO to wypisywałeś do. Naszych graczy i Podkreślam jak chcesz to też będę miał dowód w postaci Screenów
Najśmieszniejsze jest to że odpoczatku podreślam ze FO to zarty i zabawa, a wy brniecie.

Czego oczekujesz?
Screenow jak łamiecie wypowiedzienie?[ mam i chetnie wyśle]
Czy jak NM upadnie - Oczywiście to kłamstwa.

Generalnie na tych cycatach [cycatach] prócz FO coś znajdziesz?

Człowieku z pakietem gram kilka lat , jak z 90% [ Oczywisice tego nie wiesz ]ekipy grzyb procz arryn znamy sie kilka lat , dajcie nam już spokoj... ps krowa która buczy mało mleka daje,. Nawet disco juz was ciśnie plemie z dykty ...

%% ;)
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
104
Panie Proxima z tego co się orientuję to jak jest wojna wtedy Nie ma łatwych wiosek. NO CHYBA że Badge ma na swoim rejonie latwe wioski na wojnie Tego nie wiem nie interesuje się Tym ponieważ nasze Fronty są daleko. Nie wiem skąd Pan wywnioskowal że płaczemy i że NM jest biedne . Arryni chcieli nas wrzucić w pasztet lecz jeśli jest Pan dyplomata w swoim plemieniu powinien się Pan interesować sytuacja na świecie Ja bym tak robił przynajmniej. I widziałby Pan że po Tym śmiesznym zagraniu Arryn Nasza rada zareagowała bardzo szybko i Adekwatnie do zaistniałej sytuacji

A pisanie przez Profesor R tego że Jak zadał pytanie do naszego wodzą o powód jaki wjedziemy w grzyby jak to wynikalo z rozmowy. To nawet ja jako szary gracz wyłapałem że brak odpowiedzi oznacza Brak zerwania sojuszu z Grzybami A Pan Profesor ze swoją ferajną przełożyli że my w nich bez powodu wiedziemy i z tego się zrobił cyrk. A POTEM wiadomo jak to się skończyło.

WIĘC Proszę Pana Panie Proximo MYŚLĘ ŻE PANA SUGESTIE MOŻE PAN ZOSTAWIĆ DLA SIEBIE CZAS POKAŻE JAK TO SIĘ ROZWIĄŻE kto wie może jeszcze się razem spotkamy na FRONCIE. Dobrej Nocy życzę PANIE Proximo
Niby dorosłe osoby a ciągle problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie przejmuj się to nic osobistego, po prostu przeczytaj kwiatuszku na spokojnie jeszcze raz i dopiero wtedy odpowiedz na moja wiadomość jesli faktycznie czujesz taka potrzebę.
Nie wiem jak resztę ale mnie na prawdę nie interesuje twoja wizja świata - za to fakty przytulę z rozkoszą

- Brak łatwych wiosek dla NM - taka wypowiedz w tak malej wojnie nie świadczy o Was za dobrze.
Tak jak to co wstawił Profesor, czy jakaś niewyjaśniona sprawa z waszymi granicami. Wypowiedzi ze Arryn namawiało do zerwania sojuszu bo chciało w*** Was w jakiś pasztet. Jesli to prawda to dajecie sie robić jak małe dzieci. cos na zasadzie - ja strzelam ty tańczysz , a śpiewanie dodajecie już od siebie sami.
 

GAMESPIRIT

Miecznik
Wynik reakcji
85
A pisanie przez Profesor R tego że Jak zadał pytanie do naszego wodzą o powód jaki wjedziemy w grzyby jak to wynikalo z rozmowy. To nawet ja jako szary gracz wyłapałem że brak odpowiedzi oznacza Brak zerwania sojuszu z Grzybami A Pan Profesor ze swoją ferajną przełożyli że my w nich bez powodu wiedziemy i z tego się zrobił cyrk. A POTEM wiadomo jak to się skończyło.
Kosownicy z nm dupa cicho.
Rozmawiamy o tym od miesiąca i ani 1 wiadomości nie ma od jaroswirka i placy:)
Rozumie że nie chcą wchodzić w idiotyczna dyskusje ? A może po prostu nie chcą się pogrążyć I wolą przeczekac po cichu jak szczury ? ;)?
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Kosownicy z nm dupa cicho.
Rozmawiamy o tym od miesiąca i ani 1 wiadomości nie ma od jaroswirka i placy:)
Rozumie że nie chcą wchodzić w idiotyczna dyskusje ? A może po prostu nie chcą się pogrążyć I wolą przeczekac po cichu jak szczury ? ;)?
Ale mam nadzieję że na mapkach mi dajesz lajki!?

I memik który dostałem :D
1687176834119.png
 
Do góry