Dyskusja świata 188

viatrix

Miecznik
Wynik reakcji
217
7p3p3u.jpg
Możesz wrócić, najwyżej za rok napiszesz xD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.242
Możesz wrócić, najwyżej za rok napiszesz xD
My lecimy na 2 a i tak wyzywają ze ci źli:eek:

Szale ofensywke tworzą na FONCIE jak nigdy majac 2 sojusze przypomne SOJUSZE które trzymały sie regulaminu i któryś bić a drugiemu mydlic oczy.
Oj.. Mega ciekawy jestem tłumaczenia ale to mega.

Zróbcie jak my jazda na 2 fronty:) Nie podpuszczam przeciez my gowno plemie a wy 3 blaszki.

OC wyjebalo nam planer i oni w radzie nie wiedza nawet kto przejmując nasze rezerwacje xd co to za gowno swiat...

Ale muszę być tutaj ważna osoba ze zlamanie wypowiedzenia przez NM i kosa lamy w Disco nawet 1 posta brak.

A no i ktos w OC rezerwy usunal i podbijają nasze.

Żałosny świat to nawet lepiej go przegrać niż narastać tym gownem. Masowe kasowanie i jazda na następny.
 
Ostatnia edycja:

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.209
Szale ofensywke tworzą na FONCIE jak nigdy majac 2 sojusze przypomne SOJUSZE które trzymały sie regulaminu i któryś bić a drugiemu mydlic oczy.
Oj.. Mega ciekawy jestem tłumaczenia ale to mega.
Grzechem byłoby nie uwypuklić Twoich farmazonów. To nie ofensywka tylko weryfikacja :p

Czy przypadkiem sam jeszcze 1,5 tygodnia temu nie miałeś ukladow z NM i OC? Teraz sojusznicy kopneli Cie w 4 litery i będziesz tworzył narracje wielce walecznego plemienia? :D

Nikt z nas nie powiedział że gówno plemie. Jedyne co pisaliśmy to to ze założyciel to farmazon :)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.242
Grzechem byłoby nie uwypuklić Twoich farmazonów. To nie ofensywka tylko weryfikacja :p

Czy przypadkiem sam jeszcze 1,5 tygodnia temu nie miałeś ukladow z NM i OC? Teraz sojusznicy kopneli Cie w 4 litery i będziesz tworzył narracje wielce walecznego plemienia? :D

Nikt z nas nie powiedział że gówno plemie. Jedyne co pisaliśmy to to ze założyciel to farmazon :)

Pewnie ze nas kopneli , zwłaszcza ze my wypowiedzenia zrobiliśmy XDDDDDDDDD

Pobiłeś nawet mnie :)

A o zachowaniu NM i LAM cisza.
 

paxa

Chłop
Wynik reakcji
26
Czy przypadkiem sam jeszcze 1,5 tygodnia temu nie miałeś ukladow z NM i OC? Teraz sojusznicy kopneli Cie w 4 litery i będziesz tworzył narracje wielce walecznego plemienia? :D

Nie no bądźmy uczciwi, OC to on kopnął. My mimo, że jego zachowanie od dawna odstawało od normalności chcieliśmy kontynuować ten sojusz. Śmieszą mnie jednak te jego dwa fronty bo żeby na nich walczyć wpierw dogadał się ze wszystkimi innymi plemionami wokół. Ale co tam można kozaczyć na forum i pisać brednie dalej.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.242
Nie no bądźmy uczciwi, OC to on kopnął. My mimo, że jego zachowanie od dawna odstawało od normalności chcieliśmy kontynuować ten sojusz. Śmieszą mnie jednak te jego dwa fronty bo żeby na nich walczyć wpierw dogadał się ze wszystkimi innymi plemionami wokół. Ale co tam można kozaczyć na forum i pisać brednie dalej.

A ty nadal nie odpisałeś mi co z OC , po 1 poscie koniec bitwy na argumenty?

Bo ja mam fajne swieze rozmowy po dziś ktore użyłbym chętnie :))
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.242
A to nie tak ze to NM Was wypowiedziało? XD
No widzisz i was kłamia
Oczywiście ze nie.
Napisalem do jaromirka ze ma pisac wypowiedzenie bo kończymy ten sojusz i by napisał. Akurat ten dzien miałem imp i prosiłem by mnie wyręczyli . Cóż za przesył informacji...
Screenka chcesz?:)) 3 razy to pisałem długo im schodziło cały dzień.
 
Do góry