Dyskusja świata 188

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.414
Rozmowa dotyczyła plemienia SCHAB a nie Ciebie.

10 graczy schab również dograło do końca ;p

Więc traktuje to również jako sukces SCHAB.
Ty nie musisz ;p


Dlaczego taka cisza o Fuzji Pował i LAMA?
LAMA to sojusznik DISCO był tak ? I zdradzili DISCO na rzecz połączenia ? Dobrze pisze? Nie znam kompletnie tamtego terenu.
 

viatrix

Miecznik
Wynik reakcji
217
Trochę zrobili fikołki w dyplo i trzeba wyjaśnić sytuację ale spokojnie na froncie żadnych zmian, Disco nadal prowadzi xd
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.414
Trochę zrobili fikołki w dyplo i trzeba wyjaśnić sytuację ale spokojnie na froncie żadnych zmian, Disco nadal prowadzi xd

Trochę :D?

Panie to my nie zrobiliśmy nic złego a widzisz jak FONTOWCY szczekają:D

To patrząc na to co się tam podziało chłosta powinna być ;D
 

Dragonasd

Chłop
Wynik reakcji
7
1. Co do graczy ze SCHAB każda rekrutacja ich była ustalana wtedy z Rutkiem który wyrażał zgodę.
2. Z Reszą również wasza rada wiedziała że jesteśmy dogadanie na późniejszą Fuzję.
3. Teren kazałem zagęszczać po sytuacji z OTS gdzie uznaliście że k54 to wasz teren. I nie pisz o jakimś klinie czy coś w tym stylu bo przecież na wszystko są zapisane rozmowy w tym Temacie i sprawa była jasna i klarowna jak to wyglądało, jeżeli rada was nie informuje bo sama nie wie co się dzieje tak szybk osię zmienia to ja bardzo chętnie wyśle ci screeny jak to wyglądało. I tak jak napisał FREAK o wypowiedzeniu sojuszu poszło właśnie w momencie tego zachowania wcześniej nikt o tym nawet nie pomyślał. ( Więc XD)

Nic nie poradzę na to że u was rada zmieniała się co 2/3 tygodnie i dowodzący Plemieniem również i nie było żadnego przesyłu informacji między nimi. Dlatego masz perspektywę jaką masz, więc Cię nie winie za to co piszesz.
- Prosty przykład ICE który przejął dowodzenie nawet nie wiedział że na PÓŁNOCY mam graczy którzy byli u was.


A co do samej wygranej świata - My gramy i się bawimy dlatego teraz polecimy sobie na 2 fronty, przecież nie musiałem tego robić , ale to jest gra :)


I tak wszystko zanegujesz i będziesz powtarzał swoje kłamstwa - Napisz do mnie wyśle ci Screeny :)

A propo dowodów wciąż czekam na screeny które mi obiecałeś. Wiem że pewnie odpiszesz coś w styly że szkoda ci czasu na takiego randoma czy coś. Aczkolwiek ja mam inną teorię dlaczego ich nie dostałem ;)
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
365
10 graczy schab również dograło do końca ;p

Więc traktuje to również jako sukces SCHAB.
Ty nie musisz ;p

W zasadzie tylko wchodzę poczytać i pośmiać się z tego co piszecie, ale nie sposób tym razem ciebie (celowo z małej) skomentować gościu.
Zdecydowanie zdrowy to ty nie jesteś, jeszcze ich poopowiadaj bajki, że Mikołaj istnieje czy coś.
Żenujący jesteś.
 

Arda26 and Azdro

Łucznik
Wynik reakcji
592
Oczywiscie że wygrałem na 111 po rozebraniu konta grałem na coop w beretach będąc w radzie do zamknięcia świata.
Tyle jeżeli chodzi o świat 111.
Ja wiem że dla was cieżkie jest do ogarnięcia że jeżeli ktoś nie ma blaszki na jakimś koncie to nic nie wygrał - Na tym świecie jakbyśmy wygrali tez blaszki mieć nie będe :)

A ja czekam na odpowiedź od pana z OC na te kłamstwa w strone Grzyb.
Na jakim koncie tak z ciekawości pytam bo akurat znam wszystkich to się łatwo zweryfikuje xD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.414
Na jakim koncie tak z ciekawości pytam bo akurat znam wszystkich to się łatwo zweryfikuje xD

A dlaczego mam ci coś weryfikować ? Tak pytam z czystej ciekawości .
Jak chcecie coś wiedzieć o 111 świecie zapraszam na pw nie gryzę , tutaj wiele osób ma dość tej telenowelii czy coś było czy czegoś nie było :D I ja w sumie też bo to dość żenująca sytuacja :)
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
7p3p3u.jpg
 
Do góry